Mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Umieją...

Mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Umieją punktować na wyjazdach

Puszcza Niepołomice

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Radomiak remisuje z Puszczą Niepołomice!

• 4 minuty doliczone.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Marcin Orłowski zmienia Jakuba Serafina.

• Hubert Tomalski trafia w poprzeczkę! Było blisko!

• Longinus Uwawke melduje się w miejsce Jose Embalo.

• Leandro dograł idealnie na głowę swojego kolegi, a ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Cichocki doprowadza do remisu!

• Ciekawa sytuacja. Michał Kaput, który pojawił się na murawie po przerwie kończy swój występ. Zmienia go Leandro.

• Jakub Bąk melduje się w miejsce Maksymilana Sitka.

• Meik Karwot ukarany żółtą kartką.

• Obraz gry po przerwie zmienił się całkowicie. Teraz to Puszcza prowadzi grę.

• Mateusz Michalski trafił w słupek! Radomiak był bardzo bliski wyrównania!

• 3526 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach.

• Patryk Winstrzal zmienia Mateusza Michalskiego.

• Posypały się kartki, gdyż teraz ukarany został Bartosz Widejko.

• Jose Embalo również ukarany przez sędziego.

• Michał Kaput ogląda żółtą kartkę.

• Damian Jakubik nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce pojawia się Michał Kaput.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie to stawiana w roli przegranego Puszcza Niepołomice wygrywa z faworyzowanym Radomiakiem. Czy gospodarze zdołają wrócić do gry?

• Marcel Kotwica ukarany żółtą kartką.

• Adam Banasiak za dyskusje z sędzią zostaje ukarany żółtą kartką.

• Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Stawarczyk, który zdołał wbić piłkę do bramki rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Stawarczyk i to Puszcza dosyć niespodziewanie wychodzi na prowadzenie!

• Pierwsza groźna szansa gości! Widejko huknął w stronę bramki rywala, ale świetnie broni Kochalski.

• Karol Niemczycki świetnie odbija strzał Abramowicza z 5 metrów! Jak na razie bramkarz Puszczy jest bohaterem swojego zespołu.

• Radomiak zdecydowanie przeważa w tym meczu. Puszcza nie zdołała jeszcze oddać ani jednego strzału.

• Świetna kontra gospodarzy kończy się fatalnym podaniem Górskiego. Były napastnik m.in. Korony Kielce podał niedokładnie i Banasiak mógł tylko pokusić się na strzał z dystansu. Mogło być groźnie.

• Było bardzo blisko! Piłka po zagraniu z rzutu rożnego spadła pod nogi Macieja Górskiego, który myli się minimalnie!

• Pierwsze minuty bardzo spokojne. Na razie widzieliśmy tylko jeden strzał.

• Pierwsze celne uderzenie w tym meczu notuje Abramowicz, jednak piłka trafia wprost w ręce bramkarza gości.

• Sylwester Rasmus użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie!

• Sytuacja Puszczy jest zupełnie inna. Ekipa z Niepołomic do swojego dzisiejszego rywala traci 12 punktów i porażka może spowodować, że znajdą się w strefie spadkowej.

• Dosyć niespodziewanie Radomiak Radom utrzymuje się w czubie tabeli 1 ligi. Beniaminek z 30 oczkami na koncie zajmuje 3 miejsce w tabeli i po cichu myśli się tam o awansie to najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Radomiak - Puszcza LIVE! Umieją punktować na wyjazdach

Radomiak - Puszcza LIVE! Umieją punktować na wyjazdach ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gospodarze spróbują umocnić się w czubie tabeli. Ostatnio nie mają jednak dobrej passy - podobnie jak ich dzisiejszy rywal. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:00.

Mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE

Puszcza podupadła. Po letniej przeplatance, kiedy na przemian wygrywała i przegrywała, jesienią albo przegrywa albo remisuje. Zbliżając się do półmetka rozgrywek posiada ledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

W zeszłej kolejce u siebie Puszcza przegrała aż 1:4 z GKS Bełchatów. Piłkarzy i trenera żegnały gwizdy. - Zaczęliśmy mecz jak zawsze w tym sezonie, bo od straty gola i to po naszej asyście. Nie umiemy reagować. Na tym poziomie takie błędy nie powinny się zdarzać. Ja rozumiem, że można być zdenerwowanym albo niepewnym w sytuacji gdy zaczyna się mecz w takich okolicznościach. Jako profesjonaliści musimy jednak wymagać i reagować. Pracujemy nad tym - powiada Tomasz Tułacz.

U siebie Puszcza przegrała siedem na dziewięć meczów. Znacznie lepszy bilans ma w delegacji i w tym trener oraz jego podopieczni upatrują szans na przełamanie. Na wyjazdach udało się cztery razy wygrać, dwa razy zremisować i tylko raz przegrać - skromnie 0:1 z Miedzą Legnica.

Puszcza trafia na rywala z wysokiej półki. Radomiak to obok Warty Poznań największa rewelacja rundy. Jeżeli podtrzyma formę to na wiosnę będzie myśleć o drugim awansie z rzędu.

Zawody w Radomiu poprowadzi sędzia Sylwester Rasmus z Kończewic. Na stadionie spodziewana jest delegacja sympatyków niepołomickich "Żubrów".

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Puszcza - Radomiak 0:0 (2 liga, 05.03.2017)
Radomiak - Puszcza 0:1 (2 liga, 14.08.2016)

Mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 14:00.