Mecz GKS Katowice - Elana Toruń ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Katowice - Elana Toruń ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

2 1 połowa

Elana Toruń

0

0 1 połowa

• Wynik za sprawą Woźniaka i Stefanowicza został ustalony jeszcze w pierwszej połowie. GKS podtrzymuje zwycięską serię, co sprawia, że ich starcie z Widzewem za tydzień zapowiada się elektryzująco! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i śledzenie naszej relacji.

• Koniec meczu! GKS zasłużenie zdobywa komplet punktów pokonując u siebie Elanę Toruń 2:0.

• Kryszak ukarany żółtą kartką.

• Kościelniak starał się znaleźć partnerów w polu karnym miękko wrzucając na piąty metr bramki rywala, żaden z graczy gości nie doszedł do futbolówki.

• Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy.

• Frankowski pewnie na przedpolu po dośrodkowaniu Górki z prawej strony boiska.

• Hubert Kisiel ukarany żółtą kartką.

• Chwila dekoncentracji w wykonaniu Frankowskiego, który miał problem z wyłapaniem piłki. Sytuację opanowali jednak obrońcy gospodarzy.

• Strzał Bonieckiego z lewej strony boiska bardzo niecelny.

• Jak i również w drużynie gospodarzy. Grychtolik w miejsce Habusty

• Zmiana w Elanie. Rak w miejsce Kozłowskiego

• Kartka dla Rogali za faul tuż przy linii bocznej

• Uderzenie Michalskiego po dośrodkowaniu Woźniaka zostało zablokowane, dobitka Kiebzaka mocno nieudana.

• Rumin zastępuje na placu gry Rogalskiego w ekipie gospodarzy.

• Kryszak uderzał z rzutu wolnego z 25. metra, lecz trafił tylko w mur.

• Gracze gospodarzy źle wyprowadzili piłkę z własnego pola karnego, do piłki dopadł Stryjewski, lecz uderzył tuż nad bramką.

• Błąd opuszcza boisko, w jego miejsce Urynowicz.

• Strzał Górki zablokowany przez Brodę. Gdyby nie interwencja obrońcy Frankowski miałby duży problem.

• Gospodarze wyszli trójką w kontrę, Rogala jednak nie doszedł do za mocno zagranej na lew ą stronę piłki

• Akcja gości zakończona dośrodkowaniem z lewej strony boiska. Kozłowskiemu zabrakło centymetrów, by wślizgiem skierować piłkę do bramki!

• 3 zmiana w ekipie Elany. Kościelniak w miejsce Lenkiewicza

• Rogalski chciał pokonać Nowaka uderzeniem z dystansu, uderzył jednak wysoko nad bramką.

• Nieudany strzał Stryjewskiego z dystansu, Frankowski nawet nie musiał interweniować.

• Goście starają się zdobyć bramkę kontaktową, ale póki co mają problemy, by przebić się w pole karne gospodarzy.

• Narzekający na problemu zdrowotne już w pierwszej połowie Arkadiusz Jędrych opuścił przedwcześnie boisko, a w jegp miejsce pojawił się Mateusz Broda.

• Natomiast Kordian Górka zastąpił Adama Dobosza

• W ekipie gości doszło w przerwie do dwóch zmian Bartosz Boniecki zastąpił na boisku Dominika Sokoła

• Druga połowa spotkania w Katowicach właśnie się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Po bramkach Woźniaka i Stefanowicza gospodarze prowadzą 2:0

• Po raz kolejny Frankowski popisuje się skuteczną obroną strzału. Strzały z dystansu to na razie najmocniejsza broń gości w tym spotkaniu, choć na razie bez bramkowych efektów.

• Świetne uderzenie z dystansu w wykonaniu Kryszaka i jeszcze lepsza interwencja Frankowskiego!

• Frankowski po raz pierwszy w tym meczu zmuszony do interwencji po strzale jednego z graczy gości.

• Gooool!!! Maciej Stefanowicz przełożył piłkę na lewą nogę, oddał strzał z dystansu, który wydawało się jest w zasięgu bramkarza, ale Nowak mimo, że miał piłkę na rękach przepuścił uderzenie i mamy 2:0!

• Ależ było blisko drugiej bramki. Błąd uderzył piłkę z woleja, w polu karnym doszło do dużego zamieszania, do piłki dopadł Jędrych lecz leżąc nie był w stanie skierować jej do bramki gości!

• Goooool!!!! Fantastyczna indywidualna akcja Michalskiego, który przedryblował dwóch zawodników rywala, następnie uderzył na bramkę, a do zablokowanej po jego uderzeniu piłki dopadł Arkadiusz Woźniak i uderzył nie do obrony dla Nowaka!

• Błąd starał się znaleźć Woźniaka w polu karnym, ale został zablokowany przez obronę Elany.

• Po początkowym naporze gospodarzy, teraz mecz się wyrównał, a gra toczy się głównie strefie środkowej boiska.

• Uderzenie Stryjewskiego zza pola karnego zablokowane przez obrońce GKS-u.

• Pierwsza akcja gości w tym meczu zakończona bardzo nieudanym uderzeniem z linii pola karnego w wykonaniu Lenkiewicz.

• Napór GieKSy trwa. Michalski zagrał do Rogalskiego, ale ten źle się zabrał z piłką w polu karnym i stracił piłkę.

• Michalski dośrodkował z prawej strony boiska, Woźniak zgrał do Kiebzaka, a ten uderzył wprost w bramkarza!

• Druga w odstępie kilkudziesięciu sekund szansa gospodarzy po stałym fragmencie gry. Tym razem uderzał Rogala. Strzał mimo iż dokręcony, poszybował nad bramką Nowaka.

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny na 20. metrze od bramki gości. Uderzenie gracza GKS-u trafiło jednak wprost w mur.

• Początek spotkania! Od środka goście!

• Gracze obu drużyn przy aplauzie kibiców pojawili się na murawie stadionu w Katowicach.

• Znamy składy oraz ławki rezerwowych obu drużyn. Czas poznać trójkę sędziowską tego spotkania. Arbitrem głównym spotkania będzie Karol Iwanowicz, a na liniach pomagać mu będą Radosław Wąsik oraz Andrzej Zbytniewski.

• Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Elanie Toruń. Od kilku dni drużynę prowadzi nowy trener, Bogusław Pietrzak. Powodem zwolnienia poprzedniego - Ariela Jakubowskiego, były wyniki, czyli wysokie porażki z rezerwami Lecha Poznań (2:4) i Górnikiem Polkowice (0:3). Czara goryczy przelała się po 0:1 z Widzewem Łódź, ale stratę punktów w tym spotkaniu można było wkalkulować. Elana znajduje się na 13. miejscu w tabeli, z tylko jednym punktem przewagi nad strefą spadkową.

• Po niezbyt dobrym początku sezonu, w ostatnich tygodniach GKS Katowice wyraźnie złapał wiatr w żagle. Piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Góraka odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu na drugoligowym froncie (ostatnio 1:0 z Górnikiem w Polkowicach), a w międzyczasie wyeliminowali po rzutach karnych Wartę Poznań w 1/32 finału Pucharu Polski. Obecnie GieKSa jest na 4. miejscu w tabeli, a do lidera traci tylko jedno "oczko".

• Witamy! W sobotnim meczu 13. kolejki 2. ligi GKS Katowice podejmuje przy Bukowej Elanę Toruń. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

Piotr Szymański

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz GKS Katowice - Elana Toruń ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Katowice - Elana Toruń ONLINE. W sobotnim meczu 13. kolejki 2. ligi GKS Katowice podejmuje przy Bukowej Elanę Toruń. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla trenera GieKSy Rafała Góraka, który w dwóch ostatnich sezonach był trenerem zespołu rywala. Relacja na żywo z meczu GKS Katowice - Elana Toruń prosto ze stadionu w GOL24.pl!

Mecz GKS Katowice - Elana Toruń ONLINE

Sobotnie spotkanie będzie wyjątkowe dla trenera GKS-u, Rafała Góraka, który przez ostatnie 2 lata pracował właśnie w Elanie. Szkoleniowiec zabrał ze sobą na Bukową drugiego trenera, Dariusza Okonia oraz zawodników - bramkarza Bartosza Mrozka i pomocnika Macieja Stefanowicza. Do tej pory podstawowy golkiper dzisiaj jednak nie zagra, gdyż przebywa na zgrupowaniu reprezentacji U-20.

- W drużynie z Torunia zaszły spore zmiany, ale znamy tam kilku chłopaków i wiemy, czym mogą nas zaskoczyć. Będziemy chcieli postawić własne warunki gry, ale tego samego spodziewamy się po Elanie - mówił Okoń, cytowany przez oficjalną stronę GieKSy.

Mecz GKS Katowice - Elana Toruń TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS Katowice - Elana Toruń na żywo. Tekstowa relacja live prosto ze stadionu przy Bukowej w GOL24.pl.