Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie...

PKO Ekstraklasa, 36. kolejka (gr. mistrzowska)

1 1 połowa

Legia Warszawa

0

0 1 połowa

• Koniec! Jagiellonia wygrywa z Legią Warszawa! Mistrzowie Polski mają już praktycznie zerowe szansę na obronę tytułu.

• Mateusz Wieteska trafia do notesu sędziego.

• Adam Hlousek fauluje rywala pod swoim polem karnym. Legia traci kolejne sekundy.

• Mateusz Wieteska uderza głową z 3 metrów i trafia prosto w Sandomierskiego!

• 6 minut dolicza Szymon Marciniak do tego meczu!

• Mocne dośrodkowanie, ale Grzegorz Sandomierski wyłapuje piłkę.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Kasper Hamalainen zmieniony przez Miroslava Radovicia.

• Świetna sytuacja Carlitosa, tylko że Hiszpan z 5 metrów trafia w rywala!

• Mateusz Wieteska fauluje rywala w jego polu karnym i Legia traci szansę na zdobycie bramki.

• Bardzo ważna interwencja Kadleca, który zdejmuje piłkę z nogi Hlouska.

• Zoran Arsenić fauluje rozpędzonego Jarosława Niezgodę i ogląda żółtą kartkę.

• Bartosz Kwiecień zmienia Patryka Klimalę.

• Dobra indywidualna akcja Mateusza Wieteski. Stoper Legii podał do Adama Hlouska, który posłał piłkę w trybuny.

• Nieudany strzał Cafu. Piłka dla gospodarzy.

• Kolejna świetna interwencja Sandomierskiego! Carlitos uderzył z 20 metra, a golkiper Jagi odbija piłkę!

• Zmiana także w Jagiellonii. Guilherme zmieniony przez Jakuba Wójcickiego.

• Kompletnie nieudany strzał Szymańskiego i Sandomierski zaczyna od bramki.

• Najpierw jednak zmiana. Jarosław Niezgoda zmienia Domagoja Antolicia.

• Dominik Nagy faulowany pod polem karnym Jagiellonii. Legia ma szansę na wyrównanie.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Martko Poletanović schodzi, a wchodzi Martin Adamec.

• Perfekcyjna interwencja Mateusza Wieteski, który wybija piłkę spod nóg Patryka Klimali. Jednocześnie napastnik Jagi ucierpiał i potrzebna jest pomoc.

• Guilherme brzydko fauluje Cafu i jest pierwszym graczem gospodarzy, który jest ukarany żółtą kartką.

• Ależ to była bomba! Patryk Klimala huknął z 18 metra i trafił prosto w poprzeczkę!

• Dobre, lecz trochę za szybkie podanie Carlitosa do Hamalainena. Fin był na spalonym.

• Dobre dośrodkowanie Hlouska, po którym Kasper Hamalainen nie dokładnie zgrywa futbolówkę.

• Dobre uderzenie Nagy'a z 17 metrów, ale znowu górą był Grzegorz Sandomierski!

• Dobra wymiana podań przez zawodników Legii, jednak Sebastian Szymański nie zdecydował się na strzał i stracił posiadanie.

• Bardzo ofensywna zmiana w Legii. Paweł Stolarski zmieniony przez Carltiosa.

• Wstrzelenie piłki w pole karne przez Dominika Nagy'a, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania!

• Dominik Nagy powinien dać remis swojej drużynie! Miał przed sobą tylko Sandomierskiego, ale przegrał pojedynek z golkiper Jagiellonii!

• Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Romańczukowi, który nabija Cafu.

• Czas na drugie 45 minut przy ul. Słonecznej w Białymstoku!

• Koniec pierwszej części meczu! Jagiellonia wygrywa z Legią 1:0 po samobójczym trafieniu Matusza Wieteski. Czy Legioniści zdołają się podnieść i powalczyć jeszcze o mistrzostwo?

• Tragiczna decyzja Mateusza Wieteski. Posłał piłkę wysoko ponad bramką.

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• Dobra piłka Szymańskiego do Hlouska, ale Czech nie zdążył dopaść do tego zagrania.

• Radosław Majecki ratuje swój zespół! Jagiellonia wyszła z kontrą i Patryk Klimala miał przed sobą już tylko bramkarza rywali!

• Ależ bomba Pawła Stolarskiego! Grzegorz Sandomierski z dużymi problemami przebija piłkę nad poprzeczkę! To by było gol sezonu!

• Radosław Majecki spokojnie wyłapuje daleki strzał Ivana Runje.

• Artur Jędrzejczyk trafia łokciem rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii i Mateusz Wieteska niefortunnie pakuje piłkę do własnej bramki! Legia po raz kolejny jako pierwsza traci gola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Wieteska zdobywa bramkę samobójczą!

• Paweł Stolarski jako pierwszy zawodnik w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Twarde lądowanie Tarasa Romanczuka po starciu z Cafu. Potrzebna pomoc medyczna.

• Pierwszy strzał z dystansu zawodnika Legii. Dominik Nagy trafił jednak prosto w Sandomierskiego.

• Dobre dośrodkowanie Domagoja Antolicia, jednak Artur Jędrzejczyk był na spalonym.

• Marko Vesović wpadł w pole karne Jagi, dograł i..... został zablokowany. Kolejny korner dla gości.

• Ivan Runje w ostatniej chwili wybije piłkę spod nóg Cafu! To mogła być groźna okazja.

• Świetna obrona Radosława Majeckiego! Marko Poletanovic uderzał z woleja, a młody golkiper odbił piłkę końcówkami palców!

• Ważna interwencja Mateusza Wieteski, który ofiarnie blokuje dośrodkowanie Martina Pospisila.

• Radosław Majecki spokojnie wyłapuje piłkę zagraną przez Tarasa Romanczuka.

• Dobra interwencja Artura Jędrzejczyka. Kapitan Legii czysto odbiera piłkę Patrykowi Klimali.

• Marko Poletanović próbował zaskoczyć Radosława Majeckiego bezpośrednim strzałem, jednak jego strzał znacznie minął bramkę Legii.

• Bodvar Bodvarsson faulowany tuż przed polem karnym Legii! Będzie bardzo groźna okazja dla gospodarzy.

• Piłkarze Legii wychodzi już z groźna kontrą 4 na 3. Marko Vesović chciał szybko obsłużyć Hamalainena, ale podał niedokładnie.

• Pierwsza groźna okazja Jagiellonii. Arvydas Novikovas posłał piłkę w pole karne rywala, ale Mateusz Wieteska w ostatniej chwili oddala zagrożenie.

• Szymon Marciniak używa gwizdka po raz pierwszy!

• Piłkarze opuszczają tunel! Czas na hymn Jagiellonii!

• Legia Warszawa już nie ma wszystkiego w swoich rękach. Po remisie z Pogonią Szczecin stracili miejsce lidera i teraz muszą liczyć na potknięcie Piasta Gliwice. Nawet sam Aleksanadar Vuković podkreślał, że z tyłu głowy wszyscy mają mecz w Szczecinie.

• Jagiellonia Białystok jest głównym kandydatem do czwartego miejsca. Aktualnie mają tyle samo punktów co Cracovia i to oni okupują miejsce premiujące grę w Europejskich Pucharach. Nie ma więc możliwości, aby żółto-czerwoni odpuścili dzisiejsze spotkania, a więc zapowiada nam się arcyciekawe widowisko.

• Aleksandar Vuković po tak nieudanym dla jego zespołu meczu zdecydował się na sześć zmian. Od pierwszej minuty zagrają dzisiaj m.in Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen i Radosław Majecki. Wszyscy ci zawodnicy w poprzednim meczu zasiadali na ławce lub w ogóle na trybunach. Czy w tym szaleństwie jest metoda? Przekonamy się po 90 minutach gry.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na przedostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej Lotto Ekstrklasy! Legia w tym momencie jest pod ścianą. Aby utrzymać szansę na mistrzostwo Polski muszą dzisiaj pokonać Jagiellonię Białystok, która na pewno odpuszczać nie ma zamiaru! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

psz

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Bartek Syta

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa ONLINE. Bardzo emocjonująco zapowiada się pojedynek Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa w ramach 36. kolejki Lotto Ekstraklasy. Gospodarze walczą o udział w eliminacjach Ligi Europy, a goście o obronę mistrzowskiego tytułu. Dla obu zespołów w środowy wieczór będą się liczyć tylko trzy punkty. Relacja na żywo z meczu Jagiellonia - Legia online w GOL24.pl!

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa ONLINE

W ostatniej kolejce Jagiellonia w dramatycznych okolicznościach przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice (1:2). W ostatniej akcji meczu rzutu karnego nie wykorzystał Jesus Imaz, który w środę z powodu nadmiaru żółtych kartek nie pomoże swojemu zespołowi. Z kolei Legia tylko zremisowała przed własną publicznością z Pogonią Szczecin (1:1). Zwłaszcza pierwsza połowa była w wykonaniu aktualnych mistrzów Polski beznadziejna.

Po 35. kolejce nowym liderem został Piast, który ma 1 punkt przewagi nad Legią. Natomiast Jagiellonia dorobkiem punktowym z sezonu zasadniczego przegrywa rywalizację o 4. miejsce z Cracovią. Jeśli Wojskowi poważnie myślą o mistrzostwie - muszą wygrać w Białmstoku. A o to nie będzie wcale łatwo, bo gracze Ireneusza Mamrota za wszelką cenę będą chcieli uratować ten sezon i zakwalifikować się do eliminacji Ligi Europy.

- Wiadomo, że w ostatnich latach Legia potrafiła wywalczyć ten tytuł w ostatniej kolejce, ale wtedy była uzależniona tylko od siebie. W tym roku jest inaczej. Już nie wszystko zależy tylko od piłkarzy z Warszawy, którzy nie tylko muszą wygrywać, ale też liczyć na potknięcie Piasta. Z pewnością presja na Legii będzie coraz większa, aczkolwiek jest to zespół bardzo doświadczony. My musimy się jednak skupić tylko na sobie - mówi trener Jagiellonii.

- Reakcja szatni najlepiej okazywana jest na boisku. To, co powiem teraz, to tylko słowa. Najważniejsza jest zupełnie inna postawa, niż w pierwszej połowie meczu z Pogonią. Tego właśnie oczekuję. To klucz do tego, aby zmienić naszą sytuację na lepszą. Wydaje mi się, że czynnik psychologiczny jest najbardziej istotny, tym bardziej w tym momencie sezonu. Wystawimy ludzi, którzy podołają ważności tego meczu pod każdym kątem, nie tylko mentalnym - dodaje szkoleniowiec Legii, Aleksandar Vuković.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa?

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Studio przed środowymi meczami w grupie mistrzowskiej rozpocznie się o godz. 19:30 w Canal+ Sport. Gośćmi Krzysztofa Marciniaka i Andrzeja Twarowskiego będą Marcin Baszczyński, Grzegorz Mielcarski i Sławomir Stempniewski. Początek transmisji ze spotkania Jagiellonia - Legia online o godz. 20:20 w Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz komentować będą Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku).

20:30 mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Canal+
Canal+ 4K Ultra HD

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Relacja na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online w GOL24.pl!