Mecz Juventus - Olympique Lyon ONLINE. Wraca Liga Mistrzów....

Mecz Juventus - Olympique Lyon ONLINE. Wraca Liga Mistrzów. "Stara Dama" odrobi straty? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Marcal zatrzymuje faulem groźną kontrę.

• Ronaldo pędził już z piłką na bramkę, ale został złapany na spalonym.

• Goście ruszyli do przodu, aby oddalić zagrożenie. Szczęsny naciskany przez dwóch zawodników został zmuszony do wybicia futbolówki na aut.

• Sandro minał rywala na skrzydle i znakomicie podał w pole karne do Ronaldo. Ten miał juz uderzać na bramkę, ale został w ostatniej chwili uprzedzony przed obrońców.

• Lopes kombinuje jak może, by tylko zyskać na czasie. Dyskusja z arbitrem i jest kartka.

• Szczęsny był teraz czujny we własnym polu karnym. Wyprzedził rywala i przejął zagranie Dembele.

• Ostatnia zmiana w zespole Starej Damy. Dybala w miejsce Bernardeschiego.

• Danilo zastąpił Cuadrado.

• Podwójnie defensywna zmiana we francuskim zespole. Depay zszedł, wszedł Dembele.

• Reine-Adelaide za Toko Ekambiego.

• Higuain w nietypowej dla siebie roli - dośrodkował w pole karne, ale Bonucci nie trafił strzałem głową.

• Andersen zastąpił Denayera.

• Ramsey za Pjanicia.

• Portugalczyk znalazł się w rogu pola karnego, uderzył lewą nogą i zanotował trafienie dzięki pomyłce bramkarza. Juventus nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

• GOOOOOOOOOOL! CRISTIANO RONALDO!

• Bruno Guimarares potężnie uderzył na bramkę Szczęsnego. Minimalnie nad bramką.

• Teraz Cuadrado słabo dośrodkował. Lopes tym razem złapał piłkę i ukradł kilka sekund.

• Pjanić znalazł trochę miejsca na skrzydle, posłał piłkę w polu karnym, ale Lopes wypiąstkował ją z własnej szesnastki.

• Ekambi dostał świetne podanie od partnera z zespołu, ale w ostatniej chwili przed strzałem uprzedził go Bonucci.

• Niecelny strzał Ronaldo po zagraniu Rabiota.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kartka dla Bentancura. Zaostrza się gra obu drużyn.

• Uderzenie w prawy róg bramki Lopesa, bez szans tym razem był portugalski golkiper.

• GOOOOOOL! RONALDO PEWNIE Z KARNEGO!

• Rzut karny dla Juventusu! Depay zablokował strzał ręką i arbiter podyktował drugą jedenastkę w tym meczu!

• Ronaldo z wolnego! Znakomita interwencja Lopesa. Niebywałym refleksem wykazał się teraz bramkarz gości.

• Dubois ostro zaatakował Bentancura. To musiało skończyć się kartką.

• Depay szuka lepiej ustawionego partnera, chce zagrać w pole karne, ale w obronie dobrze radzi sobie dziś Alex Sandro.

• Denayer zablokował Rabiota po kluczowym podaniu Ronaldo. Goście skutecznie bronią dostępu do własnej bramki.

• Depay próbował wykorzystać stały fragment gry. Zbyt lekkie uderzenie z rzutu wolnego. Na posterunku był Szczęsny.

• Cuadrado podciął przeciwnika. Jest kartka dla gracza Juventusu.

• Marcal zablokował Ronaldo i wybił piłkę po dośrodkowaniu Cuadrado.

• Niebezpieczne zderzenie Depaya i Bentancura. Obaj potrzebują chwili przerwy na interwencje lekarzy.

• Krótka przerwa w grze. Piłkarze muszą uzupełnić płyny.

• Kolejna szansa Ronaldo. Dośrodkowanie Bernardeschiego na głowę Portugalczyka, lecz ten przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Aouar nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Jest kartka

• Długa piłka do Ronaldo, Portugalczyk przekłada sobie piłkę na prawą nogę, potężnie uderza płasko na bramkę, lecz minimalnie obok bramki.

• Higuain wyszedł do prostopadłej piłki i Lopes wyjął mu ja tuż przed strzałem. Dobra interwencja golkipera.

• Efektowna wcinka napastnik Olympiqu, Szczesny rzucił się do boku i został oszukany.

• GOL! DEPAY Z KARNEGO!

• Rzut karny dla gości! Aouar upadł w polu karnym po wślizgu Bentancura, arbiter pokazuje na jedenasty metr.

• Aouar uderzył na bramkę z dystansu i świetną interwencją popisał się Szczesny. Pierwsza dobra parada polskiego bramkarza.

• Rozpędzony Sandro powalony przez rywala. Jest stały fragment gry dla gospodarzy.

• Bernardeschi delikatnie dośrodkował w pole karne i Denayer był na posterunku. Zagrożenie oddalone.

• Zaczynamy spotkanie!

• Juventus zakończył ligę 1 sierpnia. Wygrał ją dziewiąty raz z rzędu, ale z ledwie punktem przewagi nad Interem i zdecydowaniem mniejszą liczbą zdobytych bramek od Atalanty. Wicekrólem strzelców został Cristiano Ronaldo. Portugalczyk trafił 31 razy - o 5 mniej niż Ciro Immobile z Lazio Rzym.

• Co ciekawe, Lyon w lipcu rozegrał aż sześć meczów. Pięć z nich to były sparingi. Szósty, ostatni dotyczył finału Pucharu Ligi. W zeszły piątek po serii jedenastek trofeum zgarnęło Paris Saint-Germain, nie myląc się w żadnej z sześciu prób. Po stronie Lyonu pomylił się jedynie Bertrand Traore.

• Trudno powiedzieć, kto jest w gorszym położeniu. Czy Juventus, który w marcu przegrał po bramce Lucasa Tousarta, czy jednak Lyon, bo we Francji zawieszonych wtedy rozgrywek nie wznowiono tak jak we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Hiszpanii. Brak gry o stawkę może odbić się dzisiaj czkawką.

• Liga Mistrzów wraca po pięciu miesiącach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału to mistrz Włoch ma do odrobienia jednobramkową stratę.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Juventus - Olympique Lyon!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Juventus - Lyon LIVE! Włosi muszą odrobić stratę

Juventus - Lyon LIVE! Włosi muszą odrobić stratę ©AFP/East News

Mecz Juventus - Olympique Lyon ONLINE. Liga Mistrzów wraca po pięciu miesiącach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału to mistrz Włoch ma do odrobienia jednobramkową stratę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Juventus - Olympique Lyon ONLINE

Mecz Juventus - Lyon odbędzie się bez udziału publiczności. - Granie bez kibiców nigdy nie jest przyjemnością - podkreśla trener Maurizio Sarri. - Miejmy nadzieję, że wkrótce stworzymy odpowiednie warunki, by wrócili na stadiony.

Przypomnijmy, że zwycięzca tego dwumeczu w 1/4 finału Ligi Mistrzów zmierzy się z wygranym z pary Manchester City - Real Madryt (2:1 dla "Obywateli" w pierwszym spotkaniu). Ćwierćfinał zostanie rozegrany na neutralnym terenie: w Lizbonie, 15 sierpnia, bez udziału kibiców.

Przewidywane składy na mecz Juventus - Olympique Lyon
Juventus: Szczęsny- Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro - Bentancur, Pjanić, Rabiot - Bernardeschi, Higuaín, Ronaldo
Lyon: Lopes - Denayer, Marcelo, Marçal - Dubois, Caqueret, Guimarães, Aouar, Cornet - Depay, Dembélé.

Nie zagrają w meczu Juventus - Olympique Lyon
Juventus: De Sciglio, Douglas Costa, Dybala (?)
Lyon: Kone, Marcelo (?), Tete (?)

Mecz Juventus - Olympique Lyon TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje Marcin Lepa. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!