Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Serdecznie dziękuję za uwagę i życzę spokojnej dobrej nocy!

• Obejrzeliśmy w Kielcach znakomite widowisko! Legia zagrała dobry mecz, ale Korona okazała się lepsza o jedną bramkę! Oby więcej takich meczów w Lotto Ekstraklasie.

• Koniec! Korona wygrywa z mistrzem Polski!

• Zbyt słaby strzał oddał Moulin i golkiper gospodarzy spokojnie wyłapuje futbolówke.

• 3 minuty nadziei dla graczy i kibiców Legii.

• Maciej Dąbrowski ukarany żółtym kartonikiem.

• Thibaul Moulin oddaje niecelny strzał na bramkę Gostomskiego. To nieważne ponieważ wcześniej Niezgoda był na spalonym.

• Armando Sadiku zmienia Michała Kucharczyka.

• Ostatnia zmiana w Koronie. Nika Kaczarawa schodzi a Pape Diaw wchodzi.

• Kolejne znakomite dośrodkowanie Kosakiewicza i Jacek Kiełb z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Jacek Kiełb zdobywa bramkę!

• Michał Kucharczyk znowu psuje akcję swojej drużynie. Kuchy musi lepiej dośrodkowywać w pole karne.

• Michał Kucharczyk uderza z 11 metra, ale Rymaniak w ostatniej chwili wybija!

• Mateusz Możdzeń z rzutu wolnego prosto w ręce bramkarza Legii!

• Jacek Kiełb uderza z ostrego kąta, ale znowu znakomicie interweniuję Arek Malarz!

• Elia Soriano zmieniony przez Jacka Kiełba.

• Gostomski dobrze piąstkuje po dośrodkowaniu Pasquato. Było groźne.

• Powinno być 2:3 dla Legii! Michał Kucharczyk uderza w słupek! To musiał być gol!

• Kompletnie zepsute dośrodkowanie Kucharczyka. W polu karnym już na piłkę czyhał Niezgoda.

• Kasper Hamalainen nie może kontynować gry. Kolejna wymuszona zmiana w Legii. Na boisku melduje się Michał Kopczyński.

• Nika Kaczarawa powstrzymuje kontratak Pasquato i mamy drugą żółtą kartką dla gracza Korony.

• Kasper Hamalainen opatrywany poza obrębem boiska. Mocno leci mu krew z nosa.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Radek Dejmek zmienia Gorana Cvijanovicia.

• Cristian Pasquato wystawił idealną piłkę do Fina, który wykorzystał sytuację sam na sam! Ależ mamy widowisko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kasper Hamalainen doprowadza do remisu!

• Jarosław Niezgoda minimalnie na spalonym. Szkoda, bo już wychodził sam na sam z Gostomskim.

• Wracamy po przerwie!

• Do przerwy oglądaliśmy bardzo dobry mecz. W samej końcówce to gospodarze przycisnęli mocniej i wygrywają z mistrzem Polski.

• Koniec pierwszej połowy!

• Guilherme doznaje kontuzji i zmienić go musi Cristian Pasquato.

• Ken Kallaste dobił piłkę po strzale Możdzenia i mamy 2:1! Wydaję się jednak, że Soriano był na spalonym absorbując uwagę bramkarza. Sędzia Złotek zdecydował inaczej.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Ken Kallaste daje prowadzenie Koronie!

• Przepiękna wymiana podań Korony Kielce. Gospodarze wymienili około 7-8 podań z pierwszej piłki, a to wszystko mocnym plasowanym strzałem zamknął Elia Soriano.

• GOOOOOOOOOOOL! Elia Soriano doprowadza do remisu!

• Elia Soriano oddaje kompletnie nieudany strzał. Od bramki zacznie Legia.

• Jarosław Niezgoda za mocno wypuścił sobie piłkę i takim rozpaczliwym podaniem starał się uratować sytuację. Niestety nikt nie zamknął tej akcji.

• Legia teraz mocno przycisnęła! Dośrodkowanie Hamalainena zamykał Guilherme, lecz piłka trafia w poprzeczkę! Jeszcze dobijał Moulin, ale piłka po rykoszecie ląduje za bramką.

• Gostomski niczym Manuel Neuer wychodzi poza pole karne i powstrzymuje Niezgodę przed kolejną bramką.

• Jarosław Niezgoda mocno powalczył o piłkę w polu karnym, tylko że żaden z jego kolegów nie doszedł do podania młodego snajpera.

• Arkadiusz Malarz jest dzisiaj niemożliwy! Adnan Kovacević doszedł do dośrodkowania, ale bramkarz Legii ma dzisiaj dzień konia!

• Brazylijczyk szybko jednak wraca do gry.

• Guilherme mocno ucierpiał przy starciu z rywalem i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Dobre dośrodkowanie Kucharczyka, lecz w polu karnym piłki nie zdołał opanować Kasper Hamalainen.

• Guilherme właśnie udowodnił swoje niebagatelne umiejętności. Położył na ziemie jednym prostym zwodem swojego rywala.

• Co tu się wydarzyło! Co zrobił Arkadiusz Malarz! Najpierw bramkarz Legii obronił przypadkowy strzał Inakiego Astiza, a później z samej linii bramkowej wybija piłkę i ratuje Mistrza Polski!

• Jakub Żubrowski ogląda żółtą kartkę.

• Maciej Gostomski wychodzi z bramki i ratuje swoja drużynę. Trzeba jednak podkreślić, że świetną akcję przeprowadzili gracze Legii.

• Ależ cudowna interwencja Arkadiusza Malarza! Nika Kaczarawa oddał znakomity strzał głową, ale doświadczony golkiper górą w tym pojedynku.

• Adam Hlousek kompletnie psuję dobrą akcję swojej drużyny. Przeciągnięte dośrodkowanie Czecha.

• Mogło być już 2:0! Hamalainen oddał dobry mocny strzał, lecz prosto w ręce Gostomskiego.

• Znakomita kontra Legii. Guilherme popędził prawym skrzydłem zagrał do Hamalainena, który idealnie zagrał na głowę Niezgody i już w 3 minucie mamy 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik meczu!!

• Pierwsza bardzo groźna akcja Korony, ale pewny w defensywie jest Maciej Dąbrowski.

• Od środka rozpoczęli goście!

• Mariusz Złotek wyprowadza obie drużyny, a pełne trybuny w Kielcach dbają o atmosferę!

• W bramce Korony stanie dzisiaj Maciej Gostomski, który dobrze zna smak meczów z Legią. Najpierw grał w ekipie Wojskowych, a później w barwach Lecha poznań grał piekielnie ważne mecze przeciwko swojej byłej drużynie.

• Ostatnio głośnym temat w internecie był Pan Stanisław. Wielki fan dzisiejszych gospodarzy przyszedł na trening tylko po to aby podziękować Gino Lettieriemu za świetną grę drużyny. Korona nie pozostała dłużna i zapewniła swojemu fanowi miejsce na loży VIP.

• Korona również nie jest dużo gorsza. Pierwszy kandydat do spadku - tak się o nich mówiło. Teraz jednak mają znakomitą serię i teraz zajmują 5 miejsce w tabeli.

• Legia pod wodzą Romeo Jozak coraz śmielej pnie się w górę tabeli. Wczoraj Wojskowi stracili pozycję lidera, dlatego dzisiaj na pewno wyjdą bardzo zmotywowani na ten mecz.

• Skład Korony Kielce!

• Skład Legii Warszawa!

• Relację z najważniejszych wydarzeniach tego meczu poprowadzi dla Państwa Bartłomiej Modzelewski!

• Czas na mecz drużyn, które aktualnie znajdują się w najlepszej formie. Legia wygrała 5 meczów z rzędu, a Korona nie przegrała od połowy września. Kto utrzyma swoją formę?

Damian Wiśniewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Korona – Legia LIVE! Goście walczą o szóstą wygraną z rzędu

Korona – Legia LIVE! Goście walczą o szóstą wygraną z rzędu ©Fot. Damian Kujawa/ Polska Press

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE. Na najciekawsze wydarzenie 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy urasta spotkania rozgrywane na kieleckiej Kolporter Arenie. W sobotni wieczór miejscowa Korona podejmie Legię Warszawa, która walczyć będzie o powrót na pozycję lidera. Relacja LIVE od 20:30 w GOL24.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE

Przed podopiecznymi trenera Jozaka stoi jednak bardzo trudne zadanie. Korona od dobrych kilku tygodni znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji i jeśli chcemy odnaleźć ostatni mecz, który przegrała, to musimy się cofnąć aż o dwa miesiące, do 15. września (0:1 z Lechem w Poznaniu). Łącznie z Pucharem Polski kielczanie są więc niepokonani od ośmiu spotkań, a u siebie nie przegrali od sierpnia, kiedy ulegli Jagiellonii Białystok (2:3).

W ostatniej serii gier podopieczni Gino Lettieriego mieli okazje awansować na ligowe podium, jednak w wyjazdowym starciu z Zagłębiem Lubin bezbramkowo zremisowali i do trzeciego miejsca wciąż tracą jeden punkt. Mimo tego w obozie żółto-czerwonych i wokół niego panuje bardzo dobra atmosfera, której mało kto spodziewał się kilka miesięcy temu. Efektem tego jest również fakt, iż bilety na starcie ze stołecznymi rozeszły się błyskawicznie i wolnych miejsc na tym wydarzeniu nie będzie na pewno. - Uważam, że raczej nie mamy nic do stracenia. Tym meczem możemy wyłącznie zyskać. A to, że trybuny będą pełne, to tylko i wyłącznie nasza zasługa. Pracowaliśmy na to dłuższy czas. To również stanowi nagrodę oprócz punktów i miejsca, w którym się znajdujemy – mówił przed tym spotkaniem Mateusz Możdżeń (za korona-kielce.pl).

Kibice Legii, choć w stolicy Świętokrzyskiego ich zabraknie, również nie mogą narzekać na formę swojego zespołu. Legia obudziła się z kryzysu po porażce 0:3 w Poznaniu z Lechem i od tamtej pory pokonała każdego przeciwnika, który stanął jej na drodze i wskoczyła dzięki temu na pozycję lidera, co jeszcze na początku października wydawało się być jakąś abstrakcją. Przyczyniła się do tego również wygrana w ostatniej kolejce u siebie z Górnikiem Zabrze, a powiedzieć trzeba, iż przyszła ona po naprawdę dobrze wyglądającej grze legionistów.

Nic więc dziwnego, że apetyty w obozie mistrzów Polski są ogromne i wciąż niezaspokojone. - Na stadionie w Kielcach jest bardzo głośny doping i wiemy, że tym razem będzie komplet kibiców. Mamy pełną świadomość tego, dokąd jedziemy, ale jedziemy tam w pełni zmotywowani. To będzie mecz pomiędzy drużynami, które w tym sezonie grają dobry futbol. To, że jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli, będzie dla nas dodatkową motywacją. Zapowiada się wspaniałe widowisko – mówił przed tym pojedynkiem chorwacki szkoleniowiec gości (za legia.com).

Przed Legią stoi okazja nie tylko do tego, by potwierdzić swoją bardzo dobrą formę, wrócić na pierwsze miejsce po wczorajszej wygranej Górnika, ale również do tego, aby zwyciężyć w lidze po raz szósty z rzędu. Ostatni raz udało jej się to za kadencji Henninga Berga w sezonie 2013/2014 (wtedy zatrzymali się na ośmiu kolejnych zwycięstwach). Przeciwnik jednak łatwo skóry nie odda, potrafi grać bardzo dobrze piłką (ostatni mecz u siebie to triumf 3:0 ze Śląskiem Wrocław), co tylko upewnia nas w tym, że przed nami bardzo emocjonujące widowisko.

Sonda

Korona Kielce - Legia Warszawa: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają

Korona Kielce: Nabil Aankour, Michael Gardawski, Ivan Jukić, Krystian Miś.
Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk, Miroslav Radović

Forma w ostatnich meczach

Zagłębie Lubin – Korona 0:0 (Ekstraklasa, 20.11.2017)
Korona – Śląsk Wrocław 3:0 (Ekstraklasa, 03.11.2017)
Lechia Gdańsk – Korona 0:5 (Ekstraklasa, 30.10.2017)

Legia – Górnik Zabrze 1:0 (Ekstraklasa, 19.11.2017)
Pogoń Szczecin – Legia 1:3 (Ekstraklasa, 03.11.2017)
Legia – Arka Gdynia 2:0 (Ekstraklasa, 29.10.2017)

Ostatnie bezpośrednie starcia

Legia Warszawa – Korona Kielce 1:1 (Ekstraklasa, 22.07.2017)
Korona Kielce – Legia Warszawa 0:1 (Ekstraklasa, 28.05.2017)
Legia Warszawa – Korona Kielce 0:0 (Ekstraklasa, 17.04.2017)

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola): w tym sezonie poprowadził łącznie (Ekstraklasa i Puchar Polski) dwanaście spotkań, w których pokazał 43 żółte kartki (żadnej czerwonej) i podyktował trzy rzuty karne. Sędziował dwa mecze Legii (0:1 z Bruk-Bet Termalicą oraz 2:0 z Arką Gdynia), żadnego Korony.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny w Canal+ Sport Online i na ncsplusgo.pl, a za granicą w Daily Motion. Komentują Adam Marchliński i Grzegorz Mielcarski. Reporterami z murawy będą Bartosz Ignacik i Michał Wodziński. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:30.