Mecz kontrolny. Odra Opole - GKS Jastrzębie 2:2

Paweł Sładek
Odra Opole - GKS Jastrzębie 2:2
Odra Opole - GKS Jastrzębie 2:2 Lucyna Nenow / Polska Press
Odra Opola zremisowała w drugim sparingu tego roku. W sobotnim meczu kontrolnym zremisowała 2:2 z GKS-em Jastrzębie.

Wynik meczu został otwarty dość szybko, bo w 11. minucie. Strzał z wapna na bramkę zamienił Dawid Stanclik. Odra na odpowiedź musiała zaczekać do 24. minuty, gdy golkipera drużyny z Jastrzębia pokonał Maciej Urbańczyk. Więcej goli w pierwszej części spotkania nie padło, natomiast po przerwie niebiesko-czerwoni kompletnie zmienili swój skład.

Po 10 minutach rywalizacji w drugiej połowie GKS ponownie wyszedł na prowadzenie. Strzelcem gola Dominik Kulawiak. Tym razem podopieczni Adama Noconia potrzebowali więcej czasu na odrobienie strat. W 73. minucie Maksymilian Tkocz wpisał się na listę strzelców, uderzając głową. Była to ostatnia bramka w tym meczu.

Kolejne sparingi Odry

• 18.01 – Górnik Polkowice (Wałbrzych)
  • 21.01 – Śląsk II Wrocław (Wałbrzych)
  • 28.01 – Skra Częstochowa i Pniówek Pawłowice (miejsce do uzgodnienia)
  • 3.02 – SFC Opava (Opole)
  • 4.02 – Polonia Bytom (Opole)

Odra Opole - GKS Jastrzębie 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Stanclik – 11. (karny), 1:1 Urbańczyk – 24., 1:2 Kulawiak – 55., 2:2 Tkocz – 73.
Odra w pierwszej połowie: Haluch - Żemło, Pingot, Kamiński - Spychała, Urbańczyk, Niziołek, Makuszewski, Pikk - Mikinić, Czapliński
Odra w drugiej połowie: Szczerbal - Żemło, Tkocz, Szrek, Klec, Łabojko, Klimek, Guzdek, Szkliński (68. Wróbel), Nowak, Bednarski