Mecz Polska - Czechy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Polska - Czechy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Czechy

1

0 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Przegrywamy trzeci mecz z rzędu. Mimo lepszej gry w drugiej połowie kończymy to spotkanie bez gola, a przede wszystkim z jednym straconym. Czesi dobrze się bronili, a Pavlenka wyczyniał cuda na lini.

• Koniec meczu!

• Doliczone 4 minuty!

• Lewandowski z wolnego, ale ponownie broni Pavlenka.

• Ostatnia zmiana w ekipie Czech, Travnik za Dockala.

• Żółta kartka dla Daridy.

• Klepka Milika z Lewandowskim, ale ostatecznie piłka w rękach Pavlenki.

• Roszady także w zespole Polski, Milik za Grosickiego.

• Przedostatnia zmiana w zespole gości, Dolezal za Schicka.

• Świetnie uderzenie techniczne Klicha, ale Pavlenka broni.

• Zmiana także w Polskiej drużynie, Kądzior za Zielińskiego.

• A także czwarta, Jankto opuszcza boisko na rzecz Skalaka.

• Trzecia zmiana w zespole gości, Gebre Selassie zastępuje Vydre.

• Kolejna akcja Polaków, tym razem Zieliński oddał mocny płaski strzał, ale obronił to uderzenie Pavlenka.

• Pierwsza zmiana w ekipie Polski, boisko opuszcza Frankowski, a zastępuje go Błaszczykowski.

• Kamiński głową i Pavlenka z problemami.

• Lewandowski nie trafia na pustą bramkę! Napastnik Polski dostał dobrą piłkę od Frankowskiego, ale futbolówka podskoczyła i "Lewy" nie trafił.

• Długie podanie do Schicka, ten wpadł w pole karne, ale tam zablokował go Bednarek, niestety piłka odbiła się do Jankto, a ten wpakował piłkę do siatki.

• Czesi obejmują prowadzenie!

• Zaczynamy drugą połowę!

• A także Kalas za Brabeca.

• Czesi przeprowadzają pierwsze zmiany, Darida za Soucka

• Zapraszamy za 15 minut!

• Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Biało-Czerwonych, piłkarze Brzęczka utrzymują się przy piłce i tworzą groźne sytuację. Czesi grają skutecznie w defensywie, ale nieskutecznie w ofensywie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Groźna akcja Polski, Lewandowski dograł do Frankowskiego, który zszedł na lewą nogę i oddał strzał, ale Pavlenka broni.

• aa

• Piękna klepka gości, Schick dograł do Vydry, który z 10 metrów nie trafił do bramki.

• Główka Schicka, ale podobnie jak Vydra bardzo niecelnie.

• Dobra akcja gości, piłka na głowę Vydry, ale strzał lepiej zostawić bez komentarza.

• Grosicki dośrodkował na głowę Lewandowskiego, ale piłka poleciała obok bramki.

• Klich uderza zza pola karnego, ale bez problemów broni Pavlenka.

• Goście wyszli na prowadzenie, ale cieszyli się tym faktem tylko przez chwilę, ponieważ sędzia odgwizdał spalonego.

• Polacy uspokoili grę i od paru minut rozgrywają piłkę na własnej połowie czekając na dogodną sytuację.

• Płaskie uderzenie Dockala, ale piłka powędrowała obok słupka.

• Kolejna akcja Biało-Czerwonych, Lewandowski otrzymał dobrą piłkę od Frankowskiego, ale Kaderabek wybił piłkę "Lewemu".

• Pierwsza akcja Polaków, Lewandowski na puste pole do Grosickiego, ten pięknie dograł do Klicha, ale obrońca gości w ostatniej chwili wybił piłkę pomocnikowi Leeds United.

• Strata Krychowiaka i strzał Vydry, ale prosto w ręce Skorupskiego.

• Pierwsza groźna akcja Czech, Jankto oddał mocny strzał, ale poradził sobie Skorupski.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie, od środka goście!

• Witamy z Gdańska

• Piłkarze już na murawie!

• To, co najbardziej może martwić Brzęczka, to urazy. W najbliższych meczach znowu będzie problem z lewą obroną. W kadrze nie ma Macieja Rybusa i Arkadiusza Recy, a jedyni nominalni lewi obrońcy to Rafał Pietrzak z Wisły Kraków i Hubert Matynia z Pogoni Szczecin.

• Nasi najbliżsi rywale niewiele lepiej radzą sobie w grupie B1 Ligi Narodów. Spośród trzech spotkań wygrali tylko jedno - ze Słowacją (1:2). Ulegli dwukrotnie Ukraińcom (1:2, 0:1), którzy z kompletem punktów przewodzą tabeli.

• Reprezentację Polski czeka piąty występ za kadencji Jerzego Brzęczka. Bilans poprzednich nie jest zbyt ciekawy: dwa zakończyły się porażkami, dwa kolejne remisami (bramki 4-6). Polska nie wygrała dotąd żadnego meczu w Lidze Narodów dlatego spadnie do tzw. drugiej ligi.

• Witamy w relacji LIVE z towarzyskiego meczu reprezentacji Polski z Czechami. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

15.11.2018  gdansk. towarzyski mecz polska - czechy fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska press
1/6
przejdź do galerii

15.11.2018 gdansk. towarzyski mecz polska - czechy fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska press ©Piotrhukalo

Mecz Polska - Czechy ONLINE. Po miesiącu przerwy znów czekają nas emocje związane z kadrą narodową. Biało-czerwoni najpierw zagrają towarzysko w Gdańsku z sąsiadami z południa. Czy to będzie pierwsze wygrane spotkanie pod wodzą Jerzego Brzęczka? Mecz zaplanowano na czwartek 15 listopada na godzinę 18:00. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Czechy? Transmisja w telewizji i stream online.

Polska - Czechy ONLINE

drugiej ligi. - Zostaliśmy rzuceni na głęboką wodę. Te spotkania pokazały z czym mamy problemy. Obyśmy w eliminacjach do Euro poradzili sobie z nimi i awansowali na turniej - stwierdził kapitan Robert Lewandowski podczas poniedziałkowej konferencji.
Polska - Czechy NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Czechy TRANSMISJA, STREAM za darmo, LIVE [15.11.2018]
Na poprawę statystyki (i humorów) liczymy w czwartek. Mecz z Czechami odbędzie się na Stadionie Energa w Gdańsku 15 listopada o godzinie 18. Nasi najbliżsi rywale niewiele lepiej radzą sobie w grupie B1 Ligi Narodów. Spośród trzech spotkań wygrali tylko jedno - ze Słowacją (1:2). Ulegli dwukrotnie Ukraińcom (1:2, 0:1), którzy z kompletem punktów przewodzą tabeli. - Czesi grają na bardzo dobrym poziomie. Jest u nich jakość i wielu znanych piłkarzy. Nie jest to słaby przeciwnik, choć też ma swoje kłopoty - powiedział selekcjoner Jerzy Brzęczek.

To, co najbardziej może martwić Brzęczka, to urazy. W najbliższych meczach znowu będzie problem z lewą obroną. W kadrze nie ma Macieja Rybusa i Arkadiusza Recy, a jedyni nominalni lewi obrońcy to Rafał Pietrzak z Wisły Kraków i Hubert Matynia z Pogoni Szczecin. Brzęczek zdradził jak będzie wyglądało ustawienie taktyczne reprezentacji. - Będziemy opierać grę na dwóch systemach 4-4-2 i 4-2-3-1 - powiedział. - Nowa taktyka nie funkcjonowała jak należy, a po powrocie do starych ustawień lepiej nasza gra wyglądała. Będziemy pracować nad taktyką i doskonaleniem tych ustawień. Właściwe na mecz będziemy dobierać w zależności od przeciwnika. Jesteśmy teraz w małym szpagacie. Nie wszyscy ze starszych zawodników są teraz do mojej dyspozycji, a do tych doświadczonych trzeba dobrać młodych, którzy będą się uczyć, a potem przejmą pałeczkę. Jestem spokojny o efekty.
POLSKA - CZECHY online NA ŻYWO. Mecz towarzyski: Polska Czechy STREAM w internecie i transmisja TV [15.11.2018]
Brzęczek wysłał powołania 25 zawodnikom. Szansa debiutu otwiera się przed Hubertem Matynią i Adamem Buksą z Pogoni Szczecin. Selekcjoner w obu spotkaniach nie powinien jednak eksperymentować. W konfrontacji z Czechami będzie chciał w końcu odnieść zwycięstwo.

Sonda

Kto wygra towarzyski mecz Polska - Czechy w Gdańsku?

Polska - Czechy TRANSMISJA TV

Spotkanie towarzyskie Polska - Czechy rozpocznie się w czwartek 5 listopada o godzinie 18. Transmisja na żywo w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Przedmeczowe studio w TVP Sport oraz Polsacie Sport wystartuje już o 16. W TVP spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, a w Polsacie Sport Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.
Mecz Polska - Czechy TRANSMISJA TV. Gdzie transmisja meczu towarzyskiego Polska - Czechy? [15.11.2018]

Polska - Czechy STREAM ONLINE
Gdzie będzie można oglądać darmowy stream online z meczu Polska - Portugalia? W internecie transmisja za darmo będzie dostępna na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Płatna - w IPLA TV.