Mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

1 1 połowa

• Koniec meczu! Bruk-Bet niespodziewanie rozbija Stal Mielec 3:0!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Ostatnia zmiana. Florin Purece zmienia Vladislavsa Gutkovskisa.

• Adrian Paluchowski ukarany żółtą kartką.

• Szymon Stasik wpadł w pole karne i jego strzał szybuje nad bramką!

• Marcin Wasielewski zmieniony przez Michała Orzechowskiego.

• Tomasz Loska spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Feiz Shamsin melduje się na boisku, a schodzi Martin Miković.

• Robert Dadok uderzał głową, ale robi to niecelnie.

• Maciej Urbańczyk zmieniony przez Lukasa Bielaka.

• Wojciech Lisowski ukarany żółtą kartką.

• Adrian Paluchowski wchodzi, a schodzi Grzegorz Tomasiewicz.

• Szok w Mielcu! Roman Gergel dograł idealnie do Gutkovskisa, który świetnym strzałem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vladislavs Gutkovsis po raz drugi!

• Maciej Urbańczyk wybija piłkę z samej linii bramkowej!

• Robert Dadok melduje się w miejsce Andreji Prokicia.

• Marcin Wasielewski dogrywa idealnie w pole karne, a Łotysz pokonuje bramkarza Stali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vladislavs Gutkovskis podwyższa prowadzenie!

• Mateusz Grzybek ogląda żółtą kartkę.

• Mateusz Mak wpadł w pole karne przeciwnika i oddał mocny strzał! Tomasz Loska znowu popisuje się świetna interwencją!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Dosyć niespodziewanie to Bruk-Bet prowadzi do przerwy! Stal na pewno nie odpuści, więc liczymy na ciekawe widowisko po zmianie stron!

• Szymon Stasik ukarany żółtą kartką.

• Michał Żyro w ostatnim momencie został uprzedzony przez Tomasza Loskę! Mogło być groźnie!

• Mateusz Mak uderzył głową na bramkę rywala, ale nieznacznie się pomylił!

• Mateusz Żyro ogląda żółtą kartkę.

• Prokić fauluje w ofensywie i Stal traci szansę na gola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Wlazło bardzo pewnie pokonuje bramkarza Stali!

• Rzut karny dla Bruk-Betu! W polu karnym faulowany był Marcin Grabowski!

• Pierwszy rzut rożny gości, który nie przynosi żadnego efektu.

• Bartosz Nowak posyła piłkę nad bramkę Tomasza Loski. Nadal czekamy na 100% okazje.

• Ależ było blisko! Krystian Getinger huknął z dystansu i piłka minimalnie minęła słupek bramki Bruk-Betu!

• Damian Primel wyłapuje dośrodkowanie rywala. Goście w końcu zapędzili się pod bramkę Stali.

• Pierwszy kwadrans przebiegł bardzo spokojnie. Delikatnie przeważa Stal, ale jak na razie bez zagrożenia bramki Tomasza Loski.

• Vladislavs Gutkovskis jest pierwszym graczem, który w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• Mateusz Grzybek na spalonym. Goście tracą szansę na gola.

• Krystian Getinger uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale świetnie broni Tomasz Loska!

• Będzie pierwsza groźna okazja dla gospodarzy. Stal ma rzut wolny pod polem karnym rywala.

• Mateusz Złotnicki używa gwizdka po raz pierwszy!

• Stal Mielec znakomicie rozpoczęła rok 2020. Dzisiejsi gospodarze rozbili Olimpię Grudziądz 5:0 i znajdują się na najlepszej drodze w walce o awans do PKO Ekstraklasy. Inne nastroje panują w Niecieczy, gdyż Słoniki przegrali swój pierwszy mecz po przerwie zimowej i bliżej im do spadku, aniżeli do miejsc premiowanych awansem.

• Dzień dobry! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Stal Mielec - Bruk Bert Termalica Nieciecza!

psz

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Łukasz Szalkowski

Mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Stal Mielec zagra u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza w niedzielnym meczu 22. kolejki Fortuna 1 Ligi. Relacja na żywo z meczu Stal - Bruk-Bet Termalica live od godz. 12:40 w GOL24.pl!

Mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Stal Mielec z przytupem rozpoczęła wiosną. Przed tygodniem zespół Dariusza Marca rozbił na wyjeździe Olimpię Grudziądz (5:0). Bramki strzeliło pięciu różnych zawodników, a wygrana mogła być nawet jeszcze bardziej okazała. Jednak 5 minut przed końcem rzut karny przestrzelił Maciej Domański.

Natomiast w Niecieczy mogą mówić o falstarcie i dużym rozczarowaniu. Bruk-Bet Termalica przegrała na własnym terenie z ostatnią w tabeli Chojniczanką Chojnice (1:2). Honorowe trafienie Słonie zdobyły w ostatniej akcji meczu. Jak spiszą się dzisiaj z pretendentem do awansu?

Mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica będzie transmitowany live w telewizji na kanale Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 12:30. Spotkanie komentować będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

12:30 mecz Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza mecz online
Polsat Sport

Tekstowa relacja na żywo z meczu Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza live w GOL24.pl!