Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE. Mecz dwóch...

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE. Mecz dwóch beniaminków Fortuna 1 Ligi

0 1 połowa

• KONIEC MECZU! GKS BEŁCHATÓW W STARCIU BENIAMINKÓW PEWNIE POKONAŁ RADOMIAKA 3:0!

• GOOOOOOOOOOL DLA GKS-u BEŁCHATÓW! 17-LETNI DAWID KOCYŁA!

• Wiktor Putin wszedł na murawę w miejsce Bartłomieja Bartosiaka.

• Kolejna żółtą kartka. Sędzia napomniał Damiana Jakubika.

• Rafał Makowski obejrzał żółtą kartkę.

• Kacper Pietrzyk opuścił boisko. W jego miejsce zameldował się Dominik Sokół.

• Dawid Kocyła wszedł w miejsce Przemysława Zdybowicza.

• Mateusz Marzec opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Dawid Flaszka.

• Piłkarze rywalizują w strugach deszczu. W Bełchatowie oberwanie chmury.

• Faulowany Mateusz Marzec. Żółtą kartkę zobaczył Kacper Pietrzyk.

• A Mateusza Michalskiego zastąpił Patryk Mikita.

• Dwie zmiany w drużynie Radomiaka. W miejsce Michała Kaputa wszedł Damian Nowak.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Bełchatów prowadzi z Radomiakiem 2:0!

• Mateusz Cichocki ukarany przez sędziego żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOL! BARTOSZ BIEL! 2:0 DLA GKS-U BEŁCHATÓW

• Maciej Górski ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• Mateusz Marzec po kontrze strzelał na bramkę Radomiaka. Uderzenie zawodnika gospodarzy zostało zablokowane.

• Świetny początek GKS-u Bełchatów! Kontratak gospodarzy na bramkę zamienił Przemysław Zdybowicz!

• GOOOOOOOOOOL! PRZEMYSŁAW ZDYBOWICZ!

• Niecelny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Meika Karwota.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie właśnie się zaczęło!

• Rezerwowi Radomiak: Kochalski, Grudniewski, Banasiak, Winsztal, D. Nowak, Klabnik, Luiz, Mikita, Sokół.

• Rezerwowi GKS Bełchatów: Niżnik, Szymorek, Kocyła, Kołodziejski, Putin, Flaszka, Ryszka, Małachowski, Mas.

• W Bełchatowie miejscowy GKS podejmie innego beniaminka 1 ligi - Radomiaka Radom. Goście nowy sezon rozpoczęli od dwóch zwycięstw. Czy wygrają również na GIEKSA Arenie? Witamy w relacji LIVE!

Włodzimierz Łyżwa

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

GKS Bełchatów - Radomiak LIVE! Mecz dwóch beniaminków

GKS Bełchatów - Radomiak LIVE! Mecz dwóch beniaminków ©Echo Dnia Radomskie/Tadeusz Klocek

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE. Który z beniaminków jest mocniejszy? Być może odpowiedź na to pytanie poznamy po bezpośrednim spotkaniu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE

Trzynasty ligowy mecz w historii rozegrają w sobotę zespoły GKS Bełchatów i Radomiaka Radom. Bilans dotychczasowych pojedynków jest remisowy, ponieważ każda z drużyn wygrała czterokrotnie. Jednak GKS Bełchatów po raz ostatni uczynił to aż 13 lat temu na zapleczu Ekstraklasy.

Ostatnie sześć spotkań, rozgrywane na poziomie drugiej ligi, to trzy zwycięstwa Radomiaka i trzy remisy. W sierpniu 2018 roku w Radomiu, pomimo gry bełchatowian w przewadze, mecz zakończył się remisem 1:1 po golach Rossi Leandro i Patryka Mularczyka.

W rewanżu w Bełchatowie, także padł remis 2:2. Już w 3 minucie GKS po strzale Bartłomieja Bartosiaka wyszedł na prowadzenie. Wyrównał w 11 minucie Rafał Makowski. W drugiej połowie, w 58 minucie, Rossi Leandro z rzutu karnego wyprowadził Radomiaka na prowadzenie. W 79 minucie wyrównał Patryk Mularczyk.

Po tym sezonie, zarówno Radomiak Radom jak i GKS Bełchatów awansowały do Fortuna 1 Liga. Bilans spotkań Radomiak - Bełchatów: Zwycięstwa GKS: 4, remisy: 4, wygrane Radomiaka: 4, bramki: 16:15 dla GKS Bełchatów.

Wszystko wskazuje na to, że Radomiak w sobotę o godzinie 19 w Bełchatowie rozpocznie mecz w tym samym składzie, co dwa wygrane mecze z GKS Tychy i Stomilem Olsztyn.

- Trenujemy w pełnym składzie, gotowy do gry jest już także po kontuzji, obrońca Mateusz Lewandowski. Bełchatów świetnie rozpoczął nowy sezon od wygranej, 3:0 ze Stomilem Olsztyn. W drugiej kolejce GKS przegrał na wyjeździe z Wartą Poznań i na pewno drużyna jest mocno podrażniona. My czujemy się mocni i do Bełchatowa jedziemy rozegrać dobry mecz i go wygrać. Cieszę się, że mecz rozegramy na jednej w najlepszych płyt w pierwszej lidze, dodatkowo przy światłach - mówi radomski szkoleniowiec.

W niedzielę mecz sparingowy ze Zniczem Pruszków rozegrany zostanie na boisku treningowym przy ulicy Struga 63. Początek tego meczu o godzinie 10 lub 10.30. - W niedzielę zagramy ze Zniczem na naszym boisku przy Struga. Musimy dbać o zawodników, którzy nie grają, bo gramy dobrze i nie zmieniamy składu, a chcemy zobaczyć w jakiej dyspozycji są rezerwowi piłkarze. W każdym momencie mogą przecież wskoczyć do zespołu, więc muszą być w rytmie meczowym, stąd decyzja o rozegraniu tego sparingu - mówi Dariusz Banasik, trener Radomiaka.

Forma w ostatnich meczach:
GKS Bełchatów:
Warta Poznań - GKS 1:0 (1 liga, 03.08.2019)
GKS - Stomil Olsztyn 3:0 (1 liga, 27.07.2019)

Radomiak Radom:
Radomiak - Stomil Olsztyn 2:1 (1 liga, 03.08.2019)
Radomiak - GKS Tychy 2:1 (1 liga, 27.07.2019)

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Polsat nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.