Hertha - Union LIVE! Piątek na ławce, Gikiewicz w składzie?
Hertha - Union LIVE! Piątek na ławce, Gikiewicz w składzie? AFP/East News
Mecz Hertha Berlin - Union Berlin ONLINE. Czas na derby stolicy Niemiec - Berlina. Krzysztof Piątek zacznie najprawdopodobniej na ławce, natomiast Rafał Gikiewicz w jedenastce. Kto po ostatnim gwizdku będzie cieszyć się ze zwycięstwa? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Hertha Berlin - Union Berlin ONLINE

To dopiero drugie derby Berlina na poziomie Bundesligi. Pierwsze padły łupem Unionu. Na poczatku listopada beniaminek wygrał 1:0 po golu z rzutu karnego w 90 minucie. Nie pomylił się Sebastian Polter.

W rewanżu faworytem jest Hertha. Nowa drużyna trenera Bruno Labbadii jest na fali wznoszącej. W Hoffenheim wygrała pewnie i w dobrym stylu - 3:0. Z naszego punktu widzenia zła wiadomość jest taka, że wkładu w ten sukces nie miał Krzysztof Piątek. Polak wszedł na ostatnie minuty kiedy wynik był już przesądzony.

Nie zapowiada się, żeby pozycja Piątka miała ulec dziś zmianie. 24-letni napastnik znów zacznie na ławce, podczas gdy do boju ruszy 35-letni weteran Vedad Ibisević.

W derbach zagrają sąsiedzi z tabeli. Hertha ma ledwie punkt więcej od Unionu i zajmuje jedenaste miejsce. Zespół Rafała Gikiewicza w zeszłej kolejce nie mógł zapunktować, bo mierzył się z Bayernem Monachium (0:2). Polak został pokonany z rzutu karnego (przez Roberta Lewandowskiego) i po kornerze (przez Benjamina Pavarda).

Mecz Hertha Berlin - Union Berlin transmisja tv, stream live. Gdzie oglądać na żywo? 22.05.2020

Przewidywane składy na mecz Hertha Berlin - Union Berlin:
Hertha Berlin: Jarstein - Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt - Grujić, Skjelbred - Lukebakio, Matheus Cunha, Mittelstädt - Ibisević.

Union Berlin: Gikiewicz - Friedrich, Hübner, Subotić - Trimmel, Andrich, Prömel, Reichel - Ingvartsen, Bülter - Andersson.

Nie zagrają w meczu Hertha Berlin - Union Berlin:
Hertha Berlin: Kalou, Kraft, Rekik,, Stark, Wolf
Union Berlin: Becker, Gogia, Schlotterbeck

Mecz Hertha Berlin - Union Berlin TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi kanał Canal+ Sport. Komentuje duet Bartosz Gleń - Tomasz Ćwiąkała. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30. Zapraszamy!

88 meczów (11 kolejek) w niecałe dwa miesiące (od końca maja do połowy lipca). Taki jest plan na dokończenie PKO Ekstraklasy. To plan, który nie dotyczy kilkunastu zawodników - kontuzjowanych i z rozwiązanymi kontraktami. Zobaczcie bez kogo część drużyn zakończy sezon 2019/20.

Tych piłkarzy nie zobaczysz już w ekstraklasie. Lista kontuz...