2 1 połowa

GKS Tychy

3

3 1 połowa

• Koniec spotkania! Po szalonym meczu, komplet punktów zostaje w Niecieczy! Prowadzący trzykrotnie GKS Tychy musi obejść się smakiem i przełknąć gorycz porażki.

• Kasprzyk ukarany kartką!

• Dawid Kasprzyk melduje się na boisku za Kacpra Piątka.

• Łotysz dziesięć minut po wejściu na boisko zamyka kontratak Bruk-Betu i po raz pierwszy w tym meczu to gospodarze są na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOL! Gutkovskis wpisuje się na listę strzelców, a Termalica wychodzi na prowadzenie!

• Terpiłowski stanął przed szansą wyprowadzenia gospodarzy na prowadzenie! Jego strzał powędrował jednak w bramkarza gości..

• Pierwsza zmiana w szeregach gości! Kristo opuszcza plac gry. Jego miejsce zajmuje Jakub Piątek.

• Za Jelića na boisko wchodzi Gutkovskis.

• GOOOOOL! Termalica znów doprowadza do wyrównania! Jałochę ponownie pokonuje Jacek Kiełb!

• Jelić miał okazję, aby doprowadzić do wyrównania, ale z kilku metrów nie strzelił!

• Kartką upomniany również strzelec pierwszej bramki dla Bruk-Betu, Florin Purece

• Na drugą cześć meczu wyszedł też Terpiłowski zamiast Kamińskiego.

• Pierwsza zmiana gospodarzy! Javanović za Gergela.

• Piłkarze wybiegli na boisko! Zaczynamy drugą połowę!

• Na stadionie w Niecieczy pojawiło się dziś 1277 widzów!

• Zwariowane 45 minut na stadionie w Niecieczy! Aż pięć bramek obejrzeli jak na razie kibice. Oby w drugiej połowie gra przebiegała w takim samym rytmie!

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania!

• Roman Gergel ogląda żółtą kartkę!

• GOOOOOL! Tyszanie trzeci raz wychodzą na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się Kacper Piątek!

• Pierwszą żółtą kartką ukarany zostaje Łukasz Grzeszczyk!

• BRUK-BET DOPROWADZA DO REMISU! Drugą bramkę dla gospodarzy strzela Jacek Kiełb!

• KOLEJNA BRAMKA! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Wojciech Szumilas trafiając bezpośrednio z rzutu wolnego!

• GOOOOOL! Bruk-Bet doprowadza do wyrównania za sprawą Florina Purece!

• GOOOOOOL! Szybko poszło! Goście już w drugiej minucie obejmują prowadzenie po trafieniu Szymona Lewickiego!

• Jest pierwszy gwizdek! Gramy!

• W zespole gości od pierwszej minuty zagra Bartosz Szeliga, który w lipcu przeniósł się do Tychów właśnie z Niecieczy!

• Spotkanie z Puszczą pozwoliło drużynie z Niecieczy zakończyć złą serię ośmiu kolejnych meczów bez zwycięstwa i podopieczni trenera Piotra Mandrysza zrobią wszystko, aby zdobyć dziś drugie zwycięstwo z rzędu.

• Po lepszym początku sezonu w wykonaniu piłkarzy Bruk-Betu, obecnie to goście mogą pochwalić się nieco lepszą dyspozycją. Tyszanie przez siedem kolejnych kolejek nie zaznali porażki, aż do ostatniego spotkania z Olimpią, które przegrali ostatecznie 2:3.

• Już za kilku minut rozpocznie się spotkanie sąsiadów z tabeli, Bruk-Betu Termalici Nieciecza i GKSu Tychy, kończące sobotnie zmagania w Fortunie 1. lidze. Goście ze Śląska znajdują się o jedną pozycję wyżej od swoich najbliższych rywali mając nad nimi trzy punkty przewagi.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Mecz  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE. Piłkarze GKS Tychy znów muszą gonić czołówkę Fortuna 1 Ligi. W sobotę zagrają na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, która traci do nich tylko trzy punkty. Początek meczu o godzinie 19. Tekstowa relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - GKS Tychy w GOL24.pl.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy ONLINE

W Niecieczy zapowiada się niezły mecz. Termalica odblokowała się wygrywając w poprzedniej kolejce z Puszczą, a GKS Tychy pała żądzą rewanżu za niezwykłą porażkę z Olimpią Grudziądz.

Stracone gole i punkty wyraźnie tyszan bolą, więc spotkanie w Niecieczy zyskało dodatkową rangę.

Smaczku tej konfrontacji dodaje fakt, że tyszanie mają na koncie najwięcej strzelonych goli, a Termalica najmniej straconych.

W czasie meczu nie będzie na ławce trenerskiej Ryszarda Tarasiewicza, który został ukarany przez komisję dyscyplinarną dyskwalifikacją na dwa spotkania. W zespole zabraknie pauzującego za żółte kartki Marcina Biernata, a pod znakiem zapytania stoi gra Daniela Keona i Kacpra Piątka.

Następny mecz GKS-u Tychy z Miedzią Legnica został przełożony, Zamiast walki o punkty tyszanie rozegrają sparing z Odrą Opole.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy na żywo. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.