Mecz Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie...

0 1 połowa

Bayern Monachium

6

1 1 połowa

• Koniec meczu! Bayern rozbije Crvene Zvezdę Belgrad po koncercie Roberta Lewandowskiego!

• Dwie minuty dorzuca jeszcze sędzia do tego meczu

• Robert Lewandowski siedzi już na ławce, ale Bayern nie przestaje strzelać! Francuz bardzo dobrym strzałem pokonuje Borjana!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Corentin Tolisso!

• Mirko Ivanić jest autorem pierwszego celnego strzału gospodarzy w tym meczu. Bardzo spokojnie broni jednak Neuer.

• Corentin Tolisso w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczkę!

• Oba zespoły czekają już na koniec meczu....

• No i schodzi też bohater tego meczu. Roberta Lewandowskiego zmienia Thomas Mueller.

• Znowu obaj trenerzy zdecydowali się na zmiany. Njegos Petrović zmieniony przez Mirko IVanicia.

• Milan Borjan spokojnie broni strzał głową Perisicia.

• W ekipie gospodarzy pojawia się Radovan Pankov, który zmienia Maeto Garcię.

• Zmiany w obu drużynach. Javi Martinez zmieniony przez Joshuę Kimmicha.

• Znowu, znowu i znowu. Robert Lewandowski jest niemożliwy i czwartą bramkę w ciągu 15 minut!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niewyorywane! Robert Lewandowski razy cztery!

• Co za mecz kapitana naszej kadry! Teraz świetnie wykorzystał dośrodkowanie Pavarda i pewnym strzałem głową zdobywa swoją trzecią bramkę dzisiaj!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski pakuje hat-tricka!

• Błąd Marko Marina wykorzystali gracze Bayernu. Tolisso dograł do Lewandowskiego, który sprytnym strzałem pokonuje Borjana!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski po raz drugi!

• Milos Vulić zmienia Canasa.

• Ivan Perisić pojawia się w miejsce Coutinho.

• To 7 trafienie Roberta Lewandowskiego w tej edycji Ligi Mistrzów! Polak strzelał w każdym (!) meczu tej edycji Champions League! Maszyna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewnie trafienie Roberta Lewandowskiego!

• Rzut karny dla Bayernu! Zawodnik Crveny zagrał piłkę ręką!

• Po przerwie Bayern nadal atakuje swoich rywali, tylko oni skutecznie odpierają naloty gości.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Bayern kontroluje przebieg meczu i zasłużenie prowadzi!

• 2 minuty potrwa jeszcze pierwsza część meczu!

• A jednak nie ma gola! Sędzia odgwizduje zagranie ręką!

• No i mamy trafienie naszego reprezentanta! Polak przedłuża swoją znakomitą serię!

• Bayern utrzymuje się przy piłce, jednak nie ma to przełożenia na konkrety.

• Defensorzy Crveny zdołali uprzedzić Kingsleya Comana i zażegnali niebezpieczeństwo.

• Niecelne uderzenie Marko Marina. To pierwsza akcja ofensywna gospodarzy.

• Robert Lewandowski jak na razie ma spory problem z obrońcami rywala, którzy potrafią utrudnić mu życie.

• Kolejna próba Coutinho. Tym razem Brazylijczyk posyła piłkę daleko od bramki.

• Bramkarz gospodarzy odbija strzał Coutinho.

• Bayern nie pozwala rywalom wyjść z ich własnej połowy. Gospodarze będą mieć ciężko.

• Leon Goretzka czekał na piłkę przed polem karnym i precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leon Goretzka zdobywa bramkę!

• Robert Lewandowski jest dzisiaj bardzo aktywny, ale znowu jego strzał odbija bramkarz gospodarzy.

• Fatalnie zmarnowana okazja Lewandowskiego! Reprezentant Polski nie wykorzystał sytuacji sam na sam!

• Nemanja Milunović ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza próba Lewandowskiego okazała się zbyt lekka. Spokojnie broni Milan Borjan.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• W pierwszym składzie Bayernu wyjdzie oczywiście Robert Lewandowski. Kapitan naszej reprezentacji zdobywał gole w każdym meczu tej edycji Ligi Mistrzów i w klasyfikacji strzelców znajduje się tuż za plecami Haalanda. Czy dzisiaj poprawi swój wynik?

• Zdecydowanym faworytem tego meczu jest oczywiście Bayern. Ekipa z Monachium w tej edycji jeszcze nie przegrała, a nawet nie zremisowała. Czy uda im się rozjechać również mistrza Serbii?

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Crvena Zvezda - Bayern Monachium!

DW, red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium ONLINE. Bayern Monachium we wtorek zmierzy się na wyjeździe z Crveną Zvezdą Belgrad w grupie B Ligi Mistrzów. Czy Robert Lewandowskit trafi do siatki po raz kolejny. Relacja na żywo z meczu Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium live w GOL24.pl!

Mecz Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium ONLINE

W ostatniej serii spotkań ligi niemieckiej kapitan reprezentacji Polski przerwał swoją imponującą serię kolejnych meczów ze strzelonym golem z rzędu. Licznik zatrzymał się ostatecznie na jedenastu spotkaniach, bo choć z Fortuną Dusseldorf jego zespół wygrał 4:0, to Robert Lewandowski nie strzelił ani jednego gola. Co ciekawe, jest to jeden z niewielu klubów w Budeslidze, w którym ani razu nie pokonał on bramkarza! W weekend osłodził sobie to jednak asystą przy golu Philippe Coutinho.

W Lidze Mistrzów w czterech rozegranych jak dotąd spotkaniach Polak w każdym potrafił strzelić przynajmniej jednego gola. Łącznie uzbierało się ich sześć, a dzisiaj ta statystyka może zostać poprawiona. Z Crveną Zvezdą Bayern w pierwszym ich tegorocznym meczu wygrał 3:0, a "Lewy" dorzucił od siebie jedno trafienie.

Po czterech meczach Ligi Mistrzów w tym sezonie Bayern ma na koncie komplet punktów i jest już pewien awansu do fazy pucharowej. Drugi w tabeli jest Tottenham Hotspur, który ma siedem oczek, a trzecia Crveza Zvezda właśnie z trzema punktami. Jeśli więc klub z Serbii myśli jeszcze o awansie do 1/8 finału to musi dzisiaj wygrać i liczyć na wpadkę Anglików.

Przewidywane składy:

Crvena: Borjan – Gobeljic, Milunovic, Degenek, Rodic – Canas, Jovancic – Garcia, Marin, Van la Parra – Vukanovic

Bayern: Neuer - Pavard, Martinez, Boateng, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Müller, Coman - Lewandowski

Mecz Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję z meczu Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 2. Początek spotkania we wtorek (26.11.2019 r.) o godz. 21:00. Przedmeczowe studio w Polsat Sport Premium 2 rozpocznie się o godz. 20:50. Mecz komentować będą Tomasz Smokowski i Adam Matysek.

21:00 meczCrvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium na żywo
Polsat Sport Premium 2

Tekstowa relacja na żywo z meczu Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium live w GOL24.pl.