• Koniec! Legia wygrywa i przynajmniej do jutra zasiada na fotelu lidera!

• Damian Zbozień ukarany żółtą kartką.

• Centymetrów zabrakło Andre Martinsowi, a podwyższyłby prowadzenie Legii!

• Na murawie pojawia się również Walerian Gwilia. Gruzin zmienia Jose Kante.

• Zmiany w obu zespołach. Michał Nalepa zmieniony przez Marcusa da Silvę.

• To musiało się tak skończyć! Legia atakowała, atakowała i w końcu się udało! Luquinhas wypuścił Jarosława Niezgodę, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda daje Legii prowadzenie!

• Jose Kante ogląda żółtą kartkę.

• Dawid Schrtladze opuszcza murawę, a pojawia się na niej Rafał Siemaszko.

• 76% do 24% posiadania piłki na korzyść Legii. To dużo mówi o tym meczu, tylko to nadal nie daje Legii gola.

• Pavels Steinbros znowu ratuje swój zespół! Teraz zdołał odbić strzał Jose Kante z 5 metra! Nieprawdopodobne!

• Marko Vesović melduje się na murawie w miejsce Igora Lewczuka.

• Co za bomba Arvydasa Novikovasa! Piłka odbija się od poprzeczki! Było bardzo blisko!

• Paweł Wszołek opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Jarosław Niezgoda.

• Szybka wymiana podań przez zawodników Legii, ale Luquinhas skutecznie został zablokowany. Znowu bez zagrożenia bramki Steinborsa.

• Sytuacyjny strzał Arvydasa Novikovasa mija bramkę Arki.

• Dobre dośrodkowanie Luisa Rochy po którym zakotłowało się pod bramką Steinborsa. Znowu Jose Kante nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

• Ależ sytuację miał teraz Luquinhas! Zawodnik Legii nie trafił w bramkę z 5 metrów! To musi być gol!

• Wojciech Myć rozpoczął drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Legia kontroluje przebieg meczu, ale na razie nie potrafi zdobyć bramki. W drugiej części meczu to goście będą mieć wszystkie asy w ręku.

• Niecelne uderzenie Jose Kante. Od bramki zacznie Arka.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Dawit Schirtladze przeprowadził niezłą indywidualną akcję, którą zakończył strzałem w Majeckiego.

• Zamieszanie w polu karnym Legii. Luis Rocha starł się z Marko Vejinoviciem! Zawodnicy Arki domagali się karnego, ale Portugalczyk wybił piłkę czysto! Sędziowie VAR tylko potwierdzili decyzję Wojciecha Mycia. Gramy dalej.

• Gracz Arki otrzyma dodatkowe zawieszenie? Chyba powinien...

• Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką.

• Znowu Luis Rocha, znowu do Pawła Wszołka i znowu za mocno.

• Luis Rocha za mocno zagrał piłkę do Pawła Wszołka! Skrzydłowy Legii miał przed sobą pustą bramkę i ma pretensję do swojego kolegi z drużyny.

• Nando Garcia wylatuje z boiska! Powtórki jasno pokazały, że faul gracza Arki był po prostu bandycki! Słuszna decyzja sędziego.

• Wojciech Myć korzysta z VAR-u. Wiele osób jest zdezorientowanych o co chodzi, ale najprawdopodobniej konsultacja dotyczy faulu Nando Garcia na Andre Martinsie. Czy może będzie czerwona karta? Wyglądało to bardzo brzydko.

• Znakomita interwencja bramkarz Arki! Artur Jędrzejczyk miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, a wtedy Steinbors wyrósł jak spod ziemi i uratował swój zespół!

• Artur Jędrzejczyk zamknął akcję swojej drużyny, ale świetnie interweniuje Damian Zbozień, który w ostatniej chwili blokuje strzał kapitana Legii.

• Było bardzo blisko gola dla Legii! Jose Kante świetnie uderzył głową, ale Pavels Steinbors intuicyjnie odbił piłkę. Jeszcze próbował dobijać Artur Jędrzejczyk, tylko że zrobił to bardzo niecelnie.

• Niezłe dośrodkowanie Domagoja Antolicia, jednak nikt z Legionistów nie zdołał zakończyć akcji strzałem.

• Artur Jędrzejczyk wygrywa pojedynek z Marko Vejinoviciem i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Pavels Steinbors znakomicie broni strzał Jose Kante! Potężny strzał Gwinejczyka!

• Paweł Wszołęk świetnie wyłożył piłkę Luquinhasowi, jednak strzał Brazylijczyka okazał się zbyt lekki.

• Bardzo ważna interwencja Domagoja Antolicia, który wybija piłkę spod nóg rywala.

• Wojciech Myć daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Zupełnie inna sytuacja jest aktualnie w Gdyni. Arka okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Tylko zwycięstwo pozwoli im wydostać się ze strefy spadkowej. Czy dadzą radę wicemistrzom Polski?

• Jeżeli to Legia Warszawa zostanie zwycięzcą dzisiejszego meczu to przynajmniej do jutra może zasiąść na fotelu lidera. Legioniści aktualnie mają 23 punkty i wygrana pozwali im zrównać się z Cracovią.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na ostatni niedzielny mecz! Arka Gdynia gości na własnym stadionie Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Arka Gdynia - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - Legia Warszawa ONLINE. Drużyna Aleksandra Vukovicia depcze już po piętach liderowi. Na Wybrzeżu może wygrać po raz ósmy w sezonie i zarazem trzeci z rzędu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Arka Gdynia - Legia Warszawa ONLINE

Legia jest świeżo po rekordowym zwycięstwie z Wisłą Kraków. Zdobyła siedem bramek, a nie straciła żadnej. Hat-trickiem popisał się Jose Kante, ale błysnęli także inni gracze: Michał Karbownik, Paweł Wszołek czy Arvydas Novikovas. Rywalowi nie popuścił nawet wprowadzony Jarosław Niezgoda, który ustalił wynik w 89 minucie.

W tygodniu Legia awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski, rozgrywając ciekawy mecz z drugoligowym Widzewem Łódź (3:2). Z kolei wcześniej, jeszcze przed Wisłą, potrafiła odwrócić losy spotkania z Lechem Poznań (2:1). - Nasza pozycja w tabeli na razie mnie nie interesuje - zapewnia Aleksandar Vuković, którego drużynę w Gdyni sprawdzi jego rodak i imiennik, Aleksandar Rogić.

Arka po udanej gonitwie w derbach Trójmiasta (2:2 z Lechią Gdańsk) nie poszła za ciosem. We Wrocławiu zaliczyła siódmą porażkę w sezonie. Po sobotnim zwycięstwie Korony Kielce spadła na ostatnie miejsce. Może z niego awansować nawet na bezpieczne trzynaste miejsce, ale musi pokonać Legię, a na dodatek punkty zgubić muszą Wisła Kraków i ŁKS Łódź.

Nie ma co ukrywać, że Arka jest w trudnym położeniu. Gra słabo w obronie i ma wielu kontuzjowanych piłkarzy. Z Legią nie wystąpią m.in. dwaj stoperzy, podstawowy środkowy pomocnik czy najlepszy młodzieżowiec. - Ciężko pracujemy i wierzę, że to znajdzie przełożenie podczas meczu - mówi Rogić.

Niedzielne zawody w Warszawie poprowadzi sędzia Wojciech Myć (Lublin).

Oglądaj mecz Arka Gdynia - Legia Warszawa na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa:

Arka: Młyński, Helstrup, Deja, Marić, Młyński, Samanes, Budziński, Kopczyński, Serrarens
Legia: Cafu, Obradović, Sanogo

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - Legia 1:2 (Ekstraklasa, 09.03.2019)
Legia - Arka 1:1 (Ekstraklasa, 28.09.2018)

Mecz Arka Gdynia - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Rafał Wolski - Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30. Zapraszamy!