Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Koniec meczu! Zagłębie pewnie pokonuj Stomil Olsztyn!

• Świetna dwójkowa akcja graczy Zagłębia! Całość wykończył Szymon Pawłowski i Zagłębie jest już pewny zwycięstwa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Pawłowski! Stomil na kolanach!

• Jakub Mosakowski przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

• Mateusz Cetnarski uderza! Zabrakło bardzo niewiele!

• Mateusz Cetnarski zmienia Grzegorza Lecha.

• Bohater gości Patryk Małecki opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Stanisław Biłeńkyj.

• Wojciech Hadja wchodzi w miejsce Artura Siemaszko.

• Jakub Mosakowski trafia w boczną siatkę.

• Matko Perdijić znowu stanął na wysokości zadania! Tym razem końcówkami palców odbił strzał Hinokio!

• Potężne uderzenie Fabiana Pisaeckiego! Gdyby nie świetna interwencja Skiby to mielibyśmy 1:3!

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Bartłomiej Niedziela schodzi, a wchodzi Koki Hinokio.

• Gra trochę nam się zaostrzyła. Szczególnie piłkarze Zagłębia często faulują swoich rywali.

• Świetny kontratak gości! Patryk Małecki znowu doszedł do piłki i ma już na swoim koncie dublet!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Małecki po raz drugi!

• Tomasz Nawotka nie sięgnął piłki głową! Mogło być groźnie!

• Carl Stewart zostaje zmieniony przez Jakuba Siniora.

• Matko Perdijić ratuje swój zespół! Szymon Sobczak uderzał z 10 metra, ale to bramkarz gości był górą!

• Bartłomiej Niedziela z 5 metrów próbował pokonać bramkarza rywali, ale sędzia liniowy wskazuje, że był spalony.

• Szymon Sobczak minął rywala, tylko że jego strzał minął bramkę Zagłębia Sosnowiec.

• Tomasz Nawotka popędził prawy skrzydłem, ale został sfaulowany.

• Wojciech Słomka zmienia Quentina Seedorfa.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Obie drużyny miały swoje sytuację i na przerwę schodzą z remisem 1:1. Gospodarze mogą żałować przede wszystkim niewykorzystanego karnego. Zobaczymy co wydarzy się w drugiej połowie!

• Piotr Polczak świetnie interweniuje, blokując dośrodkowanie Sobczaka!

• Jakub Mosakowski ogląda żółtą kartkę.

• Grzegorz Lech nie wykorzystuje rzutu karnego!

• Rzut karny dla gospodarzy! Bartłomiej Niedziela faulowany!

• Quentin Seedorf faulowany na połowie przeciwnika.

• Niecelne dośrodkowanie Grzegorza Lecha. Od bramki zacznie Zagłębie.

• Maciej Pałaszewski ukarany żółtą kartką.

• Świetne podanie Szymona Pawłowskiego. Do piłki dopada Małecki, który tym razem wykorzystuje swoją okazję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Małecki doprowadza do remisu!

• Patryk Małecki marnuje 100% okazję! Doświadczony skrzydłowy uderzył z kilku metrów, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Stomilu!

• Piotr Polczak fauluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie bardzo groźna okazja.

• Szymon Pawłowski doszedł do sytuacji sam na sam, ale jeden z defensorów gospodarzy zdołał wybić piłkę z samej linii bramkowej!

• Artur Siemaszko uderzył na bramkę, piłka zostałą odbita, ale Grzegorz Lech zdołał dobić ją i wbić do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Lech otwiera wynik meczu!

• Rafał Remisz pakuje piłkę do bramki, ale sędzia odgwizduje spalonego!

• Matko Perdijić znakomicie broni dobry strzał Bartłomieja Niedzieli!

• Pierwszy groźny strzał Fabiana Piaseckiego. Piłka mija jednak bramkę rywala.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Inne nastroje panują w Olsztynie. 11 zespół poprzedniego sezonu 1 Ligi notuje ostatnio świetne wyniki. 3 zwycięstwa, remis i porażka. Tak wyglądało 5 ostatnich pojedynków klubu z Olsztyna.

• Ambicją Zagłębia Sosnowiec od początku sezonu jest szybki powrót do Ekstraklasy. Jak na razie jednak boisko trochę weryfikuję rzeczywistość, gdyż podopieczni Radosława Mroczkowskiego zajmują 14 pozycję w tabeli.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec!

Tomasz Kuczyński

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©karina trojok / dziennik zachodni / polska press

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec gra w piątek w Olsztynie ze Stomilem. Relacja na żywo z meczu Stomil - Zagłębie w GOL24.pl.

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Zagłębie po spadku z Ekstraklasy i przebudowie drużyny z trudem dostosowuje się do pierwszoligowej rzeczywistości. W dwóch pierwszych meczach sezonu, na Stadionie Ludowym, drużyna trenera Radosława Mroczkowskiego, zdobyła tylko punkt.
Dorobku nie poprawiła w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką. Przełamanie przyszło w meczu u siebie z Miedzią Legnica. Sosnowiczanie poszli za ciosem i wygrali też w Niepołomicach z Puszczą. Jednak w poprzedniej kolejce Zagłębie przegrało w Sosnowcu z GKS-em Tychy 1:2. W sumie spadkowicz ma 7 punktów. Po porażce z tyskim zespołem Zagłębie chce się zrehabilitować w Olsztynie.

Stomil Olsztyn zgromadził ich 10, ostatnio remisując z Chrobrym w Głogowie 0:0. Stomil jest jednak groźny u siebie – wygrał oba mecze w roli gospodarza, z GKS-em Jastrzębie 2:1 i Sandecją Nowy Sącz 1:0.

Zagłębie wyruszyło do Olsztyna w czwartek rano. Sosnowiczanie nadal mają problemy kadrowe. „W autobusie zabrakło kilku kontuzjowanych zawodników, m.in. Filipa Karbowego, który ma lekki uraz włókienka mięśnia dwugłowego. Ponadto nie zagrają m.in. Płamen Kraczunow, Michał Góral i Rafał Grzelak” - informuje sosnowiecki klub na swej stronie. Michał Góral w poprzednim sezonie grał w Stomilu.

Mecz w Olsztynie będzie pierwszym po rezygnacji prezesa Zagłębia Marcina Jaroszewskiego. - Powodem decyzji są sprawy osobiste, ale przede wszystkim fakt, że od dłuższego czasu miałem poczucie, że klub pod moim kierunkiem nie rozwijał się. Wpadł w impas, głównie sportowy, ale też organizacyjny, którego nie byłem w stanie przełamać – powiedział Jaroszewski, który swoją funkcję ma pełnić do końca września.

Statystyki przemawiają z Zagłębiem. Z ośmiu meczów ligowych między tymi drużynami Stomil wygrał tylko raz, w pierwszym spotkaniu, 27 sierpnia 1988 roku w Olsztynie – 1:0.

Sędzią piątkowego spotkania w Olsztynie jest Damian Kos z Gdańska.

Mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec od godz. 17:15 w Polsacie Sport. Początek transmisji z meczu o godz. 17:30 w Polsacie Sport. Spotkanie Stomil - Zagłębie komentować będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński (z Olsztyna)

17:30 mecz Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec transmisja tv
Polsat Sport

Tekstowa relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec live w GOL24.pl.