Mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać...

0 1 połowa

Bayern Monachium

3

0 1 połowa

• Koniec meczu! Po dwóch bramkach Serge'a Gnabry'ego i trafieniu Roberta Lewandowskiego Bayern pokonuje na Stamford Bridge Chelsea 3:0! Dodatkowo "Lewy" dopisał 2 asysty!

Koniec meczu: Napoli - FC Barcelona 1:1 (Mertens 30' - Griezmann 57')

• [b]No to wiemy, kto jest MVP[/b

• Po centrze z rzutu rożnego strzał Leona Goretzki został zablokowany.

• Clement Turpin dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Thiago Alcantara schodzi, Leon Goretzka wchodzi.

• Anemiczny strzał Masona Mounta nie sprawił problemu Manuelowi Neuerowi. Ten musiał trochę poczekać, aż piłka do niego doleci.

• Correntin Tolisso wchodzi w miejsce Serge'a Gnabry'ego, strzelca dwóch bramek.

• Auf viedersehen! Auf viedersehen

- niosło się po Stamford Bridge.

• CZERWONA KARTKA DLA MARCOSA ALONSO za faul bez piłki na Robercie Lewandowskim! Pierwotnie sędzia pokazał Hiszpanowi żółtą kartkę, ale po weryfikacji VAR zmienił jej kolor.

• Tammy Abaham wyłuskał piłkę spod nóg rywala i pognał- z dwoma kolegami - na trzech obrońców Bayernu. W decydującym momencie, tuż przed linią 16. metra... poślizgnął się na piłce!

• Tammy'emu Abrahamowi brakowało centymetrów, by sięgnąć piłkę w polu karnym Bayernu. Jak nie idzie to nie idzie...

• To już chyba pozamiatane! Alphonso Davies pognał w stronę "szesnastki" gospodarzy i podaje do pustej bramki do Roberta Lewandowskiego. Ten tylko dostawia stopę, po czym cieszy się z kolejnej bramki w Lidze Mistrzów!

• ROBERT LEWANDOWSKI TRAFIA DO SIATKI!!!

• Frank Lampard wzmacnia ofensywę. Wpuszcza Pedro za rodaka, Cesara Azpilicuetę.

• "Nigdy nie mamy dosyć, Serge"

• W odpowiedzi Mason Mount posyła piłkę wysoko nad bramką Manuela Neuera. A miał do niej niecałe 20 metrów.

• Nie ma trzeciej bramki dla Bayernu! Piłka po uderzeniu Philippe Coutinho mija bramkę Wilfreda Caballero!

• Dla Kinglesya Comana ten mecz już się skończył. Zmienia go Philippe Coutinho.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Kinglesy Coman. Źle to wygląda i prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

• Goście domagają się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką przez Andreasa Christensena! Sędzia czekał na komunikat z wozu VAR i ostatecznie nie decyduje się wskazywać na "wapno"!

• Akcja Bayernu przynosi rzut rożny. Joshua Kimmich zbeiga do narożnika...

• ... a za Rossa Barkleya pojawia się William.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Tammy Abraham wchodzi za Olivera Giroud...

• A w drugim meczu mamy remis. Na bramkę Driesa Mertensa (30') odpowiedział Antoine Griezmann (57')

• Goście idą za ciosem! Jednak podanie zwrotne Thomasa Muellera do Roberta Lewandowskiego było niedokładne.

• Druga kapitalna asysta Roberta Lewandowskiego! Zagrał on w "szesnastkę" do Serge'a Gnabry'ego, który w sytuacji sam na sam z Wilfredo Caballero po raz drugi kieruje piłkę do siatki!

• Ależ poklepali Robert Lewandowski z Serge'em Gnabrym. Ten drugi zagrywa idealnie w pole karne do polskiego snajpera, a ten przytomnie zagrywa na 11. metr, skąd Gnabry kieruje piłkę do pustej bramki!

• CO SIĘ DZIEJE?! DUBLET SERGE'A GNABRY'EGO!!!

• GOL DLA BAYERNU! SERGE GNABRY!!!

• I żółta kartka dla Kinglesya Comana.

• Żółta kartka dla Jorginho. Tym samym nie zagra w rewanżu.

• Od razu do ataku rzucili się gospodarze. Szkoda, że Mason Mount był na spalonym.

• Oby się działo

• Drugą połowę czas zacząć!

• Wracamy na Stamford Bridge na drugie trzy kwadranse meczu Chelsea - Bayern. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Koniec pierwszej połowy. Chelsea bezbramkowo remisuje z Bayernem, a w drugim starciu Napoli prowadzi z Barceloną (1:0).

• Jednak Clement Turpin zabrał z szatni kartki. Upomniany został Thiago Alcantara za faul taktyczny.

• A teraz próba górnego podania do Olivera Giroud. Futbolówka odbiła się od niego jak piłeczka kauczukowa od ściany.

• Manuel Neuer ratuje Bayern przed stratą bramki do szatni! Z najwyższym trudem odbija piłkę po atomowym uderzeniu Marcosa Alonso!

• Ostre starcie Marcosa Alonso z Kingsleyem Comanem. I tu też nie ma kartki.

• Robert Lewandowski w roli lewoskrzydłowego. Cóż, jego dośrodkowanie było dalekie od ideału.

• Benjamin Pavard przegrał pojedynek z Masonem Mountem i ten "kosą" spowodował jego upadek. Aż dziwne, że sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Tak blisko...

• 4/1 Strzały/strzały 6/3

• Poprzeczka ratuje Chelsea przed utratą gola! Po centrze z lewej strony główkował z kilku metrów zupełnie niepilnowany Thomas Mueller!

• Po chwili akcję Rossa Barkleya przerywa gwizdek sędziego. Clement Turpin zauważył, że ten w przyjmowaniu piłki pomagał sobie ręką.

• Szeroko ustawiony Kingsley Coman dostaje piłkę przy polu karnym Chelsea. Jego zagranie do Roberta Lewandowskiego pada łupem obrony gospodarzy.

• Tymczasem w drugim meczu Napoli prowadzi od 30. minuty z Barceloną po bramce Driesa Mertensa. Asystę zanotował Piotr Zieliński!

• Thomas Mueller uderza zza "szesnastki" obok prawego, dalszego słupka. Pomylił się dość znacznie.

• Zmiana nie będzie konieczna.

• Jeszcze Wilfredo Caballero ucierpiał w tym starciu. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego a na rozgrzewkę ruszył już Kepa.

• Wilfredo Caballero 2, Robert Lewandowski 0! Argentyński bramkarz w rewelacyjnym stylu broni strzał w sytuacji sam na sam!

• Środkiem próbowali się przedrzeć Bawarczycy. Thomas Mueller podaje ciut za mocno do Roberta Lewandowskiego, którego uprzedził Wilfredo Caballero.

• Strata Bayernu przed polem karnym "The Blues". Ich kontra skończyła się... ok. 10 metrów przed linią środkową.

• Oliver Giroud wyskakuje najwyżej i uderza głową. Piłka po koźle dość leniwie leciała w stronę bramki. Spokojnie łapie ją Manuel Neuer.

• Atak gospodarzy prawą stroną przynosi rzut rożny. Może być ciekawie.

• 15. minuta. WIlfredo Caballero 1, Robert Lewandowski 0

Chelsea - Bayern
Lewandowski, Caballero

• Tym razem bez zagrożenia.

• Pierwsza okazja Roberta Lewandowskiego! Dostał kapitalne podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam z WIlfredo Caballero trafia wprost w bramkarza Chelsea. "Tylko" rzut rożny dla Bayernu!

• Antonio Rudiger podaje górą do Olivera GIroud. Osaczony przez dwóch rywali Francuz traci piłkę.

• Kinglesy Coman ruszy,ł jak sprinter do prostopadłego podania. W "szesnastce" gospodarzy zachował się trochę zbyt egoistycznie, decydując się na płaski strzał. Zamiast podać do lepiej ustawionego Roberta Lewandowskiego, posyła piłkę tuż obok prawego słupka!

• Po wybiciu bramkarza Oliver Giroud zgrywa piłkę głową do Masona Mounta. Anglik ruszył w stronę pola karnego Bayernu, z którego uderza bardzo niedokładnie.

• W odpowiedzi atak mistrza Niemiec. Serge Gnabry nie zdołał jednak opanować piłki na boisku. Wilfredo Cabbalero z "piątki".

• Do wybitej przed pole karne piłki dopada Mason Mount. Ten uderza z powietrza wysoko nad poprzeczką.

• Nie wyszło lewą, to "The Blues" zaatakowali prawą flanką. Cesarowi Azpilicuecie udało się wywalczyć aut na wysokości pola karnego Bayernu.

• Dośrodkowanie Rossa Barkleya nie znajduje adresata w "szesnastce" gości.

• Atak pozycyjny Bayernu. Piłka szła jak po sznurku od prawej do lewej strony. Alphonso Daviesowi chciał ją odebrać Mason Mount, ale uczynił to z przekroczeniem przepisów.

• Wilfredo Caballero spokojnie broni strzał Thomasa Muellera zza linii 16. metra.

• Na gwizdek Clementa Turpina ze środka zaczynają Bawarczycy!

• Pora na losowanie stron. Kapitanami są Cesar Azpilicueta i Manuel Neuer.

• Obie ekipy wychodzą na murawę Stamford Bridge. Za moment hymn Ligi Mistrzów i rozpoczęcie spotkania!

• Z powodu urazów w ekipie gości brakuje dzisiaj Javiego Martineza, Ivana Perisicia i Niklasa Sule. Natomiast w Chelsea brakuje Calluma Hudsona-Odoiego, N'Golo Kante i Christiana Pulisicia.

• Cesar Azpilicueta i Jorginho (oraz Kurt Zouma na ławce) po stronie "The Blues" powinni uważać dzisiaj na żółte kartki. W przypadku "żółtka" czeka ich przymusowa pauza w rewanżu.

Po stronie Bayernu nikt nie jest zagrożony.

• Rezerwowi Chelsea: Kepa - Abraham, Pedro, Zouma, Emerson, Gilmour, William.

Rezerwowi Bayernu: Ulreich - Odirozola, Coutinho, Goretzka, Hernandez,Tolisso, Zirkzee.

• Tak graficznie prezentują się obie "jedenastki"

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium ONLINE. We wtorek (godz. 21) na Stamford Bridge w Londynie rozpocznie się jeden z hitów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Chelsea podejmie Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie, który wciąż czeka na triumf w tych elitarnych rozgrywkach. Relacja na żywo z meczu Chelsea - Bayern live w GOL24.pl!

Mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium ONLINE

Ostatni mecz Bayernu nie powinien napawać optymizmem ich sympatyków. Bawarczycy dopiero w końcówce spotkania z ostatnim w tabeli Bundesligi SC Paderborn zdobyli bramkę dającą zwycięstwo, a jej autorem był Robert Lewandowski (wcześniej już raz wpisał się na listę strzelców).

- Lewandowski to najlepszy napastnik na świecie. W ubiegły piątek swoimi trafieniami uratował nam trzy punkty. Chcę przypomnieć, że w Belgradzie strzelił Crvenej cztery gole w niecały kwadrans. Nie można podważać jego pozycji w Bayernie - uważa Karl-Heinz Rummenigge, prezydent klubu.

Równie skutecznego napastnika co Lewandowski zapewne chętnie widziałby w prowadzonym przez siebie zespole Frank Lampard. Najlepszym strzelcem Chelsea w tym sezonie jest Tammy Abraham, który uzbierał na swoim koncie 13 trafień w Premier League i 2 w Lidze Mistrzów. Pozostali snajperzy londyńczyków zawodzą. Michy Batshuayi strzelił 8 goli, a Olivier Giroud 2.

Po raz ostatni zawodnicy Bayernu i Chelsea zmierzyli w lipcu 2017 roku. Był to mecz w ramach International Champions Cup. Drużyna Lewandowskiego wygrała wówczas 3:2. Większe szanse na zwycięstwo w dwumeczu daje się Bayernowi.

Mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium ONLINE. Przewidywane składy

Chelsea: Caballero - Azpilicueta, Christensen, Rüdiger - James, Jorginho, Kovačić, Alonso - Mount, Abraham, Willian

Bayern: Neuer - Pavard, Boateng, Alaba, Davies - Kimmich, Thiago; Coman, Müller, Gnabry - Lewandowski

Mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Studio Ligi Mistrzów rozpocznie się już o godz. 18 w Polsacie Sport Premium 1. Początek transmisji ze spotkania Chelsea - Bayern live od godz. 20:50 w Polsacie Sport Premium 1. Mecz skomentują Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan (z Londynu).

Jeśli chcesz obejrzeć mecz online, będzie ci potrzebny dostęp do tego kanału za pośrednictwem IPLA TV (również jest to usłga płatna, więcej szczegółów na stronie IPLA).

21:00 mecz Chelsea Londyn - Bayern Monachium live
Polsat Sport Premium 1

Tekstowa relacja na żywo z meczu Chelsea Londyn - Bayern Monachium online w GOL24.pl!