Mecz Miedź Legnica - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

0 1 połowa

Warta Poznań

0

0 1 połowa

• Koniec! Ireneusz Kościelniak nie odmienił oblicza Miedzi. W pierwszym spotkaniu pod wodzą nowego trenera legniczanie zremisowali bezbramkowo z Wartą Poznań w meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• Łukasz Spławski za Jakóbowskiego.

• Za Łukowskiego wchodzi Carlos Heredia.

• Żółta kartka dla Apolinarskiego.

• Poturbowany Kieliba. Piłkarze korzystają z przerwy i uzupełniają płyny.

• Serhij Napołow wchodzi za Janickiego.

• Świetny strzał Jarocha w pełnym biegu! Wybija nad poprzeczkę efektowną paradą Załuska!

• Kacper Kostorz za Macieja Śliwę.

• Kapitalna akcja Warty! Jaroch wystawił piłkę do Janickiego, ten kropnął sprzed pola karnego i znakomicie interweniował Załuska!

• Przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Jakóbowski blisko trafienia! Ułamek sekundy szybszy był Musa, który uratował Miedź.

• Żółta kartka dla Makucha.

• Bardzo słaby, rozczarowujący poziom spotkania w Legnicy. Wydaje się, że zawodnikom Miedzi i Warty pasuje ten bezbramkowy remis.

• Wrzucał płasko w pole karne Paweł Zieliński, przewrócił się Makuch, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Patryk Makuch wchodzi za słabiutkiego Romana.

• Po wrzutce z wolnego strzelał Bożo Musa, ale zbyt lekko i przede wszystkim niecelnie.

• Dużo niedokładności z obu stron. Możliwe, że upał w Legnicy utrudnia grę zawodnikom w meczu w samo południe.

• Pierwszy celny strzał na bramkę warciarzy. Lewą nogą próbował Kiełb.

• Kieliba ostro potraktował Łukowskiego. Żółta kartka.

• Gracjan Jaroch zastąpił kontuzjowanego Szczepaniaka.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Taktyczny faul Adriana Purzyckiego.

• Jakub Kiełb ukarany żółtą kartką za faul na Marquitosie.

• Fatalny strzał Jakuba Apolinarskiego tuż sprzed pola karnego.

• Poklepali trochę w okolicach pola karnego gracze Warty, ale piłka została wybita przez jednego z obrońców.

• Świetna interwencja Bartosza Kieliby, który ryzykownym wślizgiem zatrzymał Marquitosa.

• Teraz ucierpiał Mateusz Szczepaniak. Medycy na murawie.

• Piłka wystawiona do Marquitosa na strzał na 17. metrze, ale skiksował pomocnik Miedzi.

• Warta praktycznie nie istnieje dzisiaj na boisku. Zawodnicy Miedzi bardzo chcą się pokazać z jak najlepszej strony nowemu trenerowi.

• Nie opanował piłki Roman, który był w dogodnej sytuacji w polu karnym. Mocno zaskoczony był Hiszpan.

• Zwija się z bólu Janicki, który musi skorzystać z pomocy służb medycznych. Chyba stało się coś poważniejszego z kolanem.

• Błąd Łukasza Załuski, któremu Michał Jakóbowski niemal wyłuskał piłkę. Niepotrzebnie wychodził z bramki golkiper legniczan.

• Zaskakująco rozegrany korner. Piłka trafiła do Łukowskiego, który niepilnowany uderzył obok słupka!

• Cały czas więcej z gry mają legniczanie, którzy jednak nie potrafią przełożyć przewagi na groźne sytuacje.

• Marquitos złapany na spalonym. Hiszpan już wychodził oko w oko z bramkarzem.

• Strzelał będąc już w polu karnym Marquitos, ale został zablokowany.

• Z rzutu wolnego strzelał Robert Janicki, ale bardzo niedokładnie to zrobił.

• Jakimś cudem nie ma gola dla Miedzi! Najpierw Adrian Lis obronił strzał Marcina Pietraowskiego, a za moment poprawiał Jakub Łukowski i Juan Roman prawie wbił piłkę do pustej bramki!

• Dobre dośrodkowanie z prawej strony, minął się bramkarz Warty, ale nikt nie zamykał akcji.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Zespół z Legnicy w 2020 roku prezentuje się fatalnie i cierpliwość włodarzy Miedzi do Dominika Nowaka była naprawdę duża, ale już się skończyła. Nowym trenerem został Ireneusz Kościelniak, który pracuje w klubie od 2012 roku.

• Witamy. W pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Miedź Legnica zagra u siebie z Wartą Poznań. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

Dawid Dobrasz

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Miedź Legnica - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Warta Poznań ONLINE. Mecz Miedzi Legnica z Warta Poznań zapowiada się jako jeden z dwóch hitów 28. kolejki Fortuna 1 Ligi. Faworyt sobotniego starcia może być tylko jeden i są nim Warciarze. Zespół z Legnicy w 2020 roku prezentuje się fatalnie i cierpliwość włodarzy Miedzi do Dominika Nowaka była naprawdę duża, ale już się skończyła.

Mecz Miedź Legnica - Warta Poznań ONLINE

Warto przypomnieć, że trener Miedzi utrzymał pracę nawet po spadku z ligi. Celem był szybki powrót do PKO Ekstraklasy, ale drużyna Dominika Nowaka w tym sezonie regularnie zawodziła, a w 2020 roku notuje pasmo słabych wyników.
Na osiem meczów w tym roku (licząc Totolotek Puchar Polski z Legią) Miedź wygrała tylko dwa (jeden u siebie i jeden na wyjeździe), dwa razy remisowała i aż cztery razy z boiska schodziła pokonana. W ostatnich czterech meczach u siebie legniczanie zdobyli tylko punkt.

Teraz w Legnicy trenera Nowaka zastąpił Ireneusz Kościelniak, który pracuje w klubie od 2012 roku, a teraz sam przyznaje, że to dla niego "duże wyzwanie i ogromna szansa". Asystentem trenera Kościelniaka będzie dobrze znany kibicom były reprezentant Polski Wojciech Łobodziński.

- Zawsze mam swoją opinię, co do przeciwnika i rozgrywanych do nich meczów. Generalnie są one rozbieżne z opiniami dziennikarzy i kibiców. Uważam, że Miedź Legnica to taki "uśpiony tygrys", który może jeszcze ruszyć i namieszać. Zgodzę się, że zmiana trenera w Legnicy może wyzwolić luz i spokój u piłkarzy Miedzi, bo już to, co złe, jest odcięte. Teraz mogą patrzeć tylko na pozytywy. To może wyzwolić u piłkarzy z Legnicy dodatkowe procenty zaangażowania czy ambicji i umiejętności. [...] Musimy się skupić na sobie, bo wiemy, że potrafimy w każdym elemencie być mocni, skuteczni i skoncentrowani. Wraca nam decyzyjność i wtedy potrafimy zdominować dobrego przeciwnika, jakim jest Sandecją - komentował trener gości Piotr Tworek.

Szkoleniowiec Warty wspomniał także słowa trenera Kościelniaka, który wspominał o planowanych zmianach w obronie swojego nowego zespołu. Tworek dodawał, że kluczowe w sobotnim meczu będą fazy przejściowe i kontrataki ze strony Miedzi.

Mecz Miedź Legnica - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Telewizyjną transmisję z meczu Miedź - Warta na żywo można śledzić na kanale Polsat Sport lub za pośrednictwem platformy Ipla (dostęp do meczu w cenie 5 zł). Tekstowa relacja live z meczu Miedź - Warta w GOL24.pl.