Mecz Legia Warszawa - Cracovia ONLINE. Koronacja nowego...

Mecz Legia Warszawa - Cracovia ONLINE. Koronacja nowego mistrza Polski? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 35. kolejka (gr. mistrzowska)

0 1 połowa

• Koniec meczu! Znamy nowego Mistrza Polski! Trofeum po roku przerwy wraca do Warszawy, a Legia sięga po swój 14 tytuł w historii zrównując się tym samym z Górnikiem Zabrze, Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków!

• Już za chwilkę Legia oficjalnie zostanie Mistrzem Polski sezonu 2019/2020!

• Mateusz Cholewiak ogląda jeszcze żółtą kartkę.

• Maciej Rosołek melduje się na murawie, a swój występ zakończył Walerian Gwilia.

• Świetna akcja Legii. Szybka wymiana podań, ale niezakończona strzałem na bramkę.

• Zbyt długo czekał z oddaniem strzału Tomas Pekhart. Kamil Pestka zdążył wybić mu piłkę.

• Aż 8 minut dolicza sędzia do tego meczu.

• Zakotłowało się pod bramką Legii. Pelle uderza jednak bardzo niecelnie.

• Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką.

• Bardzo podobna akcja do tej bramkowej! Waleriana Gwilia tym razem nieznacznie się pomylił!

• Thiago wchodzi, a schodzi Mateusz Wdowiak.

• Leży na murawie jeden z zawodników Legii. Sędzia słucha podpowiedzi czy aby nie było przewinienia w polu karnym Cracovii.

• Mateusz Cholewiak wchodzi na boisko, w miejsce Luquinhasa.

• Całą zasługę w tej akcji trzeba przypisać Bartoszowi Sliszowi! Młody pomocnik znakomicie odebrał piłkę, podał Gruzinowi, a ten idealnie przymierzył i pokonał Lukasa Hrosso!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia!

• David Jablonsky wchodzi na murawę, a schodzi z niej Florian Loshaj.

• Długo ciągnął piłkę Walerian Gwilia, wyłożył ją Antoliciowi, ale Chorwat trafił w rywala.

• Jarosław Przybył wznawia grę.

• Kibice Legii Warszawa rozpoczęli pokaz pirotechniczny. Mamy chwilową przerwę w grze.

• Bardzo pewna interwencja Radosława Cierzniaka, który odbija strzał Loshaja!

• Ivan Fiolić zmienia Sylwestra Lusiusza.

• Świetna akcja Pawła Wszołka! Skrzydłowy Legii minął rywali i stanął do sytuacji sam na sam! Trafił jednak prosto w bramkarza.

• Tym razem Luis Rocha trafia prosto w mur.

• Domagoj Antolic faulowany tuż przed polem karnym rywala! Będzie groźna okazja na zdobycie drugiego gola dla Legii.

• Cracovia próbuje dośrodkowań w pole karne Legii, ale na razie nie przynosi to żadnego efektu.

• Było bardzo blisko! Znowu świetnie dograł Paweł Wszołek, uderzył Luquinhas, ale trafił w Michała Helika.

• Strzał Bartosza Slisza. Piłka po rykoszecie ląduje za bramką i Legia będzie miała rzut rożny.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Legia przeważa i zasłużenie prowadzi w tym meczu. Czy uda im się utrzymać ten wynik i zapewnić sobie mistrzostwo?

• Artur Jędrzejczyk uderza głową z bliskiej odległości, ale trafia prosto w bramkarza gości.

• Jak on tego nie trafił!? Walerian Gwilia nie trafił w piłkę będąc na 5 metrze od bramki!

• Walerian Gwilia dogrywa w pole karne, ale Luquinhas został skutecznie zablokowany.

• Odważna akcja Mateusza Wieteski. Stoper Legii ruszył do przodu, minął kilku rywali, ale już nie zdołał dokładnie podać.

• Tomas Pekhart pakuje piłkę do bramki, ale wcześniej Paweł Wszołek wyjechał z futbolówką za linię końcową.

• Jeszcze zamieszanie w polu karnym Cracovii. Wszystko zakończył Antolić strzałem prosto w ręce bramkarza Cracovii.

• Co za strzał Luisa Rochy! Portugalczyk huknął z rzutu wolnego i trafił prosto w słupek!

• Mateusz Wdowiak ukarany żółtą kartką.

• Świetne uderzenie Domagoja Antolicia! Lukas Hrosso odbił piłkę, a Tomas Pekhart nie trafia w nią z 5 metra!

• Świetna interwencja Radosława Cierzniaka! Doświadczony golkiper wyciągnął strzał swojego kolegi praktycznie z samej linii bramkowej! Ależ to byłby samobój!

• Arbiter wyciąga żółtą kartkę i pokazuje ją Pawłowi Wszołkowi.

• Kolejna świetna akcja prawym skrzydłem Legii Warszawa. Tym razem jednak Wszołek dograł zbyt mocno.

• Sędziowie VAR sprawdzali jeszcze czy aby nie było spalonego. Po wnikliwej analizie Jarosław Przybył wskazał na środek boiska!

• Świetne dośrodkowanie Pawła Wszołka, prosto na głowę czeskiego napastnika, który spokojnie pokonuje bramkarza Cracovii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart zdobywa bramkę!

• Próba sprytnego podania w wykonaniu Luquinhasa. Walerian Gwilia został uprzedzony przez defensora Cracovii.

• Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie Pawła Wszołka. Żaden z jego kolegów nie był w stanie przeciąć tego podania.

• Zarówno Aleksandar Vuković jak i Michał Probierz oglądają żółte kartki za żywą dyskusję z arbitrem technicznym.

• Florian Loshaj przerwał kontratak Luquinhasa i za to zagranie zostaje ukarany żółtą kartką.

• Luis Rocha przegrywa pojedynek z rywalem. Legia traci szansę na zagrożenie bramki gości.

• Kolejny słaby strzał na bramkę Cierzniaka. Tym razem próbował Florian Loshaj .

• Andre Martins nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce pojawia się Bartosz Slisz.

• Fatalne uderzenie Lusiusza. Piłka wylądowała w trybunach.

• Andre Martins ukarany żółtą kartką.

• Świetna akcja Legii, która powinna zakończyć się groźnym strzałem!

• Luquinhas wpadł między obrońców Cracovii. Brazylijczyk został jednak świetnie powstrzymany.

• Próba prostopadłego podania Antolicia do Karbownika. Zabrakło jednak dokładności i od bramki zacznie Hrosso.

• Jarosław Przybył daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn czekają już na pierwszy gwizdek!

• Do bramki Legii Warszawa wskakuje dzisiaj Radosław Cierzniak. Doświadczony golkiper po raz pierwszy w tym sezonie zagra w Ekstraklasie. Zmienia Wojciecha Muzyka, który nie wykorzystał swojej szansy w 100%.

• We wtorek obie drużyny już się ze sobą zmierzyły. W półfinale Pucharu Polski górą była Cracovia, która pewnie pokonała Legię 3:0 i zapewniła sobie awans do finału. Dzisiaj ekipa Aleksandara Vukovicia ma atut swojego boiska. Czy to wystarczy do zwycięstwa?

• Legia już dwukrotnie mogła zapewnić sobie tytuł Mistrza Polski. W meczach z Piastem i Lechem się nie udało. Dzisiaj znowu wystarczy tylko remis, aby odzyskać upragnione przez wszystkich w Warszawie trofeum.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Legii Warszawa z Cracovią!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Legia - Cracovia LIVE! Koronacja nowego mistrza Polski?

Legia - Cracovia LIVE! Koronacja nowego mistrza Polski? ©Andrzej Banaś

Mecz Legia Warszawa - Cracovia ONLINE. Czy w sobotę 11 lipca poznamy nowego mistrza Polski? Stołecznej drużynie do świętowania wystarczy remis z "Pasami", które we wtorek zamknęły jej drogę do finału Pucharu Polski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Legia Warszawa - Cracovia ONLINE

Niby blisko, a wciąż daleko. Koronację Legii w zeszłym tygodniu odłożył Lech Poznań. Na stadionie przy Bułgarskiej wygrał 2:1 w bezpośrednim meczu i tym samym zachował matematyczne szanse na tytuł - szanse swoje i Piasta Gliwice, który wciąż jest aktualnym mistrzem Polski.

Legia nadal ma wszelkie argumenty po swojej stronie (osiem punktów przewagi). Ostatni czas jest jednak dla niej ciężki. Drużyna Aleksandra Vukovicia nie weszła do finału Pucharu Polski, zanotowała passę czterech meczów bez wygranej, a jej dwóch podstawowych graczy doznalo kontuzji wykluczających z gry na długie miesiące.

Oglądaj mecz Legia - Cracovia na żywo online w Player.pl >>>

Drogę do finału Pucharu Polski zamknęła Legii właśnie Cracovia. Przy Kałuży padł wynik 3:0. "Pasy" do europejskich kwalifikacji mogą dostać się więc przez te rozgrywki, ale trener Michał Probierz zapewnia, że na finiszu drużyna nie zrezygnuje z walki o podium ekstraklasy. Ostatnio udało się rozbić Lechię Gdańsk (3:0) i wygrać z Pogonią Szczecin (2:1).

Legia chce się Cracovii zrewanżować za Puchar, a Cracovia Legii za porażki w lidze (1:2, 1:2). Zawody przy Łazienkowskiej poprowadzi sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka. Na trybunach spodziewanych jest kilka tysięcy widzów.

- Z ostatnich dziesięciu meczów tylko trzy zagraliśmy w Warszawie. Przed własną publicznością będziemy chcieli postawić upragniony krok ku mistrzostwu. Razem przeszliśmy bardzo dużo przez ten długi sezon, wiele się wydarzyło. Uważam, że jutro jest dzień, w którym wspólnie musimy zrobić wszystko, by zakończyć sezon zwycięsko - mówi trener Legii, Aleksandar Vuković.

Nie zagrają w meczu Legia - Cracovia:
Legia: Vesović, Kante, Sanogo, Novikovas, Remy, Antolić?
Cracovia: Gol, Siplak, Ferraresso,

Mecz Legia Warszawa - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 1 i Canal+ Sport. W TVP 1 komentuje duet Maciej Iwański – Marcin Żewłakow. W C+ komentują natomiast Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+ oraz na stronie TVP Sport. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!