Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE. Łodzianie tylko...

Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE. Łodzianie tylko przegrywają. Dziś przełamanie? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Widzew przełamał się i wygrał pierwszy raz w sezonie. Gole Fundambu (przewrotką) i Robaka (z karnego).

• Sędzia doliczył trzy minuty. Dwie już za nami.

• Schodzi też bohater, czyli Fundambu. Za niego Ameyaw.

• Rudol za Możdżenia.

• Lech z wolnego, potem strzelał Mosakowski (a mija się Byrtek), lecz w rywala z pola.

• Okazja dla Stomilu - z rzutu wolnego. Ponownie sfaulował Mąka. Tym razem na wysokości pola karnego.

• Mąka również został ukarany żółtą kartką.

• Kartka dla Szoty.

• Rzut oka na następną kolejkę. Widzew podejmie GKS Jastrzębie, Stomil zagra z Zagłębiem Sosnowiec.

• Zbliżamy się do końca meczu. Widzew kontroluje jego przebieg. Zanosi się na pierwsze punkty w nowym sezonie.

• Jakimś cudem Widzew nie trafia po raz trzeci! Co za seria okazji w jednej akcji! Dwukrotnie uderzał Nowak (w tym przewrotką) - obok!

• Kosakiewicz trafił do notesu. Żółta kartka.

• I jeszcze Sierant w miejsce Bucholca. Komplet zmian wykorzystany.

• Boisko opuścił Hinokio. Za niego Brdak.

• Czubak na ofsajdzie. Gola i tak by nie strzelił, bo został uprzedzony przez rywala.

• Carolina długo zbierał się z murawy. W tym czasie Widzew zwolnił akcję, ale nie wybił na aut.

• Na pozycji spalonej złapany jeden z zawodników Stomilu.

• I jeszcze wszedł Czubak za Robaka.

• Na boisku pojawił się Mąka. Zmienił Michalskiego.

• Kartka dla Mosakowskiego.

• Lech w miejsce Spychały.

• Szota dobrze wjechał pod bramkę, podał w pole karne, ale Kosakiewicz uprzedził van Huffela.

• Michalski z dystansu. Lewą nogą obok lewego słupka.

• Kibice śpiewają: Naszym klubem RTS, cała Polska o tym wie, że Czerwona Armia ta, to kibice Widzewa.

• Nie ma trzeciej bramki dla Widzewa. Robak wypuścił Kuna, ten jednak źle przyjął i nawet nie oddał strzału.

• Stomil szuka choćby kontaktowej bramki. Ma jednak problem ze złamaniem obrony Widzewa.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Robak nie myli się. 2:0. Strzał w lewy róg.

• RZUT KARNY DLA WIDZEWA! Sfaulowany został Michalski.

• Dobra okazja na wyrównanie! van Huffel trzeci raz przed szansą. Uderza głową, ale minimalnie nad poprzeczką!

• Kartka dla Nowaka. Zasłużona.

• Fundambu zdążył przed linią końcową, lecz odegrał już do nikogo.

• Piłkarskie jaja. Byrtek wycofuje do Kudrjavcevsa, ten nie trafia w piłkę i ma szczęście, że ta mija lewy słupek. Blisko samobója!

• Fundambu wygrywa pojedynek pod bramką, futbolówka w końcu spada pod nogę Kuna, który oddaje niecelny strzał.

• Stomil jakby wyżej. Na razie dość spokojny początek. Rozkręcają się za to kibice. Z trybun niesie się głośny doping.

• Druga połowa zaczęta. Od środka Stomil.

• Po stronie Widzewa nie ujrzymy już Ojamy. Za niego Kun.

• I jeszcze Mosakowski za Staszaka.

• Kovaļonoks zszedł, za niego Carolina.

• Koniec pierwszej odsłony. Widzew prowadzi 1:0 po przepięknym trafieniu Fundambu. Jeżeli Stomil nie zmieni nastawienia (czyt. nie zacznie grać w piłkę) to łodzianie zdobędą pierwszy komplet punktów.

• Po wrzutce Ojamy piłka spada na nogę Musze, ale ten kopie nad poprzeczką.

• Kosakiewicz znów zatrzymany. Miał sporo miejsca na prawej flance, ale dośrodkował za krótko.

• Dwa faule Fundambu w jednej akcji. Zasłużona żółta kartka.

• Stomil łatwo wybija piłki po dośrodkowaniach Kosakiewicza. Czwarty raz po stałym fragmencie.

• Przewrotka Fundambu na wagę prowadzenia:

• Stomil próbuje odpowiedzieć, ale znów niecelnie uderza van Huffel!

• Fundambu strzela swojego pierwszego gola dla Widzewa i w ogóle w pierwszej lidze! Trafił przewrotką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ALEŻ BRAMKA FUNDAMBU!

• Ależ wpadka Stomilu! Jedyna taka akcja i zmarnowana. Hinokio wyłożył piłkę van Huffelowi, a ten uderza wyraźnie obok. Koszmarne wykończenie.

• Spory tłok pod bramką Stomilu. Cofnięci w zasadzie wszyscy gracze włącznie z napastnikiem.

• Fundambu! Kiwa jednego, drugiego i jeszcze trzeciego. W końcu uderza, a bramkarz odbija piłkę do boku. Najciekawsza akcja w meczu.

• Mamy celny strzał - pierwszy w meczu. Możdżeń bardzo mocno z dystansu, z prawej nogi, ale Kudrjavcevs na posterunku.

• Kovaļonoks zatrzymany na... 50 metrze od bramki Widzewa. Tyle na razie może Stomil.

• Nie jest to porywające widowisko. Stomil wyraźnie wycofany. W zasadzie ogranicza się do wybijania.

• Trzecia próba Kosakiewicza też nieudana. Po jego dośrodkowaniu piłka wyszła na aut.

• Michalski mocno na krótki słupek. Bramkarza uprzedza Byrtek. Róg dla Widzewa.

• Drugi raz centrował Kosakiewicz - drugi raz do nikogo.

• Biedrzycki fauluje na boku Fundambu. Okazja dla Widzewa na wrzutkę z rzutu wolnego.

• Stomil oddala zagrożenie po indywidualnej próbie Fundambu (szukał podaniem Ojamy).

• Jęk zawodu na trybunach. Po dośrodkowaniu Ojamy do główki skakał niepilnowany Nowak, ale nie sięgnął futbolówki.

• Okazja dla Widzewa z rzutu wolnego. Sfaulowany został Fundambu.

• Od bramki wznowił Kudrjavcevs, po tym jak jego kolega z pola nabił Ojamę.

• W dalszym ciągu Widzew w ataku pozycyjnym.

• Ojamaa przewinił w polu karnym. Piłka po stronie Stomilu, który ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Widzew celuje w pierwsze punkty, Stomil w pierwszego strzelonego gola. W ataku gospodarze.

• Pierwszy gwizdek w meczu! Od środka rozpoczęli gospodarze. A konkretnie to Fundambu.

• Po przywitaniu kapitanów nastąpiła zamian stron. Wzmaga się doping dla gospodarzy.

• Widzew w jednakowych czerwonych strojach, Stomil w niebieskich.

• Kibice zajmują miejsca, zawody poprowadzi sędzia Łukasz Szczech (Warszawa).

• W Łodzi dobre warunki do gry. Na termometrach blisko 20 stopni Celsjusza.

• Stomil również nie wygrał jeszcze meczu. Ma za to punkt ugrany przeciw GKS Tychy (0:0). W porównaniu do jedenastki na Odrę Opole (1:0) dostrzegamy dwie zmiany. Nie ma Caroliny i Mosakowskiego, a są Byrtek ze Staszakiem.

• W składzie Widzewa dostrzegamy cztery zmiany. Zagrają Tanżyna, Michalski, Możdżeń i Ojamaa. Na ławce zasiądą natomiast Grudniewski, Kun, Czubak. Poza kadrą Poczobut.

• Na Widzew spadają gromy. Zespół przegrał dotąd wszystkie mecze ligowe. Ostatnio - mimo wielu okazji - przegrał derby z ŁKS 0:2. Część kibiców domaga się zwolnienia trenera Dobiego, ale taki scenariusz na razie nie wchodzi w grę.

• Czy to akurat ten dzień? Czy właśnie dzisiaj Widzew zdobędzie pierwszy punkt lub punkty w 1 lidze? Za niecałą godzinę początek meczu ze Stomilem.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Widzew - Stomil LIVE! Łodzianie tylko przegrywają. Dziś przełamanie?

Widzew - Stomil LIVE! Łodzianie tylko przegrywają. Dziś przełamanie? ©Krzysztof Szymczak

Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE. Beniaminek przegrał do tej pory wszystkie spotkania i to z kretesem. Czy dzisiaj się przełamie? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE

Nastroje w Widzewie są fatalne. Zespół liże rany po derbach, w których dostał lekcję od ŁKS Łódź (0:2). Wcześniej natomiast uległ Chrobremu Głogów (0:3) i Radomiakowi Radom (1:4). Część kibiców już domaga się trenerskiej głowy Enkeleida Dobiego.

Trzy wysokie porażki z rzędu sprawiają, że Widzew zamyka tabelę 1 ligi.
Oprócz niego punktów nie zdobyły jeszcze dwa inne zespoły: GKS Jastrzębie oraz Sandecja Nowy Sącz. Dzisiejszy rywal Widzewa, Stomil Olsztyn, jest w niewiele lepszym położeniu. Ugrał bowiem punkt w meczu otwarcia z GKS Tychy (0:0). Po nim nastąpiły porażki z ŁKS Łódź (0:3) i Odrą Opole (0:1).

- To początek rozgrywek, więc nie ma co panikować - uspokaja trener Stomilu, Adam Majewski. - Wiem, że idziemy w dobrym kierunku, tylko ewidentnie potrzeba nam czasu i meczu na przełamanie - dodaje.

Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o 12:40.