Mecz Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice ONLINE....

Mecz Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Pierwszy mecz w 1 lidze po przerwie

0 1 połowa

• Pierwszoligowcy rozgrywki wznowili w Niepołomicach. W pierwszym spotkaniu po przerwie Puszcza Niepołomice ograła ostatnią w tabeli Chojniczankę Chojnice 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił były piłkarz ŁKS-u, Jewhen Radionow.

• Koniec meczu! Puszcza pokonała Chojniczankę 1:0! To dopiero drugie domowe zwycięstwo drużyny Tomasza Tułacza.

• Chojniczanka próbuje doprowadzić do wyrównania, ale bez skutku. Arbiter upomniał Zbigniewa Smółkę.

• Sędzia przedłużył drugą połowę o co najmniej pięć minut.

• Strzelecką okazję miał Hubert Tomalski, ale uderzył w boczną siatkę.

• Kontuzjowany Marcin Stefanik przez chwilę przebywał poza boiskiem. Obrońca Puszczy wrócił do gry.

• Michał Czarny wszedł na boisko w miejsce kontuzjowanego Mateusza Bartkowa.

• Karol Niemczycki obronił uderzenie głową Mateusza Kuzimskiego. Centrował Krystian Wachowiak.

• Żółtą kartkę obejrzał także Janusz Surdykowski.

• Aghwan Papikjan został ukarany żółtą kartką.

• Było groźnie pod bramką Puszczy. W ostatniej chwili zablokowany został Mateusz Kuzimski. Będzie rzut rożny.

• Seweryn Michalski sfaulował Jewhena Radionowa. Obrońca gości obejrzał żółtą kartkę.

• Janusz Surdykowski wszedł w miejsce Oskara Paprzyckiego.

• Wiktor Żytek uderzał głową na bramkę Chojniczanki. Piłka minęła cel.

• Leży na murawie pomocnik Chojniczanki Tomasz Mikołajczak. Gra przerwana.

• Roszada w ekipie Puszczy. Bartosz Żurek wszedł w miejsce Bartłomieja Eizencharta.

• Piłkarze Puszczy zaczęli akcję na prawej flance, a następnie przerzucili piłkę na lewą stronę. Wykończył ją Jewhen Radionow celnym strzałem z kilku metrów. Gospodarze prowadzą z Chojniczanką 1:0!

• GOOOOOOOOOOOL! RADIONOW! 1:0 DLA PUSZCZY!

• Goście mogli objąć prowadzenie, ale Mateusz Kuzimski nie trafił z najbliższej odległości!

• Zmiana w ekipie Chojniczanki. Bartosz Wolski zastąpił Łukasza Zejdlera.

• Akcja Chojniczanki. Wyrzut piłki z autu bezpośrednio w pole karne Puszczy. Trącił piłkę Mateusz Kuzimski, ale ta wpadło prosto w ręce Karola Niemczyckiego.

• Szansa dla Puszczy! Michal Klec uderzył technicznie zza pola karnego,. Niewiele się pomylił.

• Konrad Stępień zagrał długą piłkę w kierunku Jewhena Radionowa. Zabrakło nieco precyzji.

• Karol Niemczycki ucierpiał w starciu z rywalem. Golkiper Puszczy potrzebował pomocy medycznej.

• Bez zagrożenia pod bramką Puszczy po kornerze dla gości.

• Na bramkę Puszczy uderzał Martin Klabnik. Rzut rożny dla przyjezdnych.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania! Od środka gracze Puszczy!

• Pierwsza połowa dobiegła końca.

• Chaos i wiele niedokładności, tak można opisać końcówkę pierwszej połowy.

• Ciekawa akcja! Krótkie rozegranie rzutu wolnego, zagranie pod linię końcową do Żytka, niskie dośrodkowanie pada łupem jednego z zawodników Puszczy, ale strzał broni Janukiewicz.

• Gospodarze znów domagają się rzutu karnego, tym razem sytuacja nie była już taka oczywista.

• Niskie dośrodkowanie w pole karne gości wychwycone przez Janukiewicza. Ten od razu próbował znaleźć kolegę w ataku dalekim wykopem, ale czujna obrona.

• Zmiana ciężaru gry na prawą stronę, Papikjan dostaje podanie na dobieg i ostatkiem sił uderza na bramkę. Obok.

• Stefanik popełnia dwa faule w ciągu dwóch minut. W końcu musiał zostać ukarany.

• Wachowiak zatrzymał groźną akcję rywali. Jest kartka

• Goście łapią wiatr w żagle. Dośrodkowanie Jagiełły kończy się kiksem Kuzimskiego, ale teraz bliżej gola podopieczni Zbigniewa Smółki.

• Niemczycki również.

• Małe spięcie po decyzji sędziego. Mikołajczak ukarany kartką.

• Chojniczanka strzela gola, ale arbiter podnosi rękę w górę. Mieliśmy pozycję spaloną Mikołajczaka, który uczestniczył w akcji.

• Gospodarze domagają się rzutu karnego. Widzieli zagranie ręką w polu karnym rywali. Gwizdek sędziego milczy.

• Zejdler i Papikjan próbowali w duecie wyjść z sensownym kontratakiem, ale zabrakło dokładności i od autu wznowi Puszcza.

• Kłopoty Chojniczanki! Świetna akcja gospodarzy i tylko sam Eizenchart wie, jak tego nie strzelił.

• Tomalski pogubił się w dryblingu i od bramki rozpocznie Janukiewicz.

• Strzał głową Radionowa i niewiele zabrakło, by Puszcza wyszła na prowadzenie.

• Częściej oglądamy grę na połowie Chojniczanki, ale niewiele w tej grze konkretów.

• Akcja Tomalskiego i stadionowa zatrzymana przez gości.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy są już gotowi do wyjścia na murawę. Spotkanie poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak z Wrocławia.

• Co wydarzyło się w klubach podczas przerwy? Z Chojniczanki odszedł prezes Maciej Polasik (został dyrektorem chojnickiego szpitala), a trener Zbigniew Smółka i kilku jego podopiecznych przedłużyli umowę. Na stadionie wciąż trwają prace przy systemie podgrzewania murawy. Drużyna liczy, że na finiszu rozgrywek zagra u siebie.

• Puszcza nie jest pewna utrzymania. Na dwanaście kolejek przed końcem posiada ledwie dwa punkty zapasu. Z kolei ostatnia Chojniczanka do bezpiecznego miejsca traci sześć punktów.

• Zaplecze wraca do gry 85 dniach. Ostatni mecz przed przerwą odbył się 9 marca. Był to hit, ponieważ Podbeskidzie Bielsko-Biała zagrało z Wartą Poznań (2:0).

• Witamy! Dzisiaj wraca Fortuna 1 Liga po prawie trzymiesięcznej przerwie. Na pierwszy ogień spotkanie Puszczy Niepołomice z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Puszcza - Chojniczanka LIVE! Pierwszy mecz w 1 lidze

Puszcza - Chojniczanka LIVE! Pierwszy mecz w 1 lidze ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice ONLINE. We wtorek 2 czerwca Polska miała zagrać z Rosją. Byłby to ostatni ważny sprawdzian przed Euro. Koronawirus zmienił jednak wszystko. Reprezentacja nie zagra przynajmniej do jesieni, za to we wtorek grę wznowi Fortuna 1 Liga. Na początek czeka nas spotkanie drużyn broniących się przed spadkiem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Liga wznowi grę w Niepołomicach. Puszcza nie jest pewna utrzymania. Na dwanaście kolejek przed końcem posiada ledwie dwa punkty zapasu. Z kolei ostatnia Chojniczanka do bezpiecznego miejsca traci sześć punktów.

Chojniczanka na daleki wyjazd udała się w poniedziałek. Po drodze odbyła trening:

Siłą rzeczy ani Puszcza, ani Chojniczanka nie rozegrały żadnych sparingów. Maj upłynął im pod znakiem treningów grupowych i gier wewnętrznych.

Wtorkowe zawody poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak (Wrocław). Na trybunach zabraknie kibiców. W sierpniu w lidze górą była Puszcza. W Chojnicach wygrała 1:0 po golu Wiktora Żytka.

Mecz Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie - za pośrednictwem platformy IPLA. Relacja LIVE z meczu Puszcza - Chojniczanka live w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy!