Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen ONLINE. Gdzie...

0 1 połowa

Bayer Leverkusen

2

1 1 połowa

• Czwarta porażka Lokomotiwu Moskwa w Lidze Mistrzów. Drużyna Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa wyraźnie uległa Bayerowi Leverkusen 0:2. Lokomotiw stracił w ten sposób szansę na awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W pożegnalnym meczu zespół Polaków zmierzy się w Madrycie z Atletico.

• Koniec meczu! Lokomotiw Moskwa uległ Bayerowi 0:2!

• Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej polowy spotkania.

• Kerem Bemirabay opuścił plac gry. W jego miejsce zameldował się Lars Bender.

• Lucas Alario podbił sobie piłkę i uderzył z przewrotki. Guilherme nie dał się zaskoczyć.

• Dmitrij Barinow wpadł z prawej strony w pole karne i wstrzelił futbolówkę wzdłuż bramki. Fiodor Smołow nabiegał jednak zbyt szybko i nie doszedł do futbolówki.

• Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Dmitrij Barinow.

• Maciej Rybus dośrodkował z lewego skrzydła. Piłkę głową uderzył Danil Kulikow, ale bez problemów futbolówkę złapał Lukas Hradecky.

• W miejsce zmęczonego już Edera na boisku zameldował się Fiodor Smołow.

• Zmiana w szeregach Bayeru. Boisko opuścił Karim Bellarabi. W jego miejsce wszedł Lucas Alario.

• Wendell wślizgiem zaatakował nogi Władisław Ignatjew. Zasłużona żółta kartka.

• Podawał Grzegorz Krychowiak, a Maciej Rybus dośrodkował prosto w ręce Lukasa Hradeckyego.

• Vedran Corluka wszedł od tyłu w nogi zawodnika Bayeru. Chorwat ukarany żółtą kartką.

• Sędzia Oliver napomniał żółtą kartką Władysława Ignatjewa.

• Zmiana w drużynie Lokomotiwu. Strzelec samobójczego gola Rifat Żemaletdinow opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Daniil Kulikow.

• Bardzo słabo rozpoczęli druga część meczu piłkarze Lokomotiwu. Bayer ma spotkanie pod całkowitą kontrolą.

• Moussa Diaby niebezpiecznie zagrywał w kierunku bliższego słupka do Kevina Vollanda. W ostatniej chwili napastnika Bayeru uprzedził Vedran Corluka.

• Charles Aranguiz przerzucił piłkę nad obrońcami, a Sven Bender uderzył bez przyjęcia lewą nogą po dalszym słupku. Guilherme nie miał nic do powiedzenia! Lokomotiw w bardzo trudnej sytuacji!

• GOOOOOOOOOL! SVEN BENDER! 2:0 DLA BAYERU!

• Kerem Demirbay uderzał na bramkę Lokomotiwu. Piłka po rykoszecie wyraźnie minęła słupek.

• Zmiana w drużynie Bayeru Leverkusen. Julian Baumgartlinger wszedł w miejsce Leona Baileya.

• Arbiter rozpoczął drugą część spotkania! Gramy!

• Dynamiczna i ciekawa pierwsza połowie w Moskwie. Lokomotiw szybko i dość pechowo stracił gola, ale drużyna gospodarzy nie zwiesiła głów. Grzegorz Krychowiak i spółka stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Bayer też potrafił odpowiedzieć po szybkim ataku i mógł podwyższyć prowadzenie. Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy! Lokomotiw przegrywa do przerwy z Bayerem Leverkusen 0:1.

• Moussa Diaby precyzyjnie uderzał tuż zza pola karnego. Guliherme zdołał odbić futbolówkę. Po chwili zatrzymał też dobitkę!

• Sędzia Oliver doliczył dwie minuty do pierwszej części gry.

• Pierwsza żółta kartka. Obejrzał ją Benedikt Hoewedes.

• Na bramkę Bayeru szarżował Eder. Portugalczyk akcję zakończył niecelnym strzałem sprzed pola karnego.

• Wyśmienite podanie Leona Baileya do Kerema Demirbaya. Pomocnik Bayeru uderzył obok słupka.

• Grzegorz Krychowiak dokładnym podaniem rozpoczął ciekawą akcję Lokomotiwu. Rifat Żemaletdinow w ostatniej chwili zablokowany.

• Po prostopadłym podaniu Kevina Vollanda piłkę w polu karnym próbował przejąć Leon Bailey. Napastnika uprzedził Guilherme, a Bailey padł na murawę! Arbiter nie odgwizdał rzutu karnego.

• Piłkarze Lokomotiwu po składnej akcji "wjechali" w pole karne rywali. W doskonałej sytuacji znalazł się Anton Miranczuk, ale trafił w Lukasa Hradeckyego!

• Z rzutu wolnego celnie uderzał Kerem Demirbay, ale broniący bramki Lokomotiwu Guilherme odbił piłkę na rzut rożny.

• Po rzucie rożnym dla Bayeru piłką został nabity Rifat Żemaletdinow i ta wpadła do bramki Lokomotiwu!

• GOOOOOOOOOL! 1:0 DLA BAYERU!

• Grzegorz Krychowiak uderzył z około 16 metrów! Dużo problemów miał bramkarz Lukas Hradecky, ale ostatecznie na dwa razy zatrzymał piłkę.

• Aleksiej Miranczuk w sytuacji sam na sam z bramkarzem wpakował piłkę do siatki! Bramka nieuznana. Arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

• Anton Miranczuk uderzał po podaniu Grzegorza Krychowiaka. Strzał lekki i niecelny.

• Pierwszy gwizdek angielskiego arbitra Michaela Olivera. Mecz już się zaczął!

• Rezerwowi Bayer: Özcan, Lomb, Dragović, Paulinho, Bender, Alario, Baumgartlinger.

• Rezerwowi Lokomotiw: Kocenkov, Idowu, Smolov, Kolomejcev, Cerqueira, Kverkvelija, Kulikov.

• Liderem i najlepszym strzelcem Lokomotiwu jest... Grzegorz Krychowiak. Polak ma na koncie osiem zdobytych bramek w lidze rosyjskiej. Jeszcze jedno trafienie "Krycha" zaliczył w Lidze Mistrzów, w pierwszej kolejce przeciwko Bayerowi Leverkusen, gdy Lokomotiw wygrał 2:1.

• W grupie D Lokomotiw Moskwa jest trzeci i ma trzy punkty, tyle samo co ekipa z Leverkusen. Do zajmującego drugą lokatę Atletico zespół Krychowiaka traci cztery punkty. Aby zachować szansę na awans, Lokomotiw musi wygrać i liczyć na to, że Atletico nie pokona w Turynie Juventusu (mecz o godz. 21).

• W meczu 5. kolejki w grupie D Champions League Lokomotiw Moskwa z Grzegorzem Krychowiakiem i Maciejem Rybusem w składzie skonfrontuje się z Bayerem Leverkusen. Początek spotkania o godzinie 18:55. Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen ONLINE. W grupie D rywalizacja tak naprawdę trwa już tylko o 3. miejsce, które oznacza grę na wiosnę w Lidze Europy. Po 3 punkty mają Lokomotiw Moskwa i Bayer Leverkusen, które w piątek zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Relacja na żywo z meczu Lokomotiw - Bayer w GOL24.pl!

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen ONLINE

- Jesteśmy gotowi na rywalizację, choć mamy swoje problemy. To głównie urazy kluczowych graczy. Ale radzimy sobie z tym od początku sezonu. Większość zawodników rozegrała po około 28 meczów, więc to spory wysiłek - tłumaczy trener ekipy z Moskwy Jurij Semin.

Zespół w trudnej sytuacji ratuje Grzegorz Krychowiak, który zdobywał bramki w ośmiu meczach.
Tylko w jednym z nich Lokomotiw wygrał większą liczbą goli, poza tym o zdobytych punktach przesądzały trafienia Polaka. W lidze rosyjskiej to 14, w Lidze Mistrzów dwa. W efekcie jego drużyna jest wiceliderem Premier Ligi.

Za to gorzej idzie jej w Champions League. Po zwycięstwie nad Bayerem przegrała dwa razy z Juventusem Wojciecha Szczęsnego i raz z Atletico Madryt. W grupie D jest trzecia i ma trzy punkty, tyle samo co ekipa z Leverkusen. Żeby zachować szansę na utrzymanie pozycji i grę w Lidze Europy wiosną, nie może przegrać. W ostatniej serii Lokomotiw zagra z Atletico, a Bayer z Juventusem, który zagwarantował sobie awans do fazy pucharowej.

Mecz Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen TRANSMISJA TV

Studio przed wtorkowymi meczami rozpocznie się o godz. 18:10 w Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 3. Początek transmisji tv ze spotkania Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen na żywo o godz. 18:45 w Polsat Sport Premium 1. Mecz komentować będą Mateusz Borek i Jacek Zieliński.

18:55 mecz Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen na żywo
Polsat Sport Premium 1

Tekstowa relacja na żywo z meczu Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen live w GOL24.pl.