Mecz Bayern Monachium - FC Augsburg ONLINE. Lewandowski...

Mecz Bayern Monachium - FC Augsburg ONLINE. Lewandowski śrubuje rekord. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zadanie wykonane, brawo Robert! Życzymy co najmniej w połowie tak miłej soboty jaką zapewne będzie miał dzisiaj Robert Lewandowski!

• Więc już można napisać oficjalnie. Robert Lewandowski kończy sezon z dorobkiem 41. bramek co czyni go nowym rekordzistą w historii Bundesligi!

• Któryś z piłkarzy Bayernu oddał strzał na bramkę Rafała Gikiewicza, ten wypluł piłkę przed siebie, a do niej dopadł Robert Lewandowski, minął polskiego bramkarza i wpakował piłkę na pustą bramkę!

• MOŻNA KOŃCZYĆ MECZ, MOŻNA GASIĆ ŚWIATŁO!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROBERT LEWANDOWSKI POBIJA REKORD GERDA MUELLERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Lukas Petkov pojawił się w miejsce Andre Hahna.

• Leroy Sane znakomicie dośrodkował piłkę w pole karne Augsburga wprost na głowę Maxima Choupo-Motinga, ale jego uderzenie jeszcze lepiej wybronił Rafał Gikiewicz!

• Żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym został ukarany Lucas Hernandez.

• Robert Gumny świetnie wyłuskał piłkę spod nóg Leroya Sane.

• Jamal Musiala oddał strzał na bramkę Augsburga, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Augsburga nie przyniosło żadnego zagrożenia.

• Joshua Kimmich dośrodkował w pole karne Augsburga, ale tam obrońcy gości zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• Robert Lewandowski został sfaulowany w środku pola i Bayern będzie miał szansę na kolejne dośrodkowanie.

• W zespole Augsburga. Alfred Finnbogason pojawił się w miejsce Floriana Niederlechnera.

• Natomiast Corentin Tolisso zmienił Davida Alabę.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Bayernu Monachium. Maxim Choupo-Moting pojawił się w miejsce Thomasa Muellera

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Florian Niederlechner zdobywa drugą bramkę dla Augsburga i goście zbliżają się do Bayernu!

• Uderzenie Roberta Lewandowskiego z rzutu wolnego pewnie wyłapał Rafał Gikiewicz!

• Robert Lewandowski został sfaulowany tuż przed polem karnym Augsburga i żółtą kartką został ukarany Marek Suchy.

• Po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Andre Hahn i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Manuela Neuera!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Augsburg zmniejsza rozmiary porażki po trafieniu Andre Hahna!

• Zmiana w zespole FC Augsburg. Fredrik Jensen pojawił się w miejsce kontuzjowanego Marco Richtera.

• David Alaba znakomicie zagrał w pole karne Augsburga, gdzie Rafał Gikiewicz świetnie wyprzedził Roberta Lewandowskiego.

• Długa akcja Bayernu Monachium, ale Benjamin Pavard zbyt mocno dośrodkował w pole karne rywali i Bayern stracił szansę na piątą bramkę.

• Natomiast Leroy Sane pojawił się w miejsce Serge Gnabryego.

• Jamal Musiala zmienił Kingsleya Comana

• Aż trzy zmiany w szeregach Bayernu Monachium. Javi Martinez pojawił się w miejsce żegnającego się drużyną Bayernu Jerome Boatenga

• Robert Gumny świetnie wyłuskał piłkę spod nóg Serge Gnabryego na linii pola karnego Augsburga.

• Serge Gnabry wpadł z piłką w pole karne Augsburga, ale jego podanie do Roberta Lewandowskiego okazało się minimalnie niecelne.

• David Alaba doszedł do piłki w polu karnym Augsburga, zagrał do Roberta Lewandowskiego, ale temu spod nóg piłkę wygarnął jeden z obrońców gości!

• Po dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha do pozycji strzeleckiej dopadł Robert Lewandowski, ale polski snajper wyraźnie spudłował.

• Benjamin Pavard dośrodkował w pole karne Augsburga, ale tam obrońcy gości wybili piłkę na rzut rożny.

• Bayern powoli konstruuje kolejne akcje, ale na razie szczelna defensywa Augsburga uniemożliwia zbliżenie się do własnego pola karnego.

• David Alaba dośrodkował w pole karne gości, ale tam pierwszy przy piłce był ponownie Rafał Gikiewicz.

• David Alaba wpadł z piłką w pole karne Augsburga, ale Austriak niedokładnie zagrał do Roberta Lewandowskiego i piłkę przejął Rafał Gikiewicz.

• Robert Lewandowski został sfaulowany blisko pola karnego Augsburga i gospodarze będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

• Natomiast Raphael Framberger pojawił się w miejsce Matsa Pedersena.

• W przerwie meczu dwie zmiany w zespole FC Augsburg. Marek Suchy pojawił się w miejsce Daniela Caligiuriego

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Monachium. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Monachium. Bayern prowadzi aż 4:0, ale wciąż ta najważniejsza bramka w tym meczu nie padła.

• Kingsley Coman zdecydował się na mocny strzał zza pola karnego i piłka wpadła tuż przy słupku bramki Rafała Gikiewicza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Także Kingsley Coman zdobywa swoją bramkę i Bayern prowadzi już 4:0!

• Marco Richter popędził na bramkę gospodarzy, ale w ostatniej chwili został zatrzymany.

• Kingsley Coman świetnie dośrodkował z prawej strony boiska wprost na głowę Roberta Lewandowskiego, ale tym razem Polak spudłował!

• Robert Lewandowski stanął przed znakomitą szansą na zdobycie bramki, ale kolejną fantastyczną interwencją popisał się Rafał Gikiewicz!

• Serge Gnabry popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne Augsburga do Thomasa Muellera, ale tego po raz kolejny uprzedził fenomenalny dzisiaj Rafał Gikiewicz!

• Kingsley Coman ucierpiał po zderzeniu z rywalem, ale skrzydłowy Bayernu chyba zaraz wróci do gry.

• Joshua Kimmich zdecydował się na potężny strzał zza pola karnego rywali i udało mu się umieścić piłkę w samym okienku bramki Rafała Gikiewicza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Joshua Kimmich przepięknym uderzeniem podwyższył wynik spotkania na 3:0!

• Coś niesamowitego! Rafał Gikiewicz dwukrotnie fenomenalnie interweniuje, najpierw po strzale Kingsleya Comana, a chwilę później Roberta Lewandowskiego! Bayern ma tylko rzut rożny.

• Teraz Benjamin Pavard próbował dośrodkować w pole karne Augsburga, ale zrobił to zdecydowanie zbyt mocno.

• Kingsley Coman popędził prawą stroną boiska, ale jego próba dośrodkowania w pole karne gości okazała się bardzo niedokładna.

• Po kombinacyjnej akcji Bayernu piłka trafiła do Thomasa Muellera, ale ten zagrał niedokładnie w kierunku Roberta Lewandowskiego.

• Manuel Neuer znakomicie broni uderzenie Daniela Caligiuriego z jedenastu metrów!

• Rzut karny dla Augsburga po faulu w polu karnym gospodarzy!

• Po niesamowitym zamieszaniu w polu karnym Augsburga i dwóch strzałach Roberta Lewandowskiego do piłki dopadł Serge Gnabry i wpakował futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Serge Gnabry podwyższa wynik spotkania na 2:0!

• Dwukrotnie Robert Lewandowski stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale dwukrotnie Rafał Gikiewicz popisywał się fenomenalnymi interwencjami!

• Serge Gnabry wyłożył piłkę w polu karnym gości do Davida Alaby, ale obrońca Bayernu minimalnie spudłował!

• Daniel Caligiuri doszedł do pozycji strzeleckiej po dośrodkowaniu z prawej strony, ale jego uderzenie głową świetnie wybronił Manuel Neuer!

• Znakomity kontratak Bayernu po rzucie rożnym Augsburga, ale w pojedynku z Serge Gnabrym lepszy okazał się Rafał Gikiewicz świetnie interweniując!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bayernu nie przyniosło zagrożenia.

• Po raz kolejny rajd Roberta Gumnego po prawej stronie boiska i teraz Polak zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Robert Gumny dośrodkował z prawej strony w pole karne Bayernu, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Bayern spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, a goście agresywnie i wysoko próbują naciskać rywali i nie dopuszczają Bawarczyków pod własną bramkę.

• W dpowiedzi dośrodkowanie piłki w pole karne Bayernu z rzutu wolnego nie przyniosło żadnego zagrożenia.

• Po znakomitej, kombinacyjnej akcji Bawarczyków, wstrzeloną piłkę w pole bramkowe gości próbował wybijać Jeffrey Gouweleeuw, ale niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bayern Monachium obejmuje prowadzenie po samobójczym trafieniu Jeffreya Gouweleeuwa!

• Pierwsza szansa w tym meczu Roberta Lewandowskiego, jednak snajper reprezentacji Polski był na pozycji spalonej, ale jego uderzenie głową i tak wyłapał Rafał Gikiewicz.

• David Alaba dośrodkował wprost na nogę Thomasa Muellera, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką gości.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla Bayernu Monachium.

• Próba pokonania Manuela Neuera po strzale z około czterdziestu metrów, ale piłka minęła bramkę Bayernu o centymetry!

• Kingsley Coman wpadł z piłką w pole karne Augsburga, ale Francuz nie zdołał oddać strzału w kierunku bramki gości.

• Rozpoczynamy mecz w Monachium!

• Trwa wręczanie pamiątkowych pater i nagród dla graczy i trenerów Bayernu, którzy dzisiaj żegnają się z Bayernem Monachium.

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Alianz Arena, a wśród nich jest trójka Polaków, która miejmy nadzieje, będzie kluczowymi postaciami tego widowiska!

• Robert Lewandowski po kontuzji rozegrał trzy spotkania, w których zdobył pięć bramek, to dokładnie tyle samo, co FC Augsburg w trzech ostatnich kolejkach. Dodatkowo warto podkreślić, że sam "Lewy" ma aż sześć bramek więcej niż cały FC Augsburg.

• W pierwszym meczu pomiędzy obiema zespołami, który był rozegrany w połowie stycznia zakończył się skromnym zwycięstwem Bayernu Monachium 1:0, a decydującą bramkę zdobył oczywiście Robert Lewandowski.

• Dzisiaj przeszkodzić w pobiciu rekordu Gerda Mullera będzie chciał polski bramkarz Rafał Gikiewicz, który świetnie spisuje się w barwach FC Augsburg. W obronie dzisiejszych gości w podstawowym składzie wyjdzie także Robert Gumny.

• Robert Lewandowski ma aż trzynaście bramek przewagi nad drugim w klasyfikacji strzelców Andre Silvą. Natomiast możliwy następca "Lewego" w Bayernie, Erling Haaland ma zaledwie 25. bramek. Drugi najlepszy Polak w klasyfikacji strzelców Bundesligi ma na swoim koncie siedem bramek i jest to Krzysztof Piątek z Herty Berlin.

• Dla wielu kibiców z całego świata dzisiejsze spotkanie z Monachium wydaje się być niezbyt interesujące. Bayern Monachium już od paru tygodni ma zapewniony kolejny tytuł mistrza Niemiec, natomiast FC Augsburg utrzymał się w Bundeslidze. Jednak jeśli dzisiaj Robert Lewandowski zdobędzie co najmniej jedną bramkę, przebije ponadczasowy rekord Gerda Mullera, który w jednym sezonie zdobył 40. bramek. "Lewy" przed tygodniem wyrównał rekord fenomenalnego Niemca, a dzisiaj ma ogromną szansę na pobicie tego rekordu!

• Witamy serdecznie! Dzisiaj w Monachium może wydarzyć się historia! Co prawda Bayern Monachium i FC Augsburg w tym sezonie nie walczą już o nic, jednak dla polskich kibiców, a przede wszystkim dla Roberta Lewandowskiego może to być najważniejsze spotkanie w tym sezonie! Na spotkanie ostatniej kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium, a FC Augsburg zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Bayern - FC Augsburg LIVE! Lewy, śrubuj rekord. Cała Polska ściska kciuki

Bayern - FC Augsburg LIVE! Lewy, śrubuj rekord. Cała Polska ściska kciuki ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium - FC Augsburg ONLINE. Robert Lewandowski potrzebuje jednej bramki, by stać się samodzielnym rekordzistą pod względem liczby trafień w pojedynczym sezonie Bundesligi. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Bayern Monachium - FC Augsburg ONLINE

Pomimo kontuzji odniesionej w meczu z Andorą, pomimo że do tej pory rozegrał tylko 28 spośród 33 meczów, Lewandowski i tak przed czasem wyrównał blisko 50-letni rekord Gerda Müllera w liczbie strzelonych goli w pojedynczym sezonie Bundesligi.
Od zeszłej soboty i spotkania z Freiburgiem (2:2) nazwisko Polaka widnieje na równi z nazwiskiem legendarnego Niemca. Obaj wbili po 40 bramek, ale tylko Lewy ma jeszcze jeden mecz, by dokonać niemożliwego (Gerd w listopadzie skończy 75 lat. Jest w złym stanie zdrowia).

Niemcy dolewają oliwy do ognia. Znani eksperci i anonimowi kibice nie chcą, by Lewandowski przebił Gerda Müller. Trener Augsburga Markus Weinzierl wyznał, że prawdopodobnie oddeleguje jednego zawodnika do indywidualnego krycia. Telewizyjny komentator a w przeszłości piłkarz Dietmar Hamann nawołuje natomiast Bayern do tego, by Lewandowskiego posadził na ławce. Twierdzi, że byłby to jeden z najgłośniejszych gestów w historii sportu.

Co na to wszystko Lewandowski? W wywiadzie dla Polsatu snajper powiedział, że rekordy są od tego, by je pobijać i dziś zrobi wszystko, by tak się stało. Na boisku powinniśmy obejrzeć trzech Polaków. Bramkarz Rafał Gikiewicz spróbuje zatrzymać Roberta Lewandowskiego. Na prawej obronie Augsburga od początku zacznie najpewniej Robert Gumny, który znalazł się na liście rezerwowych wśród powołanych do kadry na Euro.

- Mam wielki respekt do dokonań Gerda Muellera i tego co zrobił nie tylko dla niemieckiej piłki, ale też europejskiego i światowego futbolu. To wielkie nazwisko. Stać na równi z taką osobą to jest coś niezwykłego. Ale rekordy są po to, żeby próbować je pobić. Na pewno w sobotę będę starał się powiększyć swój dorobek bramkowy - mówi Lewandowski.

- Robert Lewandowski jest aktualnie najlepszym piłkarzem świata. W mojej opinii aktualnie jest lepszy niż Cristiano Ronaldo i Lionel Messi - twierdzi prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty i dodaje, że Polak nie jest na sprzedaż za żadne pieniądze.

Sobota to także dzień pożegnań. Po raz ostatni na ławce Bayernu zasiądzie trener Hansi Flick, a na boisku w barwach klubu zobaczymy Jerome'a Boatenga, Davida Alabę i Javiego Martineza.

Dziś Bayern opuszczają również członkowie sztabu szkoleniowego: Hermann Gerland oraz Miroslav Klose.

Przewidywane składy na mecz Bayern - Augsburg:
Bayern Monachium: Neuer - Pavard, Boateng, Hernandez, Davies - Kimmich, Alaba - Sané, Müller, Coman - Lewandowski.
FC Augsburg: Gikiewicz - Gumny, Oxford, Gouweleeuw, Iago - Khedira - Moravek - Caligiuri, Richter, Hahn - Niederlechner.

Nie zagrają w meczu Bayern - Augsburg:
Bayern: Costa, Goretzka, Nianzou
Augsburg: Uduokhai, Vargas

Mecz Bayern Monachium - FC Augsburg TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Eleven Sports 1. W internecie mecz w aplikacjach Canal+, Player+, IPLA i Eleven. Komentuje duet Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:30 - zapraszamy!