Mecz AS Roma - FC Porto ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

1

0 1 połowa

• 90+6. Koniec meczu! AS Roma - FC Porto 2:1!

• 90+4. Świetnie w bramce spisał się Casillas, który obronił uderzenie Santona!

• Stephan El Shaarawy opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Justin Kluivert.

• Stephan El Shaarawy ukarany żółtą kartką.

• Davide Santon zmienił Nicolo Zaniolo.

• Hernani zmienił Otavio.

• Steven Nzonzi zmienił Lorenzo Pellegriniego.

• GOOOOOOL! Cóż za odpowiedź gości! Adrian Lopez znalazł się w dobrej sytuacji i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy! Porto łapie kontakt!

• GOOOOOL! Edin Dżeko uderzył w słupek, ale najszybciej do piłki dopadł Nicolo Zaniolo i strzelił swoją drugą bramkę w meczu!

• Andre Pereira zmienia Fernando Andrade.

• Hector Herrera ukarany żółtym kartonikiem.

• GOOOOOOOL! Nicolo Zaniolo otwiera wynik spotkania! Młody gracz Romy wykorzystał dobre dogranie Dżeko i gospodarze wygrywają 1:0!

• Adrian Lopez zmienia Yacine Brahimiego.

• Casillas pewnie obronił uderzenie Pellegriniego.

• FC Porto przejęło inicjatywę. Roma wycofała się na swoją połowę i czeka na wyprowadzenie kontrataku.

• Pereira świetnie wyskoczył do główki, ale jego uderzenie było minimalnie niecelne!

• El Shaarawy oddał uderzenie z dystansu, ale jego próba była niecelna.

• Kolarov faulowany w środku pola.

• Cristante uderzył na bramkę Porto, a bramkarz z trudem odbił piłkę!

• Mirante pewnie złapał dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy. AS Roma - FC Porto 0:0.

• Mamy przerwę w grze, bo na boisku leży jeden z zawodników Romy.

• El Shaarawy popełnił prosty techniczny błąd przy przyjęciu piłki i nie zdołał oddać uderzenia.

• Słupek! Edin Dżeko ograł obrońce Porto i uderzył na bramkę gości, a piłka zatrzymała się na słupku! Roma coraz bliżej bramki!

• Z minuty na minutę klaruje się coraz większa przewaga Romy.

• Głową uderzył Dżeko, ale piłka minęła bramkę gości. Dalej mamy bezbramkowy remis.

• Zaniolo sfaulował Brahimiego.

• Pierwszy celny strzał w meczu, z którym spokojnie poradził sobie Casillas.

• Porto miało rzut wolny, ale jego wykonanie było fatalne..

• Tempo meczu nie zachwyca. Drużyny wzajemnie się badają i boją się zaryzykować.

• Soares sfaulował Dżeko, ale sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

• Otavio miał szanse, ale ostatecznie piłkę złapał Mirante.

• Na pozycji spalonej złapany został Edin Dżeko.

• Fernando uprzedził Pellegriniego i wybił futbolówkę.

• Dobra interwencja Brahimiego, który wybił dośrodkowanie z własnego pola karnego.

• Seria fauli i niedokładnych podań. Walka toczy się w środkowej strefie boiska.

• Pewnie w bramce Casillas, który złapał ostre dośrodkowanie gracza gospodarzy.

• El Shaarawy popisał się dobrym dryblingiem, ale w najważniejszej fazie akcji zagrał niedokładnie i stracił piłkę.

• Gracz Porto ruszył skrzydłem, ale defensywa Romy poradziła sobie z zagrożeniem.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Z kolei Porto lideruje w portugalskiej Primeira Lidze, ale po ostatnich remisach z Victorią Guimaraes (0:0) i z Moreirense (1:1) jego przewaga nad Benficą Lizbona stopniała do punktu, a nad trzecim Sportingiem Braga ma już tylko dwa „oczka” przewagi.

• W ostatnim meczu ligowym w Serie A, szkoleniowiec rzymian miał trochę problemów kadrowych, ale liczy, że do meczu z Porto będzie miał wszystkich do dyspozycji i wrócą Robin Olsen i Konstantinos Manolas. No i dla Romy własne boisko jest atutem. W Serie A przed własną publicznością Roma przegrała zaledwie raz.

• Plasują się na 6. miejscu w Serie A. Wcześniej zremisowali z Milanem 1:1, a w Pucharze Włoch polegli z Fiorentiną aż 1:7. Nie brakowało opinii, że sytuacja w klubie może dojrzeć do tego, że pozycja szkoleniowca Eusebio di Francesco może być zagrożona. Zatem Roma jest głodna sukcesu, który dodałby jej nowej siły.

• Roma w eliminacjach zajęła drugą lokatę w grupie G. W pierwszej fazie rozgrywek nie uznawała kompromisowych rozwiązań, co może być teraz bardzo przydatne. Rzymianie w ostatnim ligowym występie pokonali Chievo Werona (3:0), ale na swoim podwórku nie mają ostatnio zbyt wiele powodów do satysfakcji.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu AS Roma - FC Porto!

Jerzy Zaborski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz AS Roma - FC Porto ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz AS Roma - FC Porto ONLINE. We wtorek wraca Liga Mistrzów. Na Stadio Olympico w Rzymie Roma powalczy w pierwszym meczu 1/8 finału z FC Porto. Relacja na żywo z meczu w GOL24.pl!

Mecz AS Roma - FC Porto ONLINE

W Rzymie zwracają uwagę, że Porto nie należy do topowych europejskich drużyn. Jednak doceniają jego zalety. Jedną z nich jest bez wątpienia fizyczny styl.

Kibice są nieco zaniepokojeni „zadyszką” zespołu, mając w pamięci udaną jesień, bo przecież Porto wygrało rywalizację w grupie D, nie doznając porażki, notując pięć zwycięstw i tylko jeden remis.

Prawdopodobne składy:

Roma:
Mirante - Karsdorp, Marcano, Jesus, Kolarov - Zaniolo, N'zonzi, Cristante - El Shaarawy, Dzeko, Kluivert

Porto: Casillas - Militao, Felipe, Pepe, Telles - Pereira, Torres, Herrera - Otavio, Soares, Brahimi.

Mecz AS Roma - FC Porto TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu AS Roma 0 FC Porto przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 2. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21. Powtórka na Polsat Sport Premium 1, o godz. 0.30. Płatny stream online AS Roma – FC Porto dostępny będzie na platformie IPLA.tv (minimalny koszt abonamentu wynosi 40 złotych).

21:00 mecz AS Roma - FC Porto