Mecz Warta Poznań - Odra Opole ONLINE. Połowa września a...

Mecz Warta Poznań - Odra Opole ONLINE. Połowa września a goście jeszcze bez wygranej

0 1 połowa

• Warta Poznań była faworytem i z tej roli wywiązała się znakomicie. Gospodarze wygrali 3:0, a gole Roberta Janickiego, Mariusza Rybickiego i Jakuba Kiełba były naprawdę przedniej urody. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Poznania znów jest liderem Fortuna 1 Ligi. Odra Opole wciąż pozostaje jedyną drużyną bez zwycięstwa w lidze i zajmuje ostatnią pozycję. Na dziś to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Warta Poznań wygrywa z Odrą Opole 3:0 i jest na czele tabeli w Fortuna 1 Lidze!

• Dwie minuty dorzucił do tego meczu arbiter.

• Schodzi z boiska strzelec pierwszej bramki, Mariusz Rybicki. Pojawia się na nim Wiktor Długosz.

• Żółtą kartką ukarany Sebastian Bonecki.

• Kolejna piękna bramka dla Warty! W polu karnym znalazł się Jakub Kiełb i uderzył w samo okienko bramki gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WARTY! JAKUB KIEŁB!

• Druga zmiana w Warcie. Poza boiskiem Robert Janicki, na murawie melduje się Adrian Laskowski.

• Mateusz Wypych ostro potraktował Michała Jakóbowskiego. Żółta kartka dla gracza Odry.

• Pierwsza żółta karta w tym meczu. Bardzo szybko ukarany Krzysztof Kiklaisz.

• Pierwsza zmiana w zespole Warty. Kończy występ Gracjan Jaroch, wchodzi Krzysztof Kiklaisz.

• Ostatnia zmiana w Odrze. Schodzi Miłosz Trojak, za niego Sebastian Bonecki.

• Szczęścia sprzed pola karnego próbował Gracjan Jaroch. Dobrze interweniował Rosa.

• Nie ma też już Franciszka Wróblewskiego. Na boisku zameldował się Hubert Sobol.

• Podwójna zmiana w zespole Odry. Szedł Mateusz Czyżycki, w jego miejsce Krzysztof Janus.

• Mariusz Rybicki znakomicie uderzył sprzed pola karnego! Po strzale lewą nogą Kacper Rosa nie miał szans na skuteczną interwencję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WARTY! MARIUSZ RYBICKI!

• Natychmiastowa odpowiedź Warty - Gracjan Jaroch trafił w słupek bramki Odry!

• Po raz pierwszy zmuszony do poważniejszej interwencji Adrian Lis! Bramkarz Warty dobrze spisał się po strzale Patryka Janasika!

• W pole karne Odry dośrodkowywał Robert Janicki, piłkę na aut wybił jednak Mesjasz.

• Uderzenie jednego z graczy Warty z dystansu. Dobrze interweniował Kacper Rosa.

• Znów gramy!

• Warta Poznań przez całą pierwszą połowę miała przewagę i zasłużenie prowadzi w meczu z Odrą Opole. Przy golu gospodarze mieli akurat nieco szczęścia, bo po strzale Roberta Janickiego był jeszcze rykoszet, ale nie ma wątpliwości, że Warta jest w tym meczu drużyną lepszą. Czy Odra Opole zdoła odpowiedzieć w drugiej połowie? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Warta spokojnie rozgrywała atak pozycyjny. Piętką do Jakóbowskiego chciał zagrać Janicki, skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Urwał się prawą stroną Czyżycki i wywalczył pierwszy rzut rożny dla Odry.

• Szymon Skrzypczak przwrócił się przed polem karnym Warty, ale nie było tam faulu Bartosza Kieliby.

• Warta wciąż ma w tym meczu inicjatywę. Na spalonym złapany teraz Jakóbowski.

• Warta wychodzi na prowadzenie! Na strzał z dystansu zdecydował się Robert Janicki, piłka odbiła się od jednego z graczy Odry, przyspieszyła i po ręce Kacpra Rosy wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WARTY! ROBERT JANICKI!

• Akcja Odry - Wróblewski zagrał z lewej strony do Janasika, który oddał strzał na bramkę gospodarzy. Bez problemu interweniował Adrian Lis.

• Trałka zagrał do Jakóbowskiego, który podał Rybickiemu, ale ten ostatni uderzył nieczysto i nie był w stanie zagrozić bramce Rosy.

• Łukasz Trałka chciał prostopadle zagrać do Rybickiego, świetnie wślizgiem przerwał akcję Łukasz Winiarczyk.

• Robert Janicki zdecydował się na uderzenie, ale piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

• Mateusz Czyżycki faulował Michała Jakóbowskiego w niedalekiej odległości od pola karnego. Będzie dobra okazja dla Warty na uderzenie z rzutu wolnego.

• Groźnie pod bramką Odry. Janicki zagrał na prawą stronę do Kiełba, ten podał futbolówkę wzdłuż bramki, lecz żaden z graczy Warty nie wykończył tej akcji.

• Nieudane zagranie Trałki w pole karne. Od bramki zacznie Kacper Rosa.

• Łukasz Winiarczyk założył siatkę Rybickiemu, ale po chwili stracił piłkę.

• Jakub Kiełb uderzał sprzed pola karnego, lecz była to próba bardzo niecelna.

• Martin Adamec faulował w środku pola Łukasza Trałkę.

• Janicki zagrał prostopadłą piłkę do Jarocha, lecz ten drugi znajdował się na spalonym.

• Szybka akcja Warty, Wypych w ostatniej chwili wybił jednak piłkę spod nóg Gracjana Jarocha.

• Pierwsza odpowiedź Odry. Sprzed pola karnego uderzał Patryk Janasik, lecz piłka powędrowała nad poprzeczką.

• Naciska Warta. Dośrodkowywał przed bramkę Odry Fiedosewicz, ale żaden z poznaniaków nie zdołał oddać strzału.

• Jeszcze jeden rzut wolny dla Warty. Kompletnie nieudane było dośrodkowanie Mariusza Rybickiego.

• Miłosz Trojak faulował na lewej stronie boiska Nikodema Fiedosewicza. Z rzutu wolnego dla Warty nic jednak nie wyszło.

• Od środka zaczęła Odra. Goście w białych strojach, Warta na zielono.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra!

• W bezpośrednich starciach obu zespołów z poprzedniego sezonu lepsi byli gospodarze. Oba mecze zakończyły się wynikiem 2:1 dla drużyny, która grała na własnym boisku.

• Zupełnie odmienne nastroje panują w Odrze Opole - to jedyny zespół, który w tym sezonie jeszcze nie wygrał. Posadą przypłacił to Mariusz Rumak, ale z Piotrem Plewnią na ławce wcale nie jest lepiej. Odra ma na koncie zaledwie trzy punkty i dziś spróbuje odbić się od dna.

• Warta Poznań miała walczyć o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze, a po pięciu kolejkach i czterech zwycięstwach z rzędu niespodziewanie była liderem. W ostatnich trzech spotkaniach Warta zdobyła jednak tylko dwa punkty. Mimo to może zostać dziś nowym liderem - musi wygrać i liczyć na korzystne wyniki w pozostałych dzisiejszych spotkaniach.

• Rezerwowi Odry: Artur Krysiak, Piotr Żemło, Krzysztof Janus, Hubert Sobol, Sebastian Bonecki, Baerłomiej Wdowik, Dawid Błanik, Mateusz Kamiński, Thijs Timmermans

• Rezerwowi Warty: Tomasz Laskowski, Tomasz Boczek, Michał Grobelny, Adrian Laskowski, Wiktor Długosz, Adrian Cierpka, Sebastian Olszewski, Serhij Napołow, Krzysztof Kiklaisz

• W takim zestawieniu spotkanie rozpocznie Odra Opole:

• Oto skład poznańskiej Warty:

• Środa to dzień, w którym rozegrane zostaną wszystkie zaległe mecze 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ostatnie z tych spotkań to starcie Warty Poznań z Odrą Opole. Na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Państwa Maciej Pietrasik - pierwszy gwizdek arbitra już o 20:00!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Warta - Odra LIVE! Połowa września a goście bez wygranej

Warta - Odra LIVE! Połowa września a goście bez wygranej ©Mirosław Szozda

Mecz Warta Poznań - Odra Opole ONLINE. Po raz czwarty Fortuna 1 Liga zawita na stadion w Grodzisku Wielkopolskim. Gospodarze jeszcze na nim nie przegrali (dwa zwycięstwa, remis). W środę mają duże szanse na podtrzymanie serii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Warta Poznań - Odra Opole ONLINE

Odra zawodzi nawet bardziej niż Chrobry Głogów. A to, uwierzcie na słowo, duża sztuka. Drużyna prowadzona obecnie przez Piotra Plewnię w ostatni weekend strzeliła dopiero drugiego gola. O zwycięstwa nawet nie pytajcie, bo ich po prostu nie ma. Bilans to trzy remisy i pięć porażek. W tabeli strata do bezpiecznego miejsca wynosi więc już osiem punktów.

Warta spróbuje pogrążyć Odrę. Chociaż sama ostatnio też nie spisuje się najlepiej. Po wybitnej serii nadeszła porażka, którą zapowiedział niejako remis. W weekend również nie udało się zwyciężyć. Mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:1) rzutem na taśmę uratował Mateusz Kupczak, trafiając z rzutu karnego.

– W decydujących momentach dobrze broni bramkarz rywali lub brakuje nam ostatniego podania. Jeżeli to poprawimy, to będziemy punktowali jeszcze lepiej - zapewnia Mariusz Rybicki. I dodaje: - W Odrze doszło do sporych zmian i póki co nie wygląda to tam zbyt dobrze. Ale to nas to nie interesuje, chcemy w środę zagrać o pełną pulę, a Odra niech się odbudowuje, ale dopiero po spotkaniu z nami.

Zawody w Grodzisku Wielkopolskim poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich. Na liniach wspomogą go Marcin Kasprzyk Zbigniew Szymanek. Arbitrem technicznym będzie zaś Rafał Rokosz.

Mecz odbędzie się w ramach odrabiania zaległości z 8. kolejki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Warta - Odra 2:1 (1 liga, 28.04.2019)
Odra - Warta 2:1 (1 liga, 24.10.2018)

Mecz Warta Poznań - Odra Opole TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport Extra. W internecie mecz za pośrednictwem płatnej aplikacji IPLA TV. Dostęp kosztuje 5 złotych. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:00.