Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Przyjeżdża "postrzelony zwierz"

0 1 połowa

• Olimpia Grudziądz wykorzystała atut własnego boiska i pokonała Bruk-Bet Termalicę 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola strzelił po asyście Konrada Handzlika strzelił Omar Monterde. To trzecia domowa wygrana beniaminka.

• Koniec spotkania! Olimpia Grudziądz pokonała Bruk-Bet Termalikę 1:0!

• Było blisko. Elvir Maloku uderza tuż obok słupka bramki Termaliki.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Przemysław Szarek.

• Wojciech Kamiński ukarany żółtą kartką.

• Dawid Kalisz zameldował się na boisku w miejsce Marcina Wasielewskiego.

• Maciej Kona wszedł w miejsce Omara Monterde.

• Huknął z dystansu Jacek Kiełb. Raz jeszcze broni Łukasz Sapela!

• Florin Purece uderzał zza pola karnego. Skuteczna interwencja Łukasza Sapeli.

• Elvir Maloko zameldował się na boisku w miejsce Konrada Handzlika.

• Vladislavs Gutkovskis zmienił Mateja Jelicia.

• Piotr Wlazło wszedł na boisko w miejsce Vlastimira Jovanovicia.

• Artiom Putiwcew obejrzał żółtą kartkę.

• Termalica od początku drugiej połowy ruszyła do ataku. Bramkowych okazji na razie jednak nie wypracowała.

• Zaczynamy drugą połowę w Grudziądzu!

• Sędzia Artur Aluszyk zakończył pierwszą połowę meczu. Olimpia prowadzi z Bruk-Betem 1:0.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Konrad Handzlik świetnie obsłużył Omara Monterde, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki! Olimpia objęła prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOL! OMAR MONTERDE! 1:0 DLA OLIMPII!

• Pierwsza żółta kartka. Sędzia ukarał Jacka Kiełba.

• Łukasz Sapela odbił piłkę po strzale Martina Mikovicia.

• Mocny strzał Łukasza Bogusławskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę.

• Omran Haydary uderzał z dystansu. Pewnie broni Karol Dybowski.

• Świetna szansa Olimpii! Omran Haydary ubiegł wychodzącego z bramki Karola Dybowskiego, ale z ostrego kąta uderzył w słupek!

• Kontuzja Dominika Frelka. Interweniuje sztab medyczny.

• Zaczynamy spotkanie w Grudziądzu!

• Zawody w Grudziądzu poprowadzi sędzia Artur Aluszyk z Barlinka. Na liniach pomogą mu Marek Arys i Paulina Baranowska. Sędzią technicznym będzie Sylwester Rozmus.

• Rezerwowi Bruk-Bet: Pawelski, Bezpalec, Kalisz, De Amo, Terpiłowski, Iwanicki, Wlazło, Gutkovskis.

• Rezerwowi Olimpia: Sz. Lewandowski, Lemanowicz, Pfertzel, Ocenas, S. Kamiński, Maloku, Twarowski, Kona.

• W zaległym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi Olimpia Grudziądz skonfrontuje się z Bruk-Bet Termalicą. Początek spotkania o godzinie 19. Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Olimpia - Termalica LIVE! Wrócić do tego, co dobre

Olimpia - Termalica LIVE! Wrócić do tego, co dobre ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Publiczności przedstawi się trener Jacek Trzeciak. Po raz drugi za jego kadencji, ale po raz pierwszy u siebie beniaminek zagra o przełomowe zwycięstwo. Relacja LIVE w GOL24 w środę od godziny 19:00.

Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Olimpia jest świeżo po wizycie w Legnicy. Prowadziła już Miedzią 2:0, ale ostatecznie zremisowała 2:2. O mniejszej zdobyczy punktowej zadecydowała końcówka pierwszej połowy i początek drugiej. Bramki dla rywala padły bowiem w 38 i 48 minucie.

Trener Trzeciak obawia się nieco meczu z Termaliką. - Drużyna z Niecieczy stwarza sobie mnóstwo okazji. Po kilku wpadkach na pewno będzie chciała się u nas pokazać. I zapunktować. Przyjeżdża do nas "postrzelony zwierz". Będzie gryzł trawę, zasuwał, żeby uzyskać pozytywny wynik - tłumaczy.

Termalica rzeczywiście zgubiła ostatnio wiele punktów. Jej seria trzy porażki i dwa remisy. Ostatnio podzieliła się punktami z Wartą Poznań. W końcówce do wyrównania doprowadził jej były pomocnik, Mateusz Kupczak, który wykorzystał jedenastkę. Była wtedy 87 minuta.

W tabeli Olimpia ma ledwie oczko mniej od Termaliki. Zawody w Grudziądzu poprowadzi sędzia Artur Aluszyk z Barlinka. Na liniach pomogą mu Marek Arys i Paulina Baranowska. Sędzią technicznym będzie Sylwester Rozmus.

Mecz odbędzie się w ramach odrabiania zaległości z 8. kolejki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Olimpia - Termalica 0:2 (1 liga, 29.11.2014)
Termalica - Olimpia 1:0 (1 liga, 09.08.2014)

Mecz Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji Polsat. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.