To był czwarty mecz w europejskich pucharach klubu prowadzonego przez Zbigniewa Leszczyńskiego. Jak do tej pory Gwiazda wygrała każde spotkanie po 3:0.
W 1. rundzie w Varażdinie LOTTO Polski Cukier Gwiazda pokonała po 3:0 rywali z Chorwacji, Estonii i Anglii. W piątek podopieczni trenera Patryka Jendrzejewskiego świetnie rozpoczęli zmagania w 2 rundzie w rumuńskim Odorheiu Secuiesc.
- Nie ukrywam, że naszym celem jest awans i z takim pozytywnym nastawieniem gramy w Rumunii. Dwie najlepsze drużyny awansują do 3 rundy i wierzę, że znajdziemy się w tym gronie. Najgroźniejsze wydają się być ekipy z Austrii i Czech – mówił przed rozpoczęciem zmagań Zbigniew Leszczyński, prezes klubu z Miedzynia.
W naszej drużynie wystąpili: Vladislav Ursu (Mołdawia), Carlos Caballero (Hiszpania) i debiutujący Lam Siu Hang (Hongkong). Ten ostatni stoczył najciekawszy pojedynek dnia z Chorwatem Ivorem Barem. Reprezentant Hongkongu przegrywał 0:2, ale doprowadził do remisu 2:2, zaś w piątym, skróconym secie triumfował 6:4.
W sobotę mecz z CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc z Austrii (godz. 18.00), dzień później starcie z SF SKK El Nino Praga (14.00). Zespoły z miejsc 1-2 awansują do 3. rundy Pucharu Europy, która rozgrywana już będzie systemem "każdy z każdym".
LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Solex-Consult TT Wiener Neustadt 3:0
Wyniki gier: Vladislav Ursu – Felix Wetzel 3:0 (11:9, 11:7, 12:10)
Lam Siu Hang – Ivor Bar 3:2 (9:11, 6:11, 11:7, 11:9, 6:4)
Carlos Caballero – Frane Tomislav Kojić 3:0 (11:8, 11:2, 11:3)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Dorota Gardias rozebrała się do naga przed obiektywem. Wygląda jak bogini! [zdjęcia]
- Tak żyła księżna Diana. Pokazano prywatne zdjęcia z jej posiadłości
- Tak w młodości wyglądała Magda Gessler. Była prawdziwą pięknością [zdjęcia]
- Wzruszające słowa Kamila Stocha: Piękna dedykacja dla Dawida i Marty Kubackich
Polecane oferty
kup teraz

SONY Xperia 5 IV 5G 8/128GB Czarny
xperia 5 iv ma moc i wydajność, których potrzebuje…
kup teraz

HUAWEI nova Y90 6/128GB Czarny
smartfon huawei nova y90 to smartfon, w którym tec…
kup teraz

POCO C40 3/32GB Żółty
Jeśli jesteś miłośnikiem informatyki i elektroniki…
kup teraz

POCO F4 6/128GB Zielony
Xiaomi Poco F4 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Zielony…
kup teraz

Samsung Galaxy A14 SM-A145 4/64GB Jasnozielony
Smartfony Samsung A14 został zaprojektowany z myśl…
kup teraz

Samsung Galaxy A54 5G SM-A546 8/128GB Czarny
Samsung Galaxy A54 5G przyciąga uwagę bezpretensjo…
Magazyn GOL24 - Jacek Paszulewicz o Santosie - skrót