Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. Odegrają się na...

Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. Odegrają się na "Pasach"?. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. mistrzowska)

0 1 połowa

• Koniec meczu! Cracovia ograła w Gdańsku Lechię 3:0!

• GOOOOOOOOOOL! 3:0 DLA CRACOVII! SERGIU HANCA PEWNIE Z KARNEGO!

• Rzut karny dla Cracovii! Przypadkowe zagranie ręką Flavio po strzale Rafaela Lopesa.

• Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

• Taktyczny faul Michała Helika na Zwolińskim. Obrońca Cracovii ukarany żółtą kartką.

• Milan Dimun zastąpił Ivana Fiolicia.

• Niewiele brakowało! Karol Fila dośrodkował z prawej strony z ostrego kąta. Do piłki wyskoczył Łukasz Zwoliński, ale nie zdołał jej skierować w światło bramki.

• David Jablonsky ponownie na boisku. Zmiana jednak nie będzie konieczna.

• Kontuzjowany David Jablonsky opuścił boisko. Zawodnik potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Dusan Kuciak wyskoczył do piłki i upadając źle postawił nogę. Na szczęście będzie mógł kontynuować grę.

• Zmiana w Cracovii. Mateusz Wdowiak wszedł na boisko w miejsce Michala Siplaka.

• Nie popisali się obrońcy Lechii. Mogli wcześniej przerwać akcję Cracovii, ale pozwolili Florianowi Loshajowi wystawić piłkę Michalowi Siplakowi. Gracz "Pasów" z 10 metrów uderzył obok interweniującego Kuciaka.

• GOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA CRACOVII! MICHAL SIPLAK!

• Ostatnia zmiana w Lechii. Flavio Paixao melduje się na boisku w miejsce Jaroslava Mihalika.

• Leży w polu karnym Lechii Michal Siplak, na którego wpadł Karol Fila. Piłkarza gospodarzy popchnął z kolei David Jablonsky.

• Cracovia wyszła z kontratakiem. Pelle van Amersfoort dobrze zacentrował w pole karne. Ofiarnie przeciął piłkę Rafał Pietrzak.

• Karol Fila potknął się i stracił piłkę. Chwilę później sfaulował Siplaka. Piłkarze Cracovii domagali się drugiej żółtej kartki dla obrońcy Lechii.

• Łukasz Zwoliński zameldował się na murawie w miejsce Ze Gomesa.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Omran Haydary wszedł w miejsce Conrado.

• Spóźniony z interwencją Rafał Pietrzak. Obrońca Lechii sfaulował Pelle van Amersfoorta i zobaczył żółtą kartkę.

• Piotr Stokowiec szykuje podwójną zmianę. Na boisko wejdą Haydary i Zwoliński.

• Lechia traci gola po wrzucie z autu! Pelle van Amersfoort zacentrował w kierunku Rafaela Lopesa. Napastnik Cracovii wygrał walkę z dwoma obrońcami gospodarzy i z bliska wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 DLA CRACOVII! RAFAEL LOPES!

• Gramy! druga część spotkania już się rozpoczęła!

• Jedna zmiana w składzie gości. Kamil Pestka zastąpił innego młodzieżowca Sylwestra Lusiusza.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Gdańsku bezbramkowy remis.

• Nieporozumienie w defensywie Lechii. Przypadkowo piłka trafiła pod nogi Sylwestra Lusiusza. Pomocnik Cracovii uderzył słabo i piłkę wyłapał Kuciak.

• Piłkarze Lechii szybko wymienili kilka podań, ale Jaroslav Mihalik zepsuł dośrodkowanie z prawej flanki.

• Patryk Lipski dośrodkował z rzutu rożnego. Poradziła sobie z tym zagraniem defensywa "Pasów".

• Ruszył na bramkę Cracovii Conrado. Brazylijczyk zdecydował się na strzał. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Pelle van Amersfoort faulowany przez Rafała Pietrzaka. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę strącił Michała Helik, ale po chwili Pietrzak zastopował Cornela Rapę.

• Michal Siplak nieprzepisowo zatrzymał Conrado. Zasłużona żółta kartka.

• Żółta kartka dla Karola Fili za taktyczny faul na Pelle van Amersfoorcie.

• Po przerzucie Karola Fili uderzył pod poprzeczkę Rafał Pietrzak. Lukas Hrosso oburącz odbił piłkę ponad poprzeczkę.

• Dośrodkowanie Rafała Pietrzaka z rzutu wolnego, ale futbolówka minęła wszystkich zawodników.

• Conrado uderzył na bramkę Cracovii po podaniu Ze Gomesa. Piłka minęła cel.

• Ivan Fiolić mocno wstrzelił piłkę w kierunku bramki Kuciaka. Oddalili zagrożenie obrońcy Lechii.

• Kristers Tobers nieprzepisowo zatrzymał szarżującego Ivana Fiolicia. Rzut wolny.

• Mario Maloca atakował piłkę ostro bitą przez Rafała Pietrzaka. Obrońca Lechii zderzył się ze słupkiem.

• Po dośrodkowaniu Karola Fili piłka trafiła w rękę Michala Siplaka. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Sylwester Lusiusz upomniany słownie przez arbitra po faulu na Jarosławie Kubickim.

• Rafael Lopes celował w okienko bramki Kuciaka! Piłka poszybowała jednak obok słupka.

• Pelle van Amersfoort strzelił po ziemi, a piłka odbiła się jeszcze od Michała Nalepy. Dusan Kuciak zatrzymał futbolówkę nogą.

• Rafał Pietrzak dośrodkował z rzutu wolnego. Spokojnie poradził sobie z tą wrzutką Lukas Hrosso.

• Cracovia zdecydowanie ruszyła na bramkę Lechii. Dwie skuteczne interwencje zanotował Michał Nalepa.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie w Gdańsku już się rozpoczęło!

• W świetnej formie jest Łukasz Zwoliński, który strzelił dwa gole w meczu z Jagiellonią i poprowadził drużynę do zwycięstwa. W sumie trafił już siedem razy w dziewięciu spotkaniach w biało-zielonych barwach. W Białymstoku schodził z boiska utykając. Dzisiaj rozpocznie tylko na ławce rezerwowych.

• Tak prezentuje się skład Cracovii:

• Oto skład Lechii Gdańsk:

• Cracovii bardzo dobrze gra się z Lechią, nie tylko w tym sezonie (dwie wygrane), ale także w minionych latach. Czy Probierz ma jakiś patent na zespół z Gdańska? - To są tylko statystyki, a każdy mecz jest inny – mówi szkoleniowiec „Pasów”.

• Lechia na finiszu zwietrzyła szansę na kolejny udany sezon. Wciąż jest w grze o medale (co najmniej brązowy w lidze) i trofeum w Pucharze Polski, którego broni. W środę jedzie do Poznania, by awansować do finału. We wtorek Cracovia o to samo powalczy u siebie. Jej rywalem będzie Legia.

• Lechia Gdańsk jako jedyna wygrała wszystkie spotkania w grupie mistrzowskiej. Czy biało-zieloni pokonają także Cracovię? Początek spotkania o godzinie 20. Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Lechia - Cracovia LIVE! Odegrają się na "Pasach"?

Lechia - Cracovia LIVE! Odegrają się na "Pasach"? ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE. "Pasy" wygrały cztery bezpośrednie mecze z rzędu - w tym dwa z tego sezonu. Wygrają i piąty? Będzie o to niezwykle ciężko, ponieważ biało-zieloni są w wysokiej formie. Jako jedyni wygrali wszystkie spotkania w grupie mistrzowskiej. Relacja LIVE w GOL24 w sobotę od godziny 20:00.

Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia ONLINE

W Lechii czas pożegnań. Z kadry ubyli dwaj piłkarze podstawowego wyboru; najlepszy lewy obrońca w historii przeszedł do Legii Warszawa (Filip Mladenović), a z powodu kontuzji skrócone zostało wypożyczenie tego, który według trenera Piotra Stokowca przerasta ligę (Kenny Saief).

Lechia na finiszu zwietrzyła szansę na kolejny udany sezon. Wciąż jest w grze o medale (co najmniej brązowy w lidze) i trofeum w Pucharze Polski, którego broni. W środę jedzie do Poznania, by awansować do finału. We wtorek Cracovia o to samo powalczy u siebie. Jej rywalem będzie Legia Warszawa.

Ale zanim nastąpią mecze w Pucharze Polski to czekają na nas emocje związane z 34. kolejką. Cracovia z Lechią wygrała cztery mecze z rzędu: 4:2, 2:0, 1:0, 3:1. - To nie jest tak, że mamy na kogoś patent - przekonuje trener Michał Probierz. Jego drużyna ostatnio przerwała niemoc, pokonując Pogoń Szczecin (2:1).

Cracovia jest sąsiadem Lechii w tabeli, ale traci do niej trzy punkty. Z kolei Lechia wygrała wszystkie mecze w fazie pucharowej. Ostatnio odwróciła wynik z Jagiellonią Białystok (2:1). Błysnął autor obu trafień - Łukasz Zwoliński.

Oglądaj mecz Lechia - Cracovia na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Lechia - Cracovia:
Lechia: Augustyn, Mladenović (koniec kontraktów), Saief (koniec wypożyczenia)
Cracovia: Datković (koniec kontraktu), Gol (?)

Mecz Lechia Gdańsk - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Adam Marchliński – Radosław Majdan. W internecie mecz w Player.pl i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00. Zapraszamy!