Lechia - Wisła Płock LIVE! Czwarte zwycięstwo z rzędu?
Lechia - Wisła Płock LIVE! Czwarte zwycięstwo z rzędu? Przemyslaw Swiderski
Mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock ONLINE. Bieżąca sytuacja obu drużyn jest skrajnie różna. Gospodarze są na fali wznoszącej, goście na opadającej. Czy dzisiaj zostanie podtrzymana? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock ONLINE

Styl gry Lechii jeszcze pozostawia wiele do życzenia. Wyniki jednak się zgadzają. W przeciągu dwóch tygodni drużyna zaliczyła komplet zwycięstw. Wygrała z ŁKS Łódź (3:1) i Wisłą Kraków (1:0) w lidze, a Totolotek Pucharze Polski, którego broni wyeliminowała Zagłębie Lubin (3:2).

To spotkanie z środy miało dwie fazy. W pierwszej Lechia nie wyglądała na drużynę. Na przerwę schodziła z wynikiem 0:2. Kilka uwag od trenera i mocnych słów od kibiców sprawiło jednak, że w drugiej połowie między 53 a 63 minutą strzeliła wszystkie trzy zwycięskie gole.

Wisła ostatnio może tylko pomarzyć o takich powrotach "z dalekiej podróży". Po cudownej serii załapała zadyszkę. Nie tylko pożegnała się z Pucharem Polski, ale również osunęła się w ligowej tabeli. Na dwanaście możliwych punktów ugrała ledwie dwa. Tydzień temu sposób znalazł na nią Lech Poznań (0:2).

- W ekstraklasie wszystko jest możliwe. Wiele razy można było zaobserwować sytuację kiedy wygrywasz wysoko z czołową drużyną, a za chwilę przychodzi porażka z zespołem z dołu tabeli. Bardzo podoba mi się liga pod tym względem. Poziom drużyn jest wyrównany i każdy mecz jest ciężki, co dla zawodnika jest ważne, bo w każdym pojedynku muszą dawać z siebie maksimum - mówi skrzydłowy Giorgi Merebaszwili.

Sobotnie zawody poprowadzi sędzia Łukasz Szczech z Kobyłki. Odpowiedzialni za VAR będą Paweł Raczkowski i Paweł Sokolnicki.

Oglądaj mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Lechia Gdańsk - Wisła Płock

Lechia: Kubicki, Egy, Udovicić, Haraslin
Wisła: Angielski, Adamczyk, Rzeźniczak, Sielewski

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wisła - Lechia 1:2 (Ekstraklasa, 04.08.2019)
Lechia - Wisła 1:1 (Ekstraklasa, 11.03.2019)

Mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Komentuje duet Adam Marchliński - Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00. Zapraszamy!

Grudzień to miesiąc ostatnich meczów w roku. To jednak także miesiąc rozliczeń - rozliczeń pracy trenerów, dyrektorów sportowych, ale przede wszystkim piłkarzy. Kilka klubów z ekstraklasy, 1 i 2 ligi już poinformowało o swoich listach transferowych. Zobaczcie, kto jest do wzięcia od 1 stycznia.

Kto odchodzi? Czystki w klubach ekstraklasy, 1 i 2 ligi [LIS...