Mecz Napoli - Fiorentina ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Napoli - Fiorentina ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Tuż po tej akcji rozbrzmiewa ostatni gwizdek sędziego! Napoli ogrywa Fiorentinę w ćwierćfinale Pucharu Włoch i czeka na Juventus lub AC Milan!

• To powinna być kropka nad "i"! Dwóch na Carlosa Sancheza wychodzili Dries Mertens i Lorenzo Insigne, ale Belg zdecydował się sam zakończył rajd przez połowę boiska. Huknął bardzo niecelnie, czym wywołał złość u kolegi.

• Czerwona kartka dla Maximiliano Oliveiry!

• Żółta kartka dla Federico Chiesy.

• Znowu przerwa w grze. Przepychanka Lorenzo Insigne z Federico Chiesą. Żółte kartki na ich koncie.

• Sęzia otoczony przez kilku zawodników Fiorentiny. Hiszpan poza boiskiem.

• Z dośrodkowaniem z rzutu wolnego radzą sobie gospodarze, a po chwili Jose Maria Callejon pada na murawę po starciu z Khoumą Babacarem. Goście sygnalizują grę na czas.

• Daniele Doveri dolicza aż 5 minut!

• Będzie się działo! Druga żółta i czerwona w konsekwencji kartka dla Elseida Hysaja za faul taktyczny!

• Niewidoczny do tej pory Josip Ilicić posyła (bo strzałem tego nazwać nie można) piłkę zza pola karnego wprost do "koszyczka" Pepe Reiny.

• Borja Valero przejmuje piłkę na 25. metrze. Chciał przedrzeć się w pole karne, ale dobrze ustawiony Elseid Hysaj powstrzymuje rajd Hiszpana.

• Efektowne (i efektywne) zagranie Lorenzo Insigne

• Napastnik za defensywnego pomocnika, czyli Khouma Babacar zastępuje Milana Badelja.

• Allan na ostatnie minuty w miejsce Marka Hamsika.

• Zamieszanie pod bramką Napoli przy rzucie rożnym, ale gospodarze wychodzą z opresji.

• Tak, nagrane kalkulatorem

• Lorenzo Insigne ograł Carlosa Sancheza jak dziecko "ruletą" i znalazł się na lewej stronie "szesnastki" gości. Podaje wzdłuż linii do Jose Marii Callejona, ale ten był o ułamek sekundy spóźniony od Davide Astoriego!

• Amadou Diawara bliski gola głową z... 18 metrów! Piłkę tuż przed linią bramkową chwyta Ciprian Tatarusanu!

• ... a za Sebastiana Cristoforo pojawia się Josip Ilicić.

• Podwójna zmiana w ekipie Fiorentiny. Borja Valero za Filippo Bernardeschiego...

• Przyjezdni zamiast rzucić się do odrabiania straty, to... spokojnie rozgrywa piłkę.

• Szybka akcja gospodarzy lewą stroną i mocne dośrodkowanie z skrzydła do Hiszpana, który uderzeniem głową pokonuje Cipriana Tatarusanu! Ten nie zdołał w porę ustawić rąk, które zostały "przełamane"!

• GOL DLA NAPOLI! JOSE MARIA CALLEJON!!!

• Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale obrona Napoli pewnie interweniuje.

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. Starcie Elseida Hysaja z Federico Chiesą, za które żółtą kartką zostaje upomniany Albańczyk.

• Dries Mertens na murawie. W stronę ławki udaje się Leonardo Pavoletti.

• Lorenzo Insigne znowu obija poprzeczkę! Ależ pech Włocha - drugi raz trafia w tę część bramki!

• "Żółtko" dla Nenada Tomovicia za kopnięcie rywala po nieudanej interwencji. Do bramki ok. 23 metrów.

• Christian Maggio zmienia kontuzjowanego Ivana Strinicia.

• Leonardo Pavoletti "objechał" bramkarza gości, ale za bardzo zapuścił się do linii końcowej pola karnego. Podanie na wprost bramki do Jose Marii Callejona przeciął Nenad Tomović.

• Pepe Reina ratuje swoich kolegów przed utratą gola! Chaotyczny atak Federico Chiesy, który zdołał przedrzeć się przez trzech rywali, ale jego uderzenie w sytuacji sam na sam broni hiszpański bramkarz!

• Anemiczny strzał Jose Marii Callejona nie sprawia problemu Ciprianowi Tatarusanu.

• Szybka akcja Piotra Zielińskiego, który podaje do Marka Hamsika na 20. metr. Ten zagrywa na lewą stronę do Ivana Strinicia. Ten wstrzeliwuje na bliższy słupek do Leonardo Pavolettiego, który strzela obok bramki.

• Dośrodkowanie Sebastiana Cristoforo przechodzi przez "szesnastkę" gospodarzy. Po chwili podanie zwrotne Nikoli Kalinicia do Filippo Bernardeschiego przeciął Raul Albiol na linii 16. metra.

• Seria fauli w środku pola. Najpierw na Piotrze Zielińskim, po chwili na murawie leżał Sebastian Christoforo. Sędzie nie decydował się sięgać do kieszonki.

• Podanie Elseida Hysaja po prawej linii... do nikogo. Ironiczna reakcja kibiców "Fiołków" skwitowała niedokładne zagranie Albańczyka.

• Ruszyli!

• Wracamy na Stadion Św. Pawła w Neapolu na drugą połowę meczu SSC Napoli - Fiorentina w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• Pierwsze trzy kwadranse raczej nie zachwycały. Było sporo kalkulacji, a okazji bramkowych niewiele. Paradoksalnie mogły one zakończyć się golami. Najpierw uderzenie głową Davide Astoriego z najwyższym trudem sparował Pepe Reina, a kilka minut później jego vis a vis - Ciprian Tatarusanu - przeniósł piłkę na poprzeczkę po strzale Lorenzo Insigne.

Piotr Zieliński oddał raz uderzył, ale to raczej przypominało fajerwerk niż zagrożenia.

Jak będzie przebiegać druga połowa? Przekonamy się niebawem.

• +1' Po doliczeniu jednej minuty, Daniele Doveri kończy pierwszą połowę na San Paolo w Neapolu. W ćwierćfinale Pucharu Włoch Napoli bezbramkowo remisuje z Fiorentiną.

• Faul taktyczny Davide Astoriego skutkuje upomnieniem żółtą kartką.

• Złe rozegranie stałego fragmentu gry zapoczątkowało kontrę. Podanie Maximiliana Oliveiry do Nikoli Kalinicia było niedokładne.

• Nenad Tomović blokuje strzał Leonardo Tomovicia. Korner dla neapolitańczyków.

• Szybka akcja na linii Piotr Zieliński-Marek Hamsik-Lorenzo Insigne. Ostatni z wymienionych przejmuje piłkę na lewej stronie pola karnego, "łamie" akcję do prawej nogi, po czym strzela na wiwat.

• Atak Napoli nie środkiem nie jest zakończony nawet próbą strzału. Ciprian Tatarusanu z "piątki"

• Solowa akcja Filippo Bernardeschiego przynosi rzut wolny z lewej strony. Włoch dośrodkowuje bardzo słabo, wprost na głowę Nikoli Maksimovicia.

• 2-3 gospodarzy było na spalonym w momencie dośrodkowania.

• Maximiliano Oliveira mocno potraktował Hiszpana na lewej stronie. Żółta kartka na jego koncie.

• Maximiliano Olivieria faulowany we własnym polu karnym przez Jose Marię Callejona. Sędzia lekko spóźniony odgwizduje przewinienie Hiszpana.

• Tym razem zmiana wykonawcy. Jose Maria Callejon strzela nad murem i dobrze ustawiony Ciprian Tatarusanu pewnie piąstkuje.

• Lorenzo Insigne wzięty w kleszcze przez dwóch rywali niemal w tym samym miejscu, gdzie był faulowany przez Carlosa Sancheza.

• Leonardo Pavoletti zablokowany na 13. metrze. Nenad Tomović nie odstępuje go na krok.

• Bez zagrożenia pod bramką "Fiołków".

• Ciprian Tatarusanu paruje piłkę na poprzeczkę po strzela Lorenzo Insigne! Jeszcze stojący na 5. metrze Davide Astori wybija ją na rzut rożny.

• Lorenzo Insigne faulowany przez Carlosa Sancheza w pobliżu lewej linii pola karnego gości. Żółta kartka dla Kolumbijczyka.

• Po chaotycznej akcji piłkarzy Maurizio Sarriego piłkę na 20. metrze dostaje Piotr Zieliński. Ten był za bardzo odchylony w momencie strzału - piłka poszybowała wysoko jak fajerwerk w Sylwestra.

• Interwencja Pepe Reiny

Parada Reiny

• Nikola Kalinić marnuje dogodną okazję, fatalnie przejmując piłkę w polu karnym Napoli. Udało się zyskać rzut rożny i Davide Astori strzela głową, lecz świetnie interweniuje Pepe Reina! Poszła groźna kontra, którą uderzeniem nad poprzeczką zakończył Leonardo Pavoletti.

• Jeszcze jeden po bloku Piotra Zielińskiego. Tym razem nie było zagrożenia.

• W odpowiedz uderzenie Federico Chiesy z trudem na rzut rożny paruje Pepe Reina!

• Marek Hamsik szczęśliwie przedarł się środkiem, wykorzystując błąd Carlosa Sancheza. Jego anemiczny strzał broni Ciprian Tatarusanu.

• Nie szło prawą, to gospodarze zaatakowali lewą stroną. Jednak za dużo siły w centrę włożył Ivan Strinić.

• Filippo Bernardeschi przejął piłkę w środku pola i popędził na bramkę Pepe Reiny. Jego strzał z 18 metrów nie sprawił problemów bramkarzowi Napoli.

• Ciut przeciągnięte dośrodkowanie Elseida Hysaja niemal z linii końcowej do Leonardo Pavolettiego. Ten wyszedł wysoko w powietrze, ale nie zdążył uderzyć głową.

• Ryzykowne zachowanie Nikoli Maksimovicia, który kiwał się z dwoma rywalami ok. 30 metrów od własnej bramki. Na szczęście wyszedł z tego zwycięsko. Strata w tym sektorze boiska mogła zakończyć się groźną kontrą.

• Dalekie zagranie Raula Albiola z koła środkowego do rozpędzonego Lorenzo Insigne "przedłuża" głową Milan Badelj wprost do własnego bramkarza.

• Jose Maria Callejon na prawej stronie pola karnego rywala odbiera dośrodkowanie z lewej strony. Ostro wstrzeliwuje w centralną część "szesnastki" do Leonardo Pavolettiego, lecz ten został uprzedzony przez Nenada Tomovicia. Odbita piłka spada pod nogi Hiszpana, który strzela nad bramką.

• Po chwili faul gości w ofensywie. Bez większego uszczerbku na zdrowiu Amadou Diawary.

• Lorenzo Insigne zagrywa w pole karne prawdopodobnie do Leonardo Pavolettiego, ale uczynił to bardzo niedokładnie. Ciprian Tatarusanu od bramki.

• Gwizdek sędziego Daniele'a Doveriego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Losowanie stron

Losowanie stron

• A po chwili O Generosa, hymn włoskich rozgrywek. Nie tylko ligowych, lecz także pucharowych.

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę przy dźwiękach Go West zespołu Pet Shop Boys, Kto nie kojarzy, niech zaśpiewa Polska, Biało-czerwoni ;)

• Mała sonda przed meczem

• W poprzedniej rundzie neapolitańczycy wyeliminowali Spezię 3:1, a jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński.

Fiorentina zaś ograła skromnie Chievo Verona (1:0).

• Zwycięzca tej pary trafi na AC Milan lub Juventusem Turyn. Te drużyny zmierzą się z ze sobą już jutro).

Kolejny zestaw par to Inter Mediolan - Lazio Rzym (31 stycznia) i Cesena - AS Roma (1 lutego).

• Rezerwowi Napoli: Rafael, Luigi Sepe - Allan, Jorginho, Manolo Gabbiadini, Emanuele Giaccherini, Igor Łasicki, Christian Maggio, Dries Mertens, Marko Rog, Lorenzo Tonelli, Marco Milanese.

• Znamy wyjściowe składy obu drużyn. Pora więc sprawdzić, kogo Maurizio Sauri i Paulo Sousa mają w obwodzie. Zacznijmy od gości, czyli rezerwowi Fiorentiny: Marco Sportiello - Khouma Babacar, Sebastian De Maio, Kevin Diks, Ianis Hagi, Josip Ilicić, Carlos Salcedo, Giacomo Satalino, Cristian Tello, Borja Valero, Herman Toledo.

• Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Mimo że ten rok ledwie się zaczął, to kibice - a tym bardziej pikarze - nie mogą narzekać na brak meczów pomimo zimy. We Włoszech nie próżnują. Za 25 minut pierwszy ćwierćfinał Coppa d'Italia, w który SSC Napoli z Piotrem Zielińskim w wyjściowym składzie zmierzy się z Fiorentiną!

tom

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Napoli - Fiorentina: Zieliński i spółka maszerują po Puchar Włoch

Napoli - Fiorentina: Zieliński i spółka maszerują po Puchar Włoch ©EastNews.pl

Napoli - Fiorentina ONLINE. W meczu ćwierćfinału Pucharu Włoch Napoli z Piotrem Zielińskim zmierzy się na Stadio San Paolo w Neapolu z Fiorentiną Bartłomieja Drągowskiego. "Zielu" powinien wystąpić w tym spotkaniu. Z kolei były bramkarz Jagiellonii nie znalazł się w drużynie Violi na ten mecz. Relacja LIVE z meczu Napoli - Fiorentina w GOL24.pl.

Sonda

Napoli - Fiorentina: Kto awansuje do półfinału Pucharu Włoch?

Nie zagrają:

Napoli: Koulibaly, Kaddouri, Ghoulam, Milik
Fiorentina: Drągowski, Rodriguez

Forma w ostatnich meczach

Napoli:
AC Milan - Napoli 1:2 (liga włoska, 21.01.2017)
Napoli – Pescara 3:1 (liga włoska, 15.01.2017)
Napoli – Spezia 3:1 (Puchar Włoch, 10.01.2017)
Napoli – Sampdoria 2:1 (liga włoska, 07.01.2017)

Fiorentina
Chievo - Fiorentina 0:3 (liga włoska, 21.01.2017)
Torino – Milan 2:2 (liga włoska, 16.01.2017)
Milan – Torino 2:1 (Puchar Włoch, 12.01.2017)
Milan – Cagliari 1:0 (liga włoska, 08.01.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania

Fiorentina - Napoli 3:3 (liga włoska, 22.012.2016)
Fiorentina - Napoli 1:1 (liga włoska, 29.02.2016)
Napoli - Fiorentina 2:1 (liga włoska, 18.10.2015)

Mecz Napoli - Fiorentina TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. Komentować będą Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl.