Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. Pojechali po...

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. Pojechali po pierwszą zdobycz. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec meczu. Chrobry Głogów pokonał u siebie GKS Jastrzębie 1:0 po golu rezerwowego Mateusza Machaja.

• I już kartka dla Karmańskiego.

• Filip Karmański za Łukasza Zejdlera.

• Kamil Jadach w miejsce Farida Aliego.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA CHROBREGO!! STRZELCEM MACHAJ!!

• Zmiana napastnika. Mikołaj Lebedyński za Damiana Kowalczyka.

• Pomocnik wchodzi za lewego obrońcę, czyli Mateusz Machaj za Jarosława Ratajczaka.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Daniel Rumin sprawdził czujność młodego bramkarza Chrobrego.

• Kartonik dla Cywki.

• W zespole gości ukarany kartką środkowy obrońca Kryspin Szcześniak.

• Za faul kartkę obejrzał Maksymilian Banaszewski.

• Oliver Praznovsky ukarany żółtą kartką.

• Zdecydowanie lepiej wygląda gra gospodarzy, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Teraz próba Roberta Mandrysza i również niecelna.

• Bardzo niecelny strzał Tomasza Cywki z dystansu.

• Początek spotkania.

• Obraz Chrobrego po starcie ligi jest inny. Zespół z Głogowa posiada cztery punkty. Zaczął od remisu z Koroną Kielce (1:1), potem pokonał wysoko Widzew Łódź (3:0), a ostatnio nieznacznie uległ Radomiakowi Radom (1:2).

• GKS Jastrzębie cudem uniknął spadku. O wlos, bo o punkt uciekł spod topora. Ten sezon wcale nie będzie łatwiejszy, co potwierdziły pierwsze kolejki. Zespół z Górnego Śląska przegrał wszystkie mecze - z Arką Gdynia 0:4, z Koroną Kielce 2:3 i ostatnio z Radomiakiem Radom 0:1.

• Witamy! W sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zagra przed własną publicznością z GKS Jastrzębie. Zapraszamy na relację na żywo.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Chrobry - GKS Jastrzębie LIVE! Pojechali po pierwszą zdobycz

Chrobry - GKS Jastrzębie LIVE! Pojechali po pierwszą zdobycz ©Chrobry Głogów

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. Gospodarze zdążyli już wygrać, przegrać i zremisować. Przyjezdni do tej pory tylko ulegali. Czy dziś nastąpi przełamanie? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE

GKS Jastrzębie cudem uniknął spadku. O wlos, bo o punkt uciekł spod topora. Ten sezon wcale nie będzie łatwiejszy, co potwierdziły pierwsze kolejki. Zespół z Górnego Śląska przegrał wszystkie mecze - z Arką Gdynia 0:4, z Koroną Kielce 2:3 i ostatnio z Radomiakiem Radom 0:1. - Popełniliśmy w tym meczu kilka błędów w defensywie, a swoich sytuacji nie wykorzystaliśmy. Przegraliśmy mecz "na styku" - mówi trener Paweł Ściebura.

Obraz Chrobrego po starcie ligi jest inny. Zespół z Głogowa posiada cztery punkty. Zaczął od remisu z Koroną Kielce (1:1), potem pokonał wysoko Widzew Łódź (3:0), a ostatnio nieznacznie uległ Radomiakowi Radom (1:2). - Ten mecz był pełen emocji - podkreślił trener Ivan Djurdjević. - Możemy mieć pretensje do arbitrów, ale chcemy uderzyć w siebie. Mieliśmy słabe wejście w mecz. Oddanie pola gry poskutkowało utratą bramki. Po przerwie uwierzyliśmy, że na własnym boisku możemy wygrać z każdym zespołem. Uważam, że mieliśmy lepsze sytuacje od Radomiaka, ale ich nie wykorzystaliśmy.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w IPLA TV. Dostęp bezpłatny, ale mecz bez komentarza i z jednej kamery. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.