Mecz Warta Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE. Dlaczego...

Mecz Warta Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE. Dlaczego poznaniacy spuścili z tonu? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Ostatniej szansy nie udało się jednak wykorzystać. Koniec meczu! Puszcza niespodziewanie wygrywa w Grodzisku z Wartą!

• Ostatnia szansa Warty. Rzut wolny z boku pola karnego i nawet bramkarz gospodarzy zameldował się w "szesnastce".

• Pięć minut doliczone do drugiej połowy

• Wrzutka w pole karne, piłka opanowana przez jednego z gospodarzy, ale ostatecznie piłka wybita na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Warty przed polem karnym gości

• Zmiana w Puszczy. Stawarczyk w miejsce Uwakwe

• Trwają rozpaczliwe ataki Warty, ale Puszcza bardzo dobrze się broni.

• Warta nabrała wiatru w żagle. Kolejny raz próbował Janicki, ale tym razem bez efektu.

• Goool! Warta zdobywa bramkę kontaktową. Janicki popisał się celnym, mocnym, płaskim strzałem tuż przy słupku.

• Ostatnia zmiana w Warcie. Apolinarski w miejsce Rybickiego

• Rzut wolny dla Puszczy z prawej strony pola karnego. Krótko rozegrany i ostatecznie goście stracili piłkę

• Niemczycki dobrze wybronił strzał Trałki z pola karnego. Rzut rożny dla Warty

• Druga zmiana w Warcie. Schodzi Kupczak, w jego miejsce Danielewicz

• Po ładnej akcji Sitek zagrał piłkę w pole karne, gdzie niefortunnie interweniujący Kieliba skierował ją do własnej siatki

• Gooool! Puszcza prowadzi 2:0! Samobójcze trafienie Kieliby!

• Zmiana w Puszczy. Żytek w miejsce Kleca.

• Zmiana w Warcie. Spławski w miejsce Jarocha

• Tomalski mocno wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony, ale nikt nie zamykał tej akcji.

• Żółta kartka dla Grobelnego

• Warta próbuje odrabiać straty, ale pierwsze minuty drugiej połowy niezbyt udane w wykonaniu "Zielonych"

• Wrzutka w pole karne Puszczy z rzutu wolnego, ale piłka bita zbyt mocno wyszła za linię końcową.

• Drugą połowę od środka rozpoczęli piłkarze Warty.

• Sędzia nie wznawiał już gry. Po bramce dla Puszczy zakończył pierwszą połowę meczu

• Gooool! Stefanik pewnie pokonał Lisa strzałem z rzutu karnego.

• Sitek padł w polu karnym po starciu z Kielibą, ale o faulu nie było raczej mowy. Sędzia podyktował rzut karny trochę na wyrost

• Rzut karny dla Puszczy w doliczonym czasie gry!

• Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

• Żółta kartka dla Kupczaka

• Uwakwe popisał się dobry odbiorem w polu karnym. Mogło być groźnie pod bramką Puszczy

• Po rzucie rożnym uderzał głową Kieliba, ale piłka minęła bramkę.

• Po kontrze Puszczy uderzał na bramkę Orłowski, ale udaną interwencję zanotował Lis.

• Żółta kartka dla Sitka za faul taktyczny w środku pola.

• Rzut rożny dla Puszczy po próbie dośrodkowania z prawej strony.

• Aktywny dzisiaj Tomalski próbował indywidualnej akcji, ale został zablokowany.

• Rzut rożny dla Puszczy, dośrodkowanie, piłka wybita i wraca na skrzydło. Po ponownej wrzutce wybita przed pole karne, gdzie mocno i niecelnie uderzył jeden z gości.

• Nie klei się gra obu zespołom, oglądamy na razie mocno przeciętne widowisko.

• Ładna kontra w wykonaniu Puszczy, Tomalski długo prowadził piłkę, ale ostatecznie za mocno podawał do partnera w pole karne.

• Rzut rożny dla Warty, seria zagrań głową i piłka opuszcza pole karne.

• Trałka próbował uruchomić kolegów podaniem w pole karne, ale napastnicy nie zrozumieli jego intencji.

• Pierwsze minuty to badanie sił z obu stron. Kilka fauli i rzutów wolnych z niegroźnych pozycji.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy. Od środka goście.

• Skład gości prezentuje się następująco:

• Skład Warty na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:

• Spotkanie poprowadzi arbiter Paweł Malec z Łodzi.

• Ścisk w tabeli jest niesamowity. Doświadcza tego zwłaszcza Puszcza. Drużyna z Niepołomic jest dopiero czternasta. Jej dorobek sprawia, że równie dobrze może znaleźć się w barażach o ekstraklasę (pięć punktów straty), jak i... spaść do 2 ligi (dwa punkty zapasu).

• Warta ostatnio przegrała "u siebie" z Chrobrym Głogów 1:2. Wcześniej natomiast zremisowała z Miedzią Legnica 0:0 - na wyjeździe. Puszcza z tą samą Miedzią ostatnio przegrała 0:1, a wcześniej wysoko pokonała Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (3:1).

• Sobotę z Fortuna 1 Ligą dokończymy w Grodzisku Wielkopolskim. Czy Warta znów zapunktuje i zwiększy swoje szanse na bezpośredni awans do ekstraklasy? Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Warta - Puszcza LIVE! Dlaczego poznaniacy spuścili z tonu?

Warta - Puszcza LIVE! Dlaczego poznaniacy spuścili z tonu? ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Warta Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Ligą dokończymy w Grodzisku Wielkopolskim. Czy zespół Piotra Tworka znów zapunktuje i zwiększy swoje szanse na bezpośredni awans do ekstraklasy? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Warta Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE

Po pandemii w 1 lidze odbyło się siedem kolejek. Okazuje się, że w tym czasie więcej punktów zdobyła Puszcza, bo jedenaście. Drużyna Tomasza Tułacza wygrała trzy razy, dwa razy zremisowała i tyle samo przegrała. Dorobek Warty różni się jednym oczkiem: zamiast dwóch remisów na koncie są trzy porażki.

- Myślę, że po meczu z Chrobrym zawiedliśmy samych siebie. Nie zawodnicy mnie, nie ja zawodników. Więcej od siebie wymagamy, a ostatnio coś się załamało. Ja jestem jednak przekonany, że zespół wróci na odpowiednie tory, które dawały radość i punkty. Już w meczu z Puszczą zobaczymy inny zespół - przekonuje trener Piotr Tworek. Wobec ostatnich wyników Warta straciła miejsce premiowane bezpośrednim awansem do ekstraklasy. Jest trzecia.

Ścisk w tabeli jest niesamowity. Doświadcza tego zwłaszcza Puszcza. Drużyna z Niepołomic jest dopiero czternasta. Jej dorobek sprawia, że równie dobrze może znaleźć się w barażach o ekstraklasę (pięć punktów straty), jak i... spaść do 2 ligi (dwa punkty zapasu). - Powielamy wciąż te same błędy - uważa trener Tomasz Tułacz.

Mecz Warta Poznań - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40. Zapraszamy!