Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com
Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. Pora wrócić do gry po blisko trzymiesięcznej przerwie. Na stadionie w Olsztynie w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi wystąpią zespół dwunasty z trzynastym. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE

Wtorkowy mecz w Olsztynie poprowadzi sędzia Dominik Sulikowski (Gdańsk). Zabraknie publiczności. W rundzie jesiennej, w sierpniowym spotkaniu tych drużyn nie padła ani jedna bramka.

W tabeli różnica jest niewielka. Stomil zgromadził 29 punktów, podczas gdy Chrobry 26. Tuż przed przerwą podopieczni Ivana Djurdjevicia rozbili GKS Tychy (5:1) i Puszczę Niepołomice (3:1). Z kolei zawodnicy Piotra Zajączkowskiego najpierw ograli Odrę Opole (4:2), by potem przegrać wyraźnie z Sandecją Nowy Sącz (0:3).

W czasie przerwy od rozgrywek Stomil przedłużył umowy z Grzegorzem Lechem i Piotrem Skibą. W Chrobrym decyzje w sprawie kontraktów na razie nie zapadły. Do Olsztyna autokar z drużyną odjechał w poniedziałek.

- Chrobry to bardzo doświadczony zespół, z doświadczonym trenerem. Znamy się już z Chrobrym od wielu lat i toczyliśmy niejeden pojedynek, ale solidność z dwóch stron i parę indywidualności zrobi tak naprawdę różnicę - mówi Janusz Bucholc dla oficjalnej strony Stomilu.

Mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie - za pośrednictwem platformy IPLA. Relacja LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów live w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!

Myślisz derby Trójmiasta - mówisz Lechia Gdańsk albo Flavio Paixao. Drużyna biało-zielonych kolejny raz, nawet w tak zadziwiających okolicznościach, zdołała ograć Arkę Gdynia (4:3) dzięki bramkom portugalskiego lidera. Zdecydowanie niższą temperaturę miał hit w Poznaniu. Legia Warszawa choć nie zagrała nadzwyczajnie to zrobiła milowy krok w stronę tytułu. I nie przeczy temu nawet efektowne zwycięstwo Piasta Gliwice nad Wisłą Kraków (4:0).W 27. kolejce, pierwszej po długiej przerwie, zachwyciła nas postawa Korony Kielce. Drużyna, która nie zdobyła bramek nagle trafiła aż cztery razy - i to na wyjeździe. Świetną delegację zaliczyło też Zagłębie Lubin. Te zespoły posiadają najwięcej przedstawicieli w najlepszej jedenastce.W jedenastce 27. kolejki znalazło się:- 6 Polaków i 5 obcokrajowców- 10 seniorów i 1 młodzieżowiec- 4 piłkarzy Zagłębia, 3 Piasta, po jednym Arki, Korony, Lechii i Legii.

Trójmiasto do Flavio należy. Jedenastka 27. kolejki PKO Ekst...