Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE. Zagrają bez...

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE. Zagrają bez kompleksów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli!

• Dzięki temu zwycięstwu Raków Częstochowa pnie się w górę ligowej tabel. W tej chwili awansował już na szóste miejsce. Za tydzień częstochowianie zagrają na wyjeździe z Legią Warszawa, natomiast Stal Mielec u siebie podejmie Radomiak Radom.

• Koniec meczu w Mielcu! Raków Częstochowa rozbija Stal aż 3:0!

• Natomiast Daniel Szelągowski zmienił Waleriana Gwilię.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach gości. Dominik Wydra zmienił Mateusza Wdowiaka

• Fran Tudor ukarany żółtą kartką za wczęśniejszy faul.

• Znakomity kontratak Rakowa, Mateusz Wdowiak minął ostatniego obrońcę i wpakował piłkę do bramki rywali.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Mateusz Wdowiak pieczętuje zwycięstwo Rakowa zdobywając trzecią bramkę!

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w szeregach Stali Mielec. Adrian Szczutowski pojawił się w miejsce Krystiana Getingera.

• Vladislavs Gutkovskis popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne gospodarzy i wstrzelił piłkę w pole bramkowe Stali, ale tam obrońcy zdołali wybić piłkę.

• Natomiast Dawid Kort zmienił Macieja Jankowskiego.

• Konrad Wrzesiński pojawił się w miejsce Jonathana de Amo

• Aż trzy zmiany w zespole Stali Mielec. Kacper Sadłocha zmienił Maksymiliana Sitka

• Do znakomitego prostopadłego podania wyszedł Vladislavs Gutkovskis i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali oddał precyzyjny strzał podwyższając prowadzenie swojego zespołu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Vladislavs Gutkovskis podwyższa prowadzenie gości na 2:0!

• Krystian Getinger mocno wstrzelił piłkę w pole karne Rakowa, ale tam bramkarz gości świetnie interweniował!

• Krystian Getinger dośrodkował w pole karne Rakowa, ale praktycznie bez zagrożenia.

• Natomiast w zespole Stali Koki Hinokio zmienił Macieja Urbańczyka.

• Natomiast Igor Sapała zmienił Marko Poletanovića.

• Dwie zmiany w szeregach Rakowa Częstochowa. Vladislavs Gutkovskis pojawił się w miejsce Sebastiana Musiolika

• Fabio Sturgeon otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko!

• Krystian Getinger bardzo nieudanie zagrał w pole karne Rakowa.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem dla Mateusza Wdowiaka.

• Kolejna próba uderzenia Waleriana Gwilli i po raz kolejny bez sukcesu.

• Ivi Lopez uderzył z rzutu wolnego z ostrego kąta i umieścił piłkę tuż przy słupku bramki Rakowa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Ivi Lopez otwiera wynik tego spotkania!

• Maksymilian Sitek został ukarany żółtą kartką.

• Kolejne uderzenie Waleriana Gwilli i po raz kolejny znakomicie Rafał Strączek!

• Próba kontrataku gospodarzy, ale w ostatniej chwili Mateusz Mak zagrał niedokładnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego spokojnie wyłapał Kacper Trelowski.

• Mateusz Wdowiak popędził prawą stroną boiska i po jego wrzutce Raków wywalczył rzut rożny.

• Żółtą kartką ukarany Fabio Sturgeon.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Jedna zmiana w szeregach Rakowa Częstochowa. Ivi Lopez pojawił się w miejsce Wiktora Długosza.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mielcu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Walerian Gwilia z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

• Rafał Strączek także ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Mak został ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

• Maciej Jankowski dostał piłkę przed polem karnym Rakowa, oddał mocny strzał, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Krystian Getinger oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, ale niecelnie!

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny po akcji lewą stroną boiska.

• Jonathan de Amo zagrał w pole karne Rakowa, ale tam skutecznie interweniował Tomas Petrasek.

• Maciej Jankowski dostał piłkę w polu karnym Rakowa, ale gracz gospodarzy nie zdołał przyjąć piłki.

• Ostatnie minuty spotkania nie są zbyt interesujące. Oba zespoły toczą walkę w środku pola.

• Tomas Petrasek został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• Maksymilian Sitek popędził prawą stroną boiska, ale ostatecznie młody gracz Stali stracił piłkę.

• Stal Mielec wreszcie oddaliła grę od własnego pola karnego.

• Kolejne mocne uderzenie Waleriana Gwilii, ale ponownie lepszy Rafał Strączek!

• Rafał Strączek interweniował poza własnym polem karnym po znakomitym prostopadłym podaniu!

• Walerian Gwilia mocno uderzył zza pola karnego, ale fantastyczną interwencją popisał się Rafał Strączek!

• Mateusz Wdowiak ostro sfaulował Grzegorza Tomasiewicza, ale jeszcze bez kartki

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką gości.

• Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla Stali Mielec.

• Maciej Jankowski został ukarany żółtą kartką za ostre wejście przed własnym polem karnym.

• Fran Tudor mocno uderzył z dystansu, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy!

• Raków ofensywnie rozpoczął to spotkanie. Goście atakują bramkę Stali, ale na razie jeszcze bez strzału.

• Rozpoczynamy pojedynek w Mielcu!

• Natomiast to skład Rakowa Częstochowa:

• Tak oto prezentuje się zestawienie Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

• W zeszłym sezonie w rywalizacji obu ekip dwukrotnie lepszy był Raków Częstochowa. Najpierw w Bełchatowie wygrał 2:1 po dwóch trafieniach Ivi Lopeza, a na wiosnę w Mielcu również po trafieniu Hiszpana Raków wygrał 1:0.

• Natomiast Raków Częstochowa z pięciu spotkań ligowych wygrał dwa,, były to mecze z Piastem Gliwice i Wisłą Kraków. W ostatnich tygodniach drużyna z Częstochowy remisowała z Lechem Poznań i Wisła Płock.

• Stal Mielec fatalnie rozpoczęła sezon. W pierwszych trzech meczach ligowych mielczanie zdobyli zaledwie jeden punkt z beniaminkiem z Niecieczy. Później jednak przyszły lepsze wyniki, niespodziewana wygrana z Wisłą Kraków, później z Górnikiem Łęczna, a przed tygodniem remis z Jagiellonią Białystok.

• Dzisiejszy mecz w Mielcu będzie starciem ekip z taką samą liczbą punktów. Zarówno Stal jak i Raków zgromadziły na swoim koncie po osiem punktów, tyle że drużyna z Częstochowy ma o dwa spotkania rozegrane mniej. Raków nie grał w rozgrywkach PKO Ekstraklasy, kiedy walczył o fazę grupową Ligi Konferencji Europy.

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

05.05.2021 mielec stal mielec vs rakow czestochowa ekstraklasa nz patryk kun fot krzysztof kapica ©K_kapica_afk

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE. Niedzielę z PKO Ekstraklasą zaczynamy w porze obiadowej. Zagrają sąsiedzi z tabeli, z tym że goście rozegrali dotąd o dwa spotkania mniej. Relacja LIVE od godziny 12:30.

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa ONLINE

Stal jest po niezłym meczu w Białymstoku. Z Jagiellonią ugrała punkt, a mogła nawet trzy. Wcześniej u siebie zaliczyła dwa zwycięstwa z rzędu.

W zeszłej kolejce Raków też zremisował, ale wypuszczając z Lechem prowadzenie 2:0. Wizytą w Mielcu rozpoczyna maraton po Polsce. W najbliższych dniach odwiedzi jeszcze Rzeszów (mecz Pucharu Polski) i Warszawę (ligowy hit z Legią).

Adam Majewski, trener Stali: - Zdajemy sobie sprawę, z jakim zespołem będziemy się mierzyli. Raków od wielu lat gra w określonym systemie i go doskonali. My jesteśmy na zupełnie innym etapie. Wyjdziemy na ten mecz z wiarą we własne umiejętności. Ostatnie dwa mecze u siebie wygraliśmy, nie mamy nic do stracenia, dlatego mogę zagwarantować, że zagramy bez kompleksów.

Marek Papszun, trener Rakowa: - Czeka nas cykl pięciu meczów w odstępach trzydniowych. Przed nami tour po Polsce: Mielec, Rzeszów, Warszawa. Zamierzamy po dobrym meczu z Lechem zapunktować w lidze i przejść do kolejnej rundy Pucharu Polski. Takie są cele, takie jest nastawienie na wyjazd

Nie zagrają w meczu Stal - Raków:
Stal: Kolew, Domański
Raków: Lederman, Arsenić, Cebula, Rundić, Papanikolaou

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stal - Raków 0:1 (Ekstraklasa, 05.05.2021)
Raków - Stal 2:1 (Ekstraklasa, 25.10.2020)

Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV
Transmisja wyłącznie w Canal+ Sport. Komentuje duet Robert Skrzyński, Michał Żewłakow. Relacja LIVE od 12:30 w GOL24 - zapraszamy!