Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław ONLINE. "Górale" mogą pójść za ciosem. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanie lepiej prezentowała się drużyna Podbeskidzia, ale razili nieskutecznością i błędami w defensywie czego rezultatem są trzy punkty dla Śląska. Wrocławianie dzięki temu zwycięstwu awansowali na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

• Koniec meczu w Bielsku-Białej! Śląsk Wrocław wygrywa z Podbeskidziem 2:0!

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Ivan Martin.

• Arbiter dolicza aż pięć minut do drugiej części meczu.

• Oraz Rafał Makowski pojawił się w miejsce Krzysztofa Mączyńskiego.

• Ostatnie dwie zmiany w tym spotkaniu. Patryk Janasik zmienił Roberta Picha

• Marko Roginić ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Świetna szybka kontra gospodarzy, Konrad Gutowski zagrał w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę Śląska.

• Karol Danielak oddał strzał z dalszej odległości, ale piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

• Świetna akcja gospodarzy, ale w ostatniej chwili Konrad Gutowski zamiast strzelać, przepuścił piłkę, ale za jego plecami nie było żadnego z partnerów.

• Natomiast Ivan Martin zastąpił Gergo Kocsisa.

• Kolejne dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia. Konrad Gutowski zmienił Maksymiliana Sitka

• Oraz Waldemar Sobota zmienił Bartłomieja Pawłowskiego.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach gości. Fabian Piasecki zmienił Erika Exposito

• Serhij Miakuszko oddał strzał z rzutu wolnego, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę bramki Matusa Putnockyego.

• Żółtą kartką za ostry faul ukarany Lubambo Musonda.

• Natomiast Tomasz Nowak zmienił Michała Rzuchowskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia. Serkij Miakuszko pojawił się w miejsce Łukasza Sierpiny

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Śląska Piotr Celeban zderzył się z Matusem Putnockym i obrońca gości ucierpiał w tym starciu.

• Po znakomitej akcji gospodarzy piłka powędrowała w pole karne Podbeskidzia, tam z wybiciem poradzili sobie obrońcy, ale na skraju pola karnego do piłki dopadł jeszcze Marcel Zylla, który precyzyjnym strzałem podwyższył wynik meczu na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Marcel Zylla zdobywa bramkę dla 2:0 dla Śląska!

• Natomiast w drużynie Podbeskidzia Desley Ubbink pojawił się na murawie w miejsce Mateusza Marca.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w barwach Śląska Wrocław. Marcel Zylla pojawił się na murawie w miejsce Mateusza Praszelika.

• Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Śląska, ale zawodnicy Podbeskidzia przeszkodzili sobie nawzajem w oddaniu strzału.

• Karol Danielak ponownie pokusił się o indywidualną akcję, minął przeciwnika, wpadł w pole karne ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Po dobrym początku drugiej połowy piłkarze wrócili do starych przyzwyczajeń i wolą rozgrywać piłkę w środku pola niż zaatakować bramkę rywala.

• Piotr Celeban ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Ciekawe zagranie w pole karne Śląska, ale napastników gospodarzy uprzedził Matus Putnocky skuteczną interwencją.

• W odpowiedzi Karol Danielak pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne gości i oddał mocny strzał, który jednak obronił Matus Putnocky.

• Pierwsza szansa dla Śląska w drugiej połowie meczu! Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy do piłki doszedł Robert Pich, oddał sytuacyjny strzał, ale Michal Pesković był na miejscu.

• Zaczynamy drugą odsłonę spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wrócili już na murawę, za moment początek drugiej połowy.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Pierwsza połowa meczu praktycznie bez historii, jedyną akcję godną uwagi przeprowadził Śląsk po fatalnym błędzie obrońców gospodarzy.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Bielsku-Białej. Śląsk do przerwy prowadzi 1:0.

• Dużo niedokładności, szarpanej gry w środku pola. Żaden z zespołów nie kwapi się, by stworzyć sytuację bramkową.

• Wreszcie po dłuższej chwili Śląsk wyszedł z własnej połowy i zbliżył się do bramki rywali. Jednak Erik Exposito stracił piłkę w niezłej sytuacji.

• Kacper Gach ucierpiał po starciu z Lubambo Musondą.

• Łukasz Sierpina dośrodkował w pole karne Śląska, ale Matus Putnocky świetnie wybił piłkę spod własnej bramki.

• Na razie spotkanie nie porywa swoją intensywnością. Oba zespoły grają tak jakby tylko czekały na błąd przeciwników. Śląsk wykorzystał jeden z takich błędów, dlatego padła jak na razie jedyna bramka w tym spotkaniu.

• Łukasz Sierpina dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne gości, ale po raz kolejny Podbeskidzie nie wykorzystało swojej szansy.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Śląska nie było zagrożenia, ale Podbeskidzie wywalczyło rzut rożny.

• Krzysztof Mączyński dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia, ale piłka powędrowała wprost w ręce Michala Peskovića.

• Łukasz Sierpina oddał niesygnalizowany strzał z woleja z dalszej odległości i piłka zatrzymała się dopiero na słupku bramki gości!

• Michał Rzuchowski oddał strzał z dużej odległości i Matus Putnocky z problemami wybił piłkę na rzut rożny!

• Mimo zdobycia bramki przez Śląsk to wciąż gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, rozgrywają ją w środku pola. Muszą jednak zdecydowanie popracować nad skutecznością.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Śląska, ale strzał Łukasza Sierpiny obronił Matus Putnocky, a dobitka Maksymiliana Sitka była bardzo niecelna.

• Mateusz Marzec zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale Matus Putnocky pewnie interweniował.

• Erik Exposito popędził lewą stroną boiska, wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, gdzie był Robert Pich, a ten strzałem z pierwszej piłki dał prowadzenie swojej drużynie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Robert Pich zdobywa bramkę i Śląsk błyskawicznie obejmuje prowadzenie!

• Początek meczu lepiej rozpoczęli gospodarzy, to oni rozgrywają piłkę w środku pola, ale na razie jeszcze nie przedarli się w okolice bramki Śląska.

• Sędzia Dominik Sulikowski rozpoczyna spotkanie!

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Leszczyński (Br.), Bieroński, Figiel, Gutowski, Laskowski, Martin, Miakuszko, Nowak, Ubbink.

• Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Szromnik (Br.), Janasik, Makowski, Pawelec, Piasecki, Samiec-Talar, Scalet, Sobota, Zylla.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się to spotkanie, a więc to najwyższy czas na podanie ławek rezerwowych obu drużyn.

• Ostatni raz oba zespoły mierzyły się w sezonie 2015/16. W lidze i Pucharze Polski w meczach w Bielsku-Białej wygrywał zespół Śląska. Natomiast we Wrocławiu padł remis 1:1.

• W poprzedniej kolejce ligowej Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z Zagłębiem Lubin 2:1 i było to dopiero drugie zwycięstwo w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Natomiast Śląsk Wrocław po bardzo emocjonującym meczu przegrał na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2:3.

• Śląsk Wrocław prezentuje się dużo lepiej. Wrocławianie zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu "oczek". W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Śląsk może awansować nawet o trzy pozycje.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała nie prezentuje się najlepiej w tym sezonie. Beniaminek PKO Ekstraklasy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z przewagą zaledwie jednego punkty nad ostatnim Piastem Gliwice. Przed kilkoma minutami Stal Mielec wygrała z Jagiellonią Białystok 3:1 dzięki czemu wyprzedziła zespół Podbeskidzia w ligowej tabeli.

• Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie! W meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Podbeskidzie - Śląsk LIVE! "Górale" mogą sprawić niespodziankę

Podbeskidzie - Śląsk LIVE! "Górale" mogą sprawić niespodziankę ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą będziemy kontynuować na boisku beniaminka. Zespół Krzysztofa Bredego ostatnio zapunktował dwa razy z rzędu. Czy dziś wygra z drużyną, która nie umie grać na wyjazdach? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław ONLINE

Podbeskidzie kontynnuje swój dolnośląski tryptyk – po wygranym meczu z Zagłębiem Lubin (2-1), z którym zmierzą się także w najbliższy wtorek w Pucharze Polski, podejmą u siebie Śląsk Wrocław. I choć znów to przeciwnik przystąpi do rywalizacji w roli faworyta, Górale będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę.

Wydaje się, że drużyna Krzysztofa Bredego w końcu odnajduje się w ekstraklasowej rzeczywistości. Po wyjazdowym remisie z Pogonią Szczecin sprawiła niespodziankę, pokonując u siebie Miedziowych, i rozgrywając być może swój najlepszy mecz w tym sezonie. – Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani i zasłużyliśmy na to zwycięstwo – podkreślał trener Brede.

W meczu ze Śląskiem jego zespół prawdopodobnie znów będzie osłabiony. Na kilka godzin przed starciem z Zagłębiem w miniony wtorek pozytywne wyniki badań na obecność koronawirusa wykluczyły z gry Kamila Bilińskiego, Filipa Modelskiego i Bartosza Jarocha. Karol Danielak ma nadzieję, że, na przekór przeciwnościom, triumf w minionej kolejce pozwoli Podbeskidziu podbudować pewność siebie. - Każde punkty są bardzo potrzebne a my nadal mamy ich zbyt mało. Ciągle musimy walczyć i zostawiać dużo serca na boisk, żeby nasz dorobek był co raz większy i mam nadzieję, że ten mecz pokaże nam, że możemy, i że potrafimy – mówił nominalny skrzydłowy Górali, który z Zagłębiem awaryjnie zagrał na prawej obronie i spisał się bardzo dobrze.

Oglądaj mecz Podbeskidzie - Śląsk w Player.pl >>>

Podbeskidzie odnalazło zwycięską ścieżkę, a Śląsk w tym czasie zboczył z właściwego kursu. W ostatnich dwóch spotkaniach wrocławianie bezbramkowo zremisowali z Górnikiem Zabrze, a w zeszły poniedziałek przegrali w Gdańsku z Lechią 2-3. W Bielsku-Białej Śląsk chce poprawić swoją sytuację w tabeli, by nie stracić kontaktu z czołówką walczącą o podium.

- To nie jest łatwy czas dla nas wszystkich, ale nie ma możliwości, by spuścić głowę w dół i stracić pewność siebie. Trzeba walczyć, dobrze się przygotować i mam nadzieję, że zagramy dobry mecz z Podbeskidziem. To beniaminek, nowy zespół w lidze i bardzo mocno walczy o punkty. Wiedzą, co mają grać. Mają jasne zasady gry i wykorzystują swoje mocne strony. Pokazali to ostatnio przeciwko Zagłębiu. Był skuteczny stały fragment, szybkie przejście do ofensywy i dobra organizacja z tyłu. Najważniejsze jest jednak serce beniaminka, walczą o każde zwycięstwo, każdy punkt. Nie będzie to łatwy mecz dla nas, ale jesteśmy przygotowani – mówi trener Śląska Vitezslav Lavička.

Koronawirus zakłócił przygotowania do meczu również drużynie z Wrocławia. W piątek klub poinformował, że jeden z zawodników otrzymał pozytywny wynik badania i został odizolowany od zespołu, który wybrał się na Podbeskidzie.

Nie zagrają w meczu Podbeskidzie -Śląsk:
Podbeskidzie Osyra, Polacek, Biliński, Modelski, Jaroch
Śląsk: Golla, Żivulić (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Podbeskidzie - Śląsk 1:2 (Ekstraklasa, 23.04.2016)
Śląsk - Podbeskidzie 0:1 (Ekstraklasa,21.12.2015)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Komentują Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30.