Mecz Tottenham - Borussia Dortmund ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Tottenham - Borussia Dortmund ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. W obliczu kontuzji

0 1 połowa

• Koniec! Antonio Mateu gwiżdże po raz ostatni! Tottenham gromi swoich rywali i Borussia Dortmund stoi teraz przed piekielnie trudnym zadaniem! Z niecierpliwością czekamy na rewanż!

• Ostatnia zmiana. Moussa Sissoko zmieniony przez Victora Wanyamę.

• Zmiana także w drużynie Mauricio Pochettino. Erika Lamela wchodzi na boisko. Schodzi natomiast Son Hueng-Min!

• Na murawie melduje się także Raphael Guerreiro, który zmienia Jadona Sancho

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Christian Pulisić schodzi, a wchodzi Jacob Brunn Larsen.

• Znakomite wejście napastnika Tottenhamu! Christian Eriksen dograł idealnie na głowę hiszpańskiego napastnika, który spokojnie zdobywa bramkę na 3:0! Borussia na kolanach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fernando Llorente notuje wejście smoka!

• Fernando Llorente melduje się na murawie, a zmienia Lucasa Mourę.

• Belgijski obrońca świetnie dzisiaj podłącza się do akcji ofensywnych. Otrzymał znakomite podanie i strzałem z bliskiej odległości pokonuje Romana Burkiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grający dzisiaj bardzo wysoko Jan Vertonghen pakuje piłkę do bramki!

• Son Heung-Min dostał świetne podanie, ale Koreańczyk nie opanował dobrze piłki i sam wyrzucił się pod linię boczną boiska.

• Mamy dopiero pierwszą zmianę w tym meczu. Dan-Axel Zagadou zmieniony przez Marcela Schmelzera.

• Piłka spadła pod nogi Lucasa Moury, który swoim mocnym strzałem ustrzelił rywala! Gdyby nie stoper BVB to byłoby już 2:0!

• Zablokowany strzał Christiana Eriksena. Borussia nie ma pomysłu jak zaatakować rywali i doprowadzić do remisu.

• Zbyt słabe uderzenie Mahmoud Dahouda. Hugo Llorisa bez żadnego problemu łapie lecącą piłkę.

• Kolejna świetna akcja Jana Vertonghena! Tym razem jednak obrońcy BVB poradzili sobie z zagrożeniem znakomicie.

• Toby Alderweireld doszedł do strzału głową po zagraniu Eriksena. Roman Burki stanął jednak na wysokości zadania.

• Dan-Axel Zagadou przerwał dośrodkowanie rywala, tylko że prawie wpakował piłkę do własnej bramki! Zabrakło bardzo niewiele.

• Jan Vertonghen posłał piłkę wysoko ponad bramką. Brawa za decyzje, ale wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Christian Eriksen trafił prosto w mur. Fatalnie zmarnowana okazja na zdobycie gola.

• Achraf Hakimi fauluje rywala, ogląda żółtą kartkę i Tottenham będzie miał okazję na zdobycie bramki.

• Lucas Moura pędził w stron zagranej przez Sona piłki, ale szybszy był od niego Roman Burki.

• Przepiękne dośrodkowanie Jana Vertonghena! Belg dograł prosto na nogę Koreańczyka, który strzałem z powietrza pokonuje Romana Burkiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piekielnie mocny początek drugiej połowy! Hueng-Min Son!

• Wracamy na Wembley! Czekamy na pierwsze bramki w tym pojedynku!

• Sędzia kończy pierwszą połowę bez doliczenia choćby jednej minuty. Jak na razie oba zespoły nie zachwycają, a cieszą nasze oczy tylko momentami. Oby po przerwie było dużo lepiej!

• Krótko rozegrany rzut rożny przez graczy Borussii! Dan-Axel Zagadou uderzył głową z 5 metrów, ale cudownie broni Hugo Lloris! Kapitan Tottenhamu ratuje swój zespół!

• Jadon Sancho został ewidentnie sfaulowany przez rywala w bliskiej odległości od pola karnego. Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Podobna sytuacja miała miejsce teraz po drugiej stronie boiska! Tym razem to Roman Burki wyszedł zwycięsko z pojedynku z Son Heung-Min

• Hugo Lloris notuje świetną interwencje! Na bramkę Tottenhamu uderzał Thomas Delaney!

• Christian Eriksen posłał piłkę nad bramką. Uderzył po prostu mocno niedokładnie.

• Dan-Axel Zagadou zdołał przejąć dośrodkowanie Jana Vertonghena. Borussia w defensywie wygląda dzisiaj bardzo przyzwoicie.

• Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę od kilku dobrych minut. Jak na mecz tak wielkich klubów wygląda to wszystko, delikatnie mówiąc - słabo.

• Mario Goetze wstrzelił piłkę w pole karne, tam mieliśmy niemałe zamieszanie, lecz ostatecznie to Hugo Lloris przejął futbolówkę.

• Jadon Sancho spokojnie minął rywala, ale później sam pogubił się swoim dryblingu i zgubił futbolówkę.

• Bardzo słabe dośrodkowanie. Piłkę zdołał przejąć jednak Axel Witsel, którego strzał ląduje w rękawicach Hugo Llorisa.

• Achraf Hakimi został sfaulowany pod polem karnym rywala. Będzie dogodna okazja dla BVB!

• Juan Foyth zachował się bardzo źle w defensywie. Stracił piłkę, którą przejął Christian Pulisić. Młody reprezentant USA wpadł w pole karne, ale jego strzał został odbity przez Llorisa!

• Serge Aurier ukarany żółtą kartką. Bardzo szybko zostaje zapisany w notesie sędziego.

• Bardzo spokojny początek meczu. Bardziej zaangażowani wydają się zawodnicy gospodarzy. Przed chwilką Eriksen dograł zdecydowanie zbyt lekko z rzutu rożnego.

• Potężne uderzenie Lucasa Moury! Piłka minęła bramkę strzeżoną przez Romana Burkiego o dobrych kilka metrów.

• Pierwszy ofensywny wypad zawodników Borussii. Mario Goetze przegrywa jednak pojedynek z defensorem rywala.

• Mario Goetze rozpoczyna mecz od środka! Czas na wielkie widowisko!

• Oba zespoły wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi hymn Champions League!

• Ostatni raz oba kluby spotkały się w 2017 roku rozgrywając mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wtedy w obu pojedynkach górą był Tottenham wygrywając 2:1 oraz 3:1. Jak będzie dzisiaj?

• Można dzisiaj oczekiwać świetnego pojedynku pomiędzy Heung-Min Sonem, a Jadonem Sancho. Obaj zawodnicy są wiodącymi postaciami swoich drużyn. Koreański skrzydłowy dla swojego zespołu zdobył 14 bramek i zanotował tyle samo asyst natomiast młody Anglik zdobył 8 bramek i zaliczył podobnie do swojego dzisiejszego rywala - 14 asyst.

• Borussia rozgrywa aktualnie znakomity sezon. Teraz jednak są zdziesiątkowani przez kontuzje. W drużynie z Dortmundu zabraknie najważniejszych ogniw w tym m.in Marco Reusa czy Łukasza Piszczka. Szczególnie te drugie nazwisko bardzo martwi kibiców z naszego kraju.

• Dobry wieczór Państwu! Liga Mistrzów wróciła na dobre! Dzisiaj w kolejnym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów swój mecz rozegrają Tottenham oraz Borussia Dortmund! Na relację LIVE z tego pojedynku serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

JCZ

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Tottenham - Borussia LIVE! W obliczu kontuzji

Tottenham - Borussia LIVE! W obliczu kontuzji ©AFP/East News

Mecz Tottenham - Borussia Dortmund ONLINE. Środowym hitem Ligi Mistrzów będzie rywalizacja angielsko-niemiecka, której stawką jest awans do najlepszej ósemki rozgrywek. Niestety po obu stronach zabraknie czołowych postaci. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Tottenham - Borussia Dortmund ONLINE

Jaki pech, że do spotkania dojdzie akurat w momencie kiedy obie drużyny zmagają się z plagą kontuzji. Po stronie Tottenhamu do gry przewidziani nie są m.in. Harry Kane czy Dele Alli. Borussia nie wystawi natomiast Paco Alcacera, Marco Reusa, Juliana Weigla i Łukasza Piszczka. Były już reprezentant Polski nie poleciał do Londynu z uwagi na uraz stopy, którego nabawił się podczas ligowego meczu z Hoffenheim (3:3).

Wygląda na to, że Borussia ponownie zagra bez typowego napastnika. Na szpicy zostanie ustawiony Mario Götze. Pomocnik pełnił tę rolę również w lidze Hoffenheim (gol) i Pucharze Niemiec z Werderem Brema. Z drugiej linii wspomagać ma go dzisiaj m.in. Jadon Sancho - ten sam, przez którego opóźnił się wczorajszy lot. Angielski nastolatek zapomniał bowiem paszportu i musiał wrócić się po niego do domu.

Według bukmacherów faworytem pierwszego meczu jest Tottenham. To on dwukrotnie wygrał z Borussią w fazie grupowej poprzedniego sezonu i z pozycji lidera awansował do fazy pucharowej. Dzisiaj stawka jest wyższa, a i dortmundczycy o klasę lepsi; w Bundeslidze nadal są przed Bayernem Monachium.

Pierwszy gwizdek na Wembley o godzinie 21:00. Zawody poprowadzi Hiszpan Mateu Lahoz.

Sonda

Kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Przewidywane składy na mecz Tottenham - Borussia:

Tottenham Hotspur: Lloris - Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen - Sissoko, Winks - Lamela, Eriksen - Lucas Moura, Son.
Borussia Dortmund: Bürki - Hakimi, Toprak, Diallo, Schmelzer - Witsel, Delaney - Sancho, Philipp, Guerreiro - Götze.

Nie zagrają w meczu Tottenham - Borussia:

Tottenham Hotspur: Alli, Davies, Janssen, Kane
Borussia Dortmund: Akanji, Reus, Piszczek, Weigl, Alcacer

Ostatnie bezpośrednie mecze Tottenham - Borussia:

Borussia - Tottenham 1:2 (Liga Mistrzów, 21.11.2017)
Tottenham - Borussia 3:1 (Liga Mistrzów, 13.09.2017)
Tottenham - Borussia 1:2 (Liga Europy, 17.03.2016)

Mecz Tottenham - Borussia Dortmund TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV oraz na stronie sport.tvp.pl. W TVP komentuje duet Jacek Laskowski – Robert Podoliński. W Polsacie usłyszymy zaś Tomasza Włodarczyka i Pawła Golańskiego. Pierwszy gwizdek sędziego o 21:00. Relacja LIVE w GOL24