Mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź ONLINE. Ze skandalem na...

Mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź ONLINE. Ze skandalem na drugim planie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec meczu. Po bramce Adama Buksy z rzutu wolnego Pogoń pokonuje przed własną publicznością ŁKS Łódź (1:0). Szczecinanie meldują się na fotelu lidera, a beniaminek zostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

• Obie drużyny są w "dziesiątkę". Pirulo złapały skurcze, a Zvonimir Kozulj doznał urazu.

• Dante Stipica łapie piłkę na 5. metrze. Kibice domagali się szybkiego wznowienia, wykorzystując nieobecność jego vis a vis w bramce gości. Ten wolał chwilę poczekać.

• Jeden z nielicznych zrywów ŁKS-u przynosi korner. Pod bramkę gospodarzy biegnie Dominik Budzyński.

• Tomasz Musiał dolicza co najmniej 4 minuty do drugiej połowy.

• Michalis Manias przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Adam Buksa uderza nad poprzeczką.

• "Zamaskowany" Iker Guarrotxena zastępuje Marcina Listkowskiego.

• Dante Stipica spokojnie broni strzał z dystansu. Piłka leciała w środek bramki, przez co miał ułatwione zadanie.

• ... a w Ekstraklasie debiutuje Piotr Pyrdoł, który wchodzi za Bartłomieja Kalinkowskiego.

• Igor Łasicki zmienia Huberta Matynię...

• Ajjj. Marcin Listkowski przerwał się lewą stroną i centruje na dalszy słupek do Zvonimira Kozulja. Ten znalazł trochę miejsca i zagrał przed bramkę, ale Sebastian Kowalczyk nie zdołał wślizgiem skierować piłki do siatki!

• Żółta kartka dla Huberta Matyni.

• Kostas Triantafyllopoulos przerywa w środku groźnie zapowiadającą się akcję ŁKS-u . Przytrzymał Rafała Kujawę, a sędzie nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• 3 829 widzów w Szczecinie.

• Michalis Manias zmienia Santeriego Hostikkę.

• Adam Buksa uderza z dystansu. Tym razem daleko od bramki Dominika Budzyńskiego.

• Druga zmiana w ŁKS-ie. Za Daniego Ramireza pojawia się Michał Trąbka.

• Urazu nabawił się Hubert Matynia, który jest opatrywany przez sztab medyczny. Przez moment Pogoń będzie grać w "dziesiątkę".

• Wojciech Łuczak uderza z woleja zza pola karnego. Piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę gospodarzy.

• I jeszcze jeden, i jeszcze raz. Pogoń dobija do 10 rożnych o ile już nie osiągnęła tej liczby. Można się pogubić.

• Gospodarze idą za ciosem. Wywalczyli rzut rożny po akcji Zvonimira Kozulja.

• Adam Buksa uderzył lewą nogą, piłka przecisnęła się przez mur i wpadła do siatki po odbiciu się od prawego słupka!

• GOL DLA POGONI! ADAM BUKSA Z RZUTU WOLNEGO!!!

• Ale najpierw zmiana. Rafał Kujawa zmienia Patryka Buksę.

• Adam Buksa faulowany ok. 25 metrów od bramki gości. Przewinił Jan Sobociński.

• Kolejny korner dla Pogoni po zablokowany strzale Bośniaka. Hubert Matynia ustawia piłkę w narożniku...

• Żółta kartka dla Bartłomieja Kalinkowskiego za skoszenie Zvonimira Kozulja na lewej stronie.

• Jan Grzesik przechwycił piłkę i ruszył prawą stroną z kontrą. Podaje do Pirulo, który ucierpiał w starcu z rywalem. Przez moment nie podnosił się z murawy, ale może grać dalej.

• Kolejna porcja zdjęć

• Łukasz Piątek traci piłkę na rzecz Zvonimira Kozulja na 30. metrze. Łodzianie zdołali zablokować strzał Bośniaka sprzed pola karnego.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Zvonimira Kozulja na dalszy słupek. Od bramki Dominik Budzyński.

• Adam Buksa w roli lewoskrzydłowego. Sfaulował go Jan Sobociński.

• Ostro bita piłka z narożnika przez Huberta Matynię na bliższy słupek. Dominik Budzyński pewnie piąstkuje poza "szesnastkę".

• Niezła centra Zvonimira Kozulja z rzutu rożnego. Łodzianie nerwowo ratują się wybiciem poza linię końcową.

• Bez zagrożenia pod bramką Dominika Budzyńskiego.

• Dwójkowa akcja Marcina Listkowskiego z Sanderem Hostikką na lewej stronie. Po centrze pierwszego z wymienionych gospodarze mają korner. Interweniował Artur Bogusz.

• Goście zaczynają drugie trzy kwadranse. Bez zmian w obu zespołach.

• Kilka zdjęć z pierwszej połowy

• Wracamy do Szczecina, gdzie kończy się przerwa w meczu Pogoń - ŁKS Łódź. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1'Po doliczeniu jednej minuty sędzia Tomasz Musiał zaprasza zawodników na przerwę. W Szczecinie Pogoń bezbramkowo remisuje z ŁKS-em Łódź.

• Adam Buksa uderza z ostrego kąta wysoko nad bramką.

• W odpowiedzi kontrę ŁKS-u kończy Łukasz Piątek nieudanym strzałem z ok. 20 metrów.

• Dominik Budzyński! Najpierw odbija piłkę po centrze Huberta Matyni na dalszy słupek, a po chwili broni strzał z pola karnego!

• Rzut wolny dla gospodarzy na prawej stronie, blisko pola karnego. Może być groźnie.

• Santeri Hostikka pada w polu karnym łodzian. Fin w rozmowie wychowawczej z arbitrem; nie ma kartki dla pomocnika Pogoni.

• Patryk Bryła pojawił się na prawej stronie i niewiele brakowało, by pokonał Dante Stipicę! W sytuacji sam na sam obił jednak poprzeczkę!

• Sędzia puścił grę, ale kary nie odpuścił. Upomniany Artur Bogusz za faul.

• Bez zagrożenia pod bramką Dante Stipicy.

• Jan Grzesik dostał bardzo dobre podanie w polu karnym. Udało mu się wywalczyć korner. Pierwszy dla ŁKS-u.

• Żółta kartka dla Daniego Ramireza za nakładkę.

• Korner dla Pogoni. Łodzianie radzą sobie po raz kolejny bez wysiłku.

• 4/2 Strzały/strzały celne 1/1

• Z lewej strony do pola karnego zbiega Patryk Bryła. Ciut za mocno wypuścił sobie piłkę w "szesnastce" i ta wyszła poza linię końcową.

• Chaos w środku pola. Obie drużyny grają z pierwszej piłki, ale do siebie...

• Arturowi Boguszowi udało się przedrzeć w pole karne Pogoni. Podaje jednak zbyt anemicznie i Kostas Triantafyllopoulos wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Dobre podanie na prawą stronę do rozpędzonego Sebastiana Kowalczyka. Brakowało mu kilku metrów. Dominik Budzyński wznawia grę z "piątki".

• Szczecinianie po ataku pozycyjnym mają (trzeci w tym meczu) rzut rożny. Łodzianie wychodzą z opresji.

• Zakotłowało się w prawym narożniku pola bramkowego gości. Dominik Budzyński nogami broni strzał Sebastiana Kowalczyka!

• Jan Grzesik podłączył się do akcji ofensywnej. W momencie podania był na pozycji spalonej.

• Przechwyt Patryka Bryły na 30. metrze, który nie poradził sobie z Kostasem Triantafyllopoulosem. Utrzymał się jednak przy piłce i fałszem w stylu Kamila Grosickiego centruje w pole karne. Pirulo nawet nie wyskoczył do górnej piłki, co zrobił Benedikt Zech.

• Zvonimir Kozulj podaje po linii do Sebastiana Kowalczyka. Ten chciał dośrodkować sprzed linii końcowej w pole karne, ale został zablokowany.

• Pewne wyjście z bramki Dominika Budzyńskiego do centry z lewej strony. Spokojnie chwyta piłkę.

• Damian Dąbrowski próbował przedrzeć się środkiem w pole karne. Skutecznie poradzili sobie z nim obrońcy ŁKS-u.

• Wojciech Łuczak uderza obok muru, ale w sam środek bramki, gdzie był ustawiony Dante Stipica. Spokojna interwencja bramkarza "Portowców".

• Strata Santeriego Hostikki na rzecz Bartłomieja Kalinkowskiego zapoczątkowała kontrę łodzian. Piłkę na 25. metrze przejmuje Dani Ramirez, który był faulowany. Może być groźnie.

• Dobre zejście Jana Sobocińskiego na lewą stronę. Udanie zaasekurował Artura Bogusza i jeszcze uprzedził rozpędzonego Adama Buksę.

• Dobre dośrodkowanie Huberta Matyni na bliższy słupek do Kostasa Triantafyllopoulosa, którego uderzenie głową broni Dominik Budzyński.

• Po ataku pozycyjnym w środku pola błyskawiczne zagranie na lewą stronę do Zvonimira Kozulja. Ten zagrywa płasko przed bramkę do... nikogo, ale na wszelki wypadek Artur Bogusz wybija na korner.

• Dani Ramirez centruje z rzutu wolnego w pole karne. Janowi Sobocińskiemu brakowało centymetrów, by sięgnąć piłkę. Dante Stipica z "piątki".

• "Stempel" Santeriego Hostikki w środku pola na stopie Patryka Bryły. Pomocnik beniaminka mocno to odczuł, ale może grać.

• Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Dominika Budzyńskiego.

• Dwójkową akcją lewą flanką przeprowadzili Hubert Matynia z Santerim Hostikką. Z ostrego kąta, po podaniu zwrotnym uderzał pierwszy z wymienionych. Piłka po rykoszecie wyszła poza linię końcową.

• Składna akcja gospodarzy lewą stroną z podaniem przed pole karne do Marcina Listkowskiego. Od razu dopadło do niego dwóch piłkarzy ŁKS-u, więc nie miał miejsca do oddania strzału. Wycofał piłkę do linii środkowej.

• Na gwizdek Tomasza Musiała i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W ekipie gospodarzy nie zagrają dzisiaj kontuzjowani Drygas, Malec, Nunes, Podstawski i Stec.

Natomiast po stronie beniaminka nie ma Klimczaka, Radionowa oraz Sekulskiego.

• 5 ostatnich spotkań ŁKS-u w lidze to porażki. Po obiecującym początku sezonu, w którym udało się zdobyć dwa punkty, taka passa spowodowała spadek na ostatnie miejsce w tabeli. Łodzianie tracą jedno "oczko" do Arki i Krony, a do Wisły Płock - trzy.

Z kolei Pogoń, która w dwóch ostatnich meczach zdobyła punkt, jest tuż za podium z 14 punktami na koncie. Tyle samo ma będąca na najniższym stopniu podium Legia Warszawa, a Śląsk Wrocław i Jagiellonia zgromadziły do tej pory 15 punktów. Wrocławianie o 17:30 zmierzą się z Górnikiem Zabrze, więc mogą poprawić swój dorobek.

• Kto dzisiaj wygra?

• Rezerwowi ŁKS-u Łódź: Dawid Arndt - Maciej Wolski, Piotr Pyrdoł, Kamil Rozmus, Guima, Michał Trąbka, Maksymilian Rozwandowski, Dragoljub Srnić, Rafał Kujawa.

Rezerwowi Pogoni Szczecin: Jakub Bursztyn - Adam Frączczak, Michalis Manias, Soufan Benyamina, Iker Guarrotxena, Igor Łasicki, Marcel Wędrychowski.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Tomasza Musiała warto przeczytać się z zapowiedzią:

• Już tylko 20 minut dzieli nas do pierwszego niedzielnego spotkania 8. kolejki Ekstraklasy, w którym czwarta Pogoń Szczecin zmierzy się z ostatnim w tabeli ŁKS-em Łódź. Obie strony liczą na komplet. Która z ekip go zdobędzie?

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Pogoń - ŁKS LIVE! Mecz ze skandalem na drugim planie

Pogoń - ŁKS LIVE! Mecz ze skandalem na drugim planie ©Fot. Tomasz Holod / Polska Press

Mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź ONLINE. "Portowcy" mogą dziś wskoczyć na pozycję lidera. Okoliczności są sprzyjające; rywal zamyka tabelę, a jego passa to aż pięć porażek z rzędu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź ONLINE

Awans z 3 do 2 ligi, z 2 do 1 i w maju z 1 do Ekstraklasy. W ŁKS-ie powoli zapominają już o tej efektownej serii. Początek na najwyższym szczeblu sprowadził ich bowiem na ziemię.

Zespół próbujący grać piłką, bo tak tytułuje się ŁKS, rozpoczął upragniony sezon od remisu z Lechią (0:0) i wyjazdowej wygranej z Cracovią (2:1). Potem jednak nastąpiła czarna seria, po której beniaminek stoczył się na same dno - i dziś ogląda plecy zarówno Wisły Płock, jak i Arki Gdynia.

- Nie odejdziemy od swojego stylu gry, będziemy dalej operować piłką - przekonuje mimo wszystko trener Kazimierz Moskal, który miał okazję pracować wcześniej w Pogoni. Czy uda mu się przechytrzyć byłego pracodawcę? Z Wisłą Kraków przegrał 0:4... Był to najgorszy występ ŁKS-u w tym sezonie.

Oglądaj mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź na żywo online w Player.pl >>>

O ŁKS-ie trudno napisać cokolwiek dobrego. Tym bardziej, że podejrzenie o stosowanie dopingu padło na podstawowego bramkarza Michała Kołbę. 27-latkowi grozi dwuletnia dyskwalifikacja. Dzisiaj między słupkami zastąpi go Dominik Budzyński, a od następnej kolejki bronić ma Arkadiusz Malarz, którego pozyskano z wolnego transferu.

Pogoń ma ostatnio swoje problemy. Przed przerwą na mecze międzypaństwowe doznała porażki z Wisłą Płock (1:2). Zremisowała też ze Śląskiem Wrocław (1:1). Z listy kontuzjowanych nie ubyli Ricardo Nunes i Tomas Podstawski. Do gry przewidziany nie jest jeszcze David Stec.

Trener Kosta Runjaic chwali ŁKS. - Ten zespół ma swój styl i z tego co słyszę nie chce go zmieniać, choć popełnia błędy, które mają przełożenie na wyniki. To wszystko jest procesem. Ja też wolę kontrolować piłkę, być w jej posiadaniu. Też bym nie zmieniał stylu po kilku porażkach, więc mam szacunek do trenera ŁKS za takie zapowiedzi. Pokazuje to, że posiadają jakość, mają wyznaczoną ścieżkę, którą kroczą. My też popełnialiśmy błędy, przegraliśmy z Płockiem, więc teraz musi być lepiej: aktywniej, z większą energią, mniej błędów - zaznacza Niemiec.

Zawody w Szczecinie poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski (Toruń). Za VAR odpowiedzialność wezmą Paweł Raczkowski i Michał Obukowicz.

Nie zagrają w meczu Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź:

Pogoń Szczecin: Kamil Drygas, Mariusz Malec, Tomas Podstawski, David Stec, Ricardo Nunes
ŁKS Łódź: Michał Kołba, Jewhen Radionow, Łukasz Sekulski, Arkadiusz Malarz

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Pogoń - ŁKS 1:1 (1 liga, 04.03.2011)
ŁKS - Pogoń 2:1 (1 liga, 01.08.2010)

Mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ i Canal+ Sport 3. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Bartosz Gleń - Maciej Murawski . Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy