Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Koniec spotkania! Podbeskidzie utrzymało skromne prowadzenie. To pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

• Sędzia Pskit doliczył pięć minut.

• Roginić mógłby być dzisiaj bohaterem meczu. Ale chyba nim nie jest. Zmarnował przed momentem doskonałą akcję!

• Mieliśmy chwilę przerwy w grze z powodu urazu jednego z zawodników gospodarzy.

• Nieeeeee. Wolski za słabo uderzył. Wprost do rąk Polacka.

• Komplet zmian wykorzystany. Gach zmienił Sierpinę.

• Zmiennik Rakowski także dostał kartkę.

• Sierpina również trafił do notesu arbitra. Żółta kartka.

• Chojniczanka miała kolejny rzut rożny. Znowu jednak nie zrobiła z niego użytku.

• Zszedł też Danielak. Zastąpił go Laskowski.

• Rakowski w miejsce Sierackiego.

• Janukiewicz obronił strzał Danielaka. To mogło być już 2:0 i "po meczu". A tak "Górali" czeka nerwowy kwadrans.

• Jeszcze Surdykowski w miejsce Trochima. Gospodarze poszukają centymetrów przy wolnych i rożnych...

• Podbeskidzie dobrze się broni przy stałych elementach gry.

• Nowak uderza. Był to strzał z gatunku "do koszyczka". Janukiewicz bez problemu złapał piłkę.

• Z BOISKA WYLATUJE WOŁĄKIEWICZ. Za dwie żółte kartki.

• To jest niebywałe, że na tablicy nadal 0:1! Chojniczanka za sprawą Podgórskiego przeprowadziła kolejną groźną akcję. A jednak Trochim się pomylił.

• Od paru minut futbolówka gości na połowie gości.

• Blisko, coraz bliżej? Wprowadzony Podgórski główkował, ale nad bramką.

• Chojniczanie nie rezygnują. Tym razem strzał oddał Mikołajczak. Jego próba została zablokowana przez jednego z rywali.

• Pierwsze uderzenie należało do gości. Sierpina kopnął jednak obok.

• Chojniczanka od razu rzuciła się do ataku. Nie oddała jednak strzału.

• Druga połowa już się rozpoczęła.

• A Kuzimskiego zastąpił Podgórski.

• W miejsce Zawistowskiego wszedł Obrocnik.

• Koniec pierwszej połowy. Przyjezdni mają powody do zadowolenia; zaliczka choć skromna to wypracowana ciężką pracą.

• Kolejna dobra akcja "Górali", ale nie zwieńczona golem. Pomylił się Sierpina.

• Chojniczanka ma problem pod bramką Podbeskidzia. Na dobrą sprawę nie oddała jeszcze żadnego groźnego strzału. I chyba przed przerwą tego już nie zmieni.

• Sieracki też dostał kartkę.

• Ależ blisko wyrównania. To Kuzimski marnuje okazję. Jego strzał zatrzymał Polacek.

• Chorwat Roginić zdobył swoją debiutancką bramkę dla Podbeskidzia! Czekał na nią do dwunastego spotkania. Asystował Sierpina, który wrzucił piłkę w pole karne.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Na prowadzeniu goście!

• Dwie pierwsze kartki były konsekwencją faulu. Trzecia - próby wymuszenia jedenastki.

• Trzecia kartka w meczu. Tak, dla zawodnika Chojniczanki. Ukarany został Mikołajczak. Niektórzy kibice są z tego faktu bardzo niezadowoleni...

• I kolejne "żółtko" na konto gospodarzy, a konkretnie to Wołąkiewicza.

• Janukiewicz z pierwszą interwencją. Uderzał celnie Sierpina - efektownie, ale chyba za lekko.

• Brakuje dokładności - zwłaszcza po stronie "Górali".

• Ławka Podbeskidzia: Leszczyński, Komor, Bieroński, Rakowski, Rzuchowski, Gach, Hilbrycht, Maritn.

• Ławka Chojniczanki: Witan, Żitko, Wachowiak, Podgórski, Obrocnik, Paprzycki, Letniowski, Surdykowski.

• Gra toczy się głównie w środku pola.

• I mamy pierwszą kartkę. Do notesu trafił Wolski.

• Seria rzutów wolnych dla przyjezdnych. Nie przyniosła pożądanego (przez nich) efektu.

• Na spalonym złapany Trochim. Chojniczanka stara się przeważać.

• Na razie bez sytuacji. Obie drużyny potrafiły przedostać się pod szesnastki, ale tam już zabrakło i pomysłu, i precyzji.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Łodzi. Gramy!

• Teraz niebo wygląda lepiej niż na zdjęciu:

• Przebudowana Chojniczanka w 1. kolejce zremisowała na wyjeździe z Wigrami Suwałki 1:1 (gol Huberta Wołąkiewicza). Z kolei Podbeskidzie też na wyjeździe zremisowało 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec (gol Karola Danielaka).

• Przed nami pierwszy z wielu jesiennych spotkań na tym obiekcie. Chojniczanka będzie później instalować podgrzewaną murawę, toteż PZPN poszedł jej na rękę i więcej meczów domowych ustawił na tę rundę.

• Pozostał kwadrans do meczu. W Chojnicach nie trzeba było uruchamiać węża ani zraszaczy. Przed momentem trochę popadało.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Chojnicznaka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©lukasz klimaniec dziennik zachodni polska press slask

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Po raz drugi w tym sezonie piłkarze Podbeskidzia zagrają na wyjeździe, tym razem w Chojnicach. Początek spotkania, którego arbitrem będzie Paweł Pskit z Łodzi, o godzinie 17.45. Relacja na żywo z meczu Chojniczanka - Podbeskidzie live w GOL24.pl!

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Spotkanie w Chojnicach będzie wyjątkowe dla trenera Górali Krzysztofa Brede. Obecny szkoleniowiec Podbeskidzia właśnie w Chojnicach rozpoczynał swoją przygodę jako trener pierwszego zespołu, a prowadzona przez niego Chojniczanka zajęła rewelacyjne 3. miejsce w sezonie 2017/18 i tylko dwóch punktów zabrakło do awansu.

Oba zespołu są podrażnione po inauguracji nowego sezonu. W pierwszym meczu „Górale” zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. - Czujemy duży niedosyt, pracowaliśmy ciężko, żeby wygrać ten mecz. Stwarzaliśmy sytuacje, ale taka jest piłka - nie krył rozgoryczenia po tym meczy szkoleniowiec Górali. Chojniczanka też zremisowała na wyjeździe 1:1. Jej rywalem były Wigry Suwałki.

W między czasie do Podbeskidzia dołączył wychowanek Realu Betisu Ivan Martin. Hiszpan ma być następcą Valerijsa Sabali, króla strzelców poprzedniego sezonu I ligi, który odszedł do Miedzi Legnica. W drużynie z Chojnic, która ma najstarszy skład w Fortuna 1. Lidze - 25,9 lat, grają byli piłkarze Podbeskidzia Wojciech Trochim, Przemysław Pietruszka oraz Janusz Surdykowski.

Oba zespoły mierzyło się ze sobą do tej pory 6 razy, wszystkie ze starć odbywały się na zapleczu Ekstraklasy. Lepszy bilans ma Chojnicznaka, która wygrała dwa spotkania, trzy razy mecze kończyły się podziałem punktów, a tylko raz wygrali Górale.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Chojniczanka - Podbeskidzie od godz. 17:30 w Polsacie Sport Extra. Początek transmisji ze spotkania o godz 17:45 w Polsacie Sport Extra. Mecz komentować będą Szymon Rojek i Tomasz Łapiński (z Chojnic).

17:45 mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polsat Sport Extra

Tekstowa relacja na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała w GOL24.pl!