Mecz Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE. Gdzie...

Mecz Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

2 1 połowa

• Koniec spotkania. Legia przegrała 0:2 z Zenitem. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. Tekst pomeczowy już okazał się na stronie.

• Dziuba! Blisko trzeciego gola dla Rosjan. Tylko skuteczna interwencja Malarza zapobiegła Legię przed utratą bramki.

• Broź dośrodkował z prawej strony. Do nikogo. Albo inaczej: nikt nie nabiegł w odpowiednim momencie.

• Mecz dobiega końca. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

• Zszedł Szatow. Legia walczy o gola kontaktowego. Obok prawego słupka kopnął Kucharczyk.

• Legia w posiadaniu piłki. Urbański stara się rozszerzyć grę.

• Urbański w miejsce Kazaiszwiliego.

• Aleksandrow za Jodłowca.

• Szymański w miejsce Radovicia.

• Legia gra nieco odważniej w drugiej połowie. Brakuje jej jednak okazji strzeleckich.

• I jeszcze Yusupov za Garcię.

• Danny zjawił się na boisku. Od razu przejął opaskę kapitana.

• A Chima Chukwu wchodzi za Hamalainena.

• Kolejne zmiany w Legii. Za Hlouska Nagy.

• Criscito dostał kartkę za dyskusję z arbitrem.

• Celny strzał Legii. Ale nie mógł zagrozić Baburina, który przed chwilą pojawił się bramce. Uderzał Kucharczyk.

• Kopczyński kopnął z dystansu. Baaaardzo źle. Piłka przeleciała parę metrów nad poprzeczką.

• Taka ciekawostka od eksperta ligi rosyjskiej:

• Legia zmieniła też w przerwie Guilherme. Za niego Kucharczyk.

• Czerwiński zmienił Dąbrowskiego.

• Broź wszedł w miejsce Pazdana.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Tak padła bramka na 1:0

• Koniec pierwszej odsłony. Legia jest słabsza i przegrywa 0:2. Wracamy za kwadrans.

• Dąbrowski obejrzał żółtą kartkę.

• Na tle dobrze zorganizowanego Zenitu Legia nie umie sprzedać swoich argumentów. Może po przerwie się to zmieni? Trener Magiera na pewno dokona paru zmian.

• Znów trafił Kokorin. Skorzystał z poślizgnięcia Pazdana i nieruchomej postawy całej obrony Legii.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Zenitu!

• Niepilnowany Dziuba oddał strzał w szesnastce. Został jednak złapany na spalonym.

• Dobra akcja Rosjan. Shatov wypatrzył nabiegającego w pole karne Kokorina. Reprezentant swojego kraju pewnym strzałem przy lewym słupku wyprowadził zespół na prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOL! DLA ZENITU!

• Na ławce siedzi Kucharczyk. Ponoć ma ofertę ze Wschodu.

• Kopczyński chciał dośrodkować a wyszedł strzał. Celny, ale nie mógł zaskoczyć bramkarza.

• Dalej atakuje Zenit. Wrzutka Kokorina nieudana, Legia na moment odetchnęła.

• Groźnie pod bramką Legii. Doświadczony Zhirkov uderzył z lewej nogi. Piłka przeszła obok lewego słupka.

• Dąbrowski główką przerwał akcję. Giuliano szukał podaniem Dziuby.

• Próba Guilherme z dystansu. Kiepska.

• Sporo ciekawych osób obserwuje sparing z wysokości trybun:

• Pazdan ucierpiał w jednym ze starć. Po chwili podniósł się z murawy przy pomocy piłkarza Zenita, który wyciągnął pomocną dłoń.

• Początek jest dość niemrawy. Brakuje strzałów. Legia w posiadaniu piłki.

• Na razie gra toczy się na połowie drużyny Magiery.

• Od środka rozpoczęła Legia.

• Legia gra na biało, Zenit w niebieskich strojach (a może to nie są niebieskie, tylko inne? Czytelniczki prosimy o wyrozumiałość!).

• Kilka minut temu piłkarze skończyli rozgrzewkę, a za chwilę rozpoczną sparing.

• Kapitanem Legii jest dziś Miroslav Radović.

• W Hiszpanii bardzo dobra pogoda:

• Zimowe sparingi Legii w Hiszpanii: 1:2 - Arminia Bielefeld 0:0 Grasshopper Zurych 0:0 Ulsan Hyundai

• Znamy wyjściowe składy. Legia zaczyna w ataku z Kasprem Hamalainenem. Fin znów jest napastnikiem. Cóż, pozyskany Daniel Chima Chukwu na razie nie bryluje skutecznością. A po Nemanji Nikoliciu i Aleksandarze Prijoviciu pozostały wspomnienia (Prijović już zdobył bramkę dla PAOK-u Saloniki).

• Zapytaliśmy was na Twitterze, kto wygra. Ponad połowa uważa, że Zenit. Dwa lata temu na obozie w Turcji Legia przegrała z nim 2:3. Decydująca bramka padła w doliczonym czasie gry.

• O godzinie 18:00 Legia Warszawa rozegra swój czwarty sparing w ramach zimowych przygotowań. W San Pedro del Pinatar sprawdzi się na tle wicelidera ligi rosyjskiej, uczestnika Ligi Europy, Zenitu Sankt Petersburg.

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Legia - Zenit LIVE! Test z uczestnikiem Ligi Europy

Legia - Zenit LIVE! Test z uczestnikiem Ligi Europy ©Szymon Starnawski /Polska Press

Mecz Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE. Mistrz Polski jeszcze nie wygrał meczu kontrolnego, choć trzy ma już za sobą. Czy przełamie się dzisiaj? Zadanie jest trudne, bo naprzeciwko stanie wicelider ligi rosyjskiej i uczestnik Ligi Europy. Relacja LIVE w GOL24.pl od 18:00.

Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg ONLINE

Legia przygotowania do wiosny rozpoczęła w hiszpańskim Benidormie. Podczas obozu rozegrała dwa sparingi: najpierw przegrała z Arminią Bielefeld 1:2, potem zremisowała 0:0 z Grasshopper Zurych. Od tego tygodnia przebywa za to na zgrupowaniu w La Mandze i ma za sobą test przeciwko Ulsan Hyundai FC. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zdecydowanie najbardziej wymagającym przeciwnikiem będzie Zenit, który w 1/16 finału Ligi Europy zagra z Anderlechtem Bruksela. Legia dwa lata temu mierzyła się z nim podczas zimowego pobytu w Turcji. Przegrała minimalnie - 2:3 (zwycięski gol dla Zenita dopiero w 90 minucie).

Trener Mircea Lucescu (wcześniej przez wiele lat autor sukcesów Szachtara Donieck) ma wystawić dziś mocny skład. Na boisku możemy spodziewać się Jurija Żyrkowa, Danny'ego, Aleksandra Kierżakowa, Roberta Maka czy Artioma Dziuby. Zabraknie Axela Witsela, który wybrał karierę w Chinach.

Sonda

Kto wygra sparing Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg?

Sparing Legia Warszawa - Zenit Sankt Petersburg TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport. Początek o godzinie 18:00. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl