JCZ
FC Nantes - PSG LIVE! Stępiński ustrzeli wielką zwierzynę?
FC Nantes – Paris Saint-Germain ONLINE. Jedenaste w tabeli FC Nantes sprawdzi się na tle trzeciego PSG. W akcji powinniśmy zobaczyć Mariusza Stępińskiego. Zabraknie natomiast nawet na ławce rezerwowych Grzegorza Krychowiaka, który zmaga się z urazem kolana. Relacja LIVE od godziny 17:00 w GOL24!

FC Nantes – Paris Saint-Germain ONLINE

Krychowiak rozpoczął 2017 rok bardziej jako obserwator PSG, a nie jego piłkarz. Nie zagrał bowiem w żadnych z trzech spotkań. Tym razem wytłumaczeniem jest jednak kontuzja, a nie kaprys trenera Unaia Emery'ego. Podczas obozu w Tunezji ucierpiało kolano Polaka. Potrzeba jeszcze przynajmniej tygodnia, nim zdrowie wróci. A kiedy i czy w ógole nastąpi wygranie rywalizacji o miejsce w składzie?

Według "France Football" Krychowiak zamierza być cierpliwym. Nie pozwoli wypchnąć się na wypożyczenie, ani nie zgodzi się definitywnie odejść z klubu. "Postanowił bić się jak pies na treningu" – czytamy w notce prasowej. Problem polega na tym, że dalej powątpiewa w niego trener Emery, choć w kurtuazyjnych wywiadach nie daje tego po sobie poznać. Zasadność samego transferu za 33 mln euro zaczęło natomiast podważać otoczenie prezesa Nassera Al-Khelaifiego.

Bez Krychowiaka, ale z bombardierem Edinsonem Cavanim (18 goli – najwięcej w Ligue 1) w meczu 21. kolejki PSG spróbuje zmniejszyć stratę do AS Monaco. - FC Nantes to rywal trudny, który jest w dobrej formie. Umie wywierać presję i szybko przejść do ataku. Jego napastnicy bardzo dużo pracują na boisko – chwali Emery, wskazując palcem także na Mariusza Stępińskiego. Polak w tym sezonie strzelił trzy gole i zanotował cztery asysty. Ostatnio dostał wprawdzie "wędkę" od przełożonego w postaci zmiany w 41 minucie, ale wydaje się, że dzisiaj powinien dostać kolejną szansę.

Nie zagrają:

FC Nantes: Carlos, Kacaniklić, Riou, Sigthorsson
PSG: Krychowiak, Aurier, Areola, Kurzawa, Pastore, Jese

Forma w ostatnich meczach

FC Nantes:
Nantes – Caen 1:0 (liga francuska, 18.01.2017)
Tuluza – Nantes 0:1 (liga franucska, 14.01.2017)
Nantes – Nancy 0:2 (Pcuhar Ligi, 10.01.2017)

Paris Saint-Germain:
Rennes – PSG 0:1 (liga francuska, 14.01.2017)
PSG – Metz 2:0 (Puchar Ligi, 11.01.2017)
PSG – Bastia 7:0 (Puchar Ligi, 07.01.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania

PSG – Nantes 2:0 (liga francuska, 19.11.2016)
PSG – Nantes 4:0 (liga francuska, 14.05.2016)
Nantes – PSG 1:4 (liga francuska, 26.09.2015)

Mecz FC Nantes – Paris Saint-Germain TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport. Początek o 16:55, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Dominik Guziak i Mateusz Majak. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl

TOP 10 gwiazd Pucharu Narodów Afryki

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Mecz FC Nantes – Paris Saint-Germain ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO - Gol24