Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja...

1 1 połowa

Chrobry Głogów

1

0 1 połowa

• Koniec tego spotkania! Remis 1:1 w meczu pomiędzy Wigrami Suwałki a Chrobrym Głogów!

• Arbiter odgwizduje faul i wznowi Kąkolewski.

• Dośrodkowanie Kozaka z lewego skrzydła wybija Karankiewicz i rzut rożny dla gosci!

• Mamy doliczony czas gry, 3 minuty potrwa jeszcze to spotkanie

• Piłka prosto w zawodnika stojącego najbliżej linii pola karnego i aut dla Wigier.

• Piłka odbija się od Stolca i rzut rożny dla Wigier !

• Rzut wolny dla Wigier, Olszewski trafia prosto w mur, a dobitka Huertasa wysoko nad bramką !

• Aftyka już na ławce rezerwowych, w jego miejsce pojawił się Olszewski.

• Aftyka nabija Piotrowskiego i rzut rożny dla Wigier !

• Kozak techniczne podanie na 11 metr do Pawlika, ten uderza piętą nad poprzeczką!

• I to właśnie Benedyczak opuści boisko, teraz na tej pozycji Kubica.

• Kozak idealnie zagrywa na 16 metr do Benedyczka ten z pierwszej piłki uderza prosto w Kąkolewskiego!

• Gierach w drugiej zmianie za Sauczka.

• Piłka w siatce Chrobrego, ale wcześniej jednak piłka wyszła po za boisko! Wznowi Szromnik!

• Rzut rożny dla Wigier!

• Za Sosnowskiego melduje się Łapiński

• Szymon Drewniak otrzymał piłkę zwrotna po wykonaniu rzutu różnego, zdecydował się na centrostrzał i piłka otarła się o poprzeczkę !

• Zmiana w szeregach gości, Piotrowski w miejsce Ziemanna.

• Akcja Wigier, Aftyka dośrodkowuje piłkę w pole karne blisko oddania strzału był Sosnowski ale zagrywa piłkę ręką. Wznowi Szromnik.

• Fatalny błąd Sosnowskiego, Najemski przegrał pojedynek biegowy z Lebedyńskim i strzał napastnika Chrobrego wysoko nad bramką !

• Miłosz Kozak! Techniczne uderzenie obok prawego słupka bramki!

• Faul Karankiewicza na 25 metrze od bramki, rzut wolny dla gości, przy piłce aż trzech zawodników gości.

• Przy piłce utrzymują się gracze w niebiesko-białych trykotach, brakuje jednak konkretów.

• Walczył na lewej stronie Król z Lebedyńskim, rzut rożny dla gości!

• Faulowany gracz Wigier w środkowej strefie boiska, reprymenda dla Ziemanna

• Teraz przewinienie w polu karnym i wznowi Szromnik.

• Piłka odbija się od Stolca i kolejny stały fragment gry !

• Teraz faul na połowie Chrobrego, rzut wolny dla gospodarzy!

• GOOOOOOOL!! Ilków-Gołąb pewnie w lewy róg bramki! 1:1!

• Aftyka otrzymał piłkę na 30 metrze, zszedł do środka pola oddał strzał zza linii 16 metra minimalnie niecelny!

• Zagranie piłki ręką przez Sauczka i rzut karny dla gości! Żółta kartka!

• Świetnie teraz Lebedyński ograł Aftykę i rzut rożny dla gości !

• Akcja lewym skrzydłem Wigier. Dośrodkowanie w kierunku Bartczaka, jego strzał nad bramką !

• Od środka Wigry i rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Pierwsze 25 minut to totalna dominacja ekipy z Głogowa, Wigry musiały skupić się na grze w defensywie, a i Dominik Kąkolewski trzykrotnie musiał bronić groźne uderzenia. Z biegiem czasu to Wigry dochodziły do swoich sytuacji w polu karnym i po jednej z nich Szromnik popełnił błąd i sfaulował Matuszewskiego, co oznaczało rzut karny dla Wigier. Liczymy na jeszcze większe emocje w drugiej części spotkania!

• Chrobry nie kończy swojej akcji, arbiter kończy pierwszą część spotkania! Po 45 minutach Wigry prowadzą z Chrobrym 1:0!

• Kolejny raz płasko wrzuca Kozak, Wigry nie potrafiły wybić tej piłki, do strzału doszedł Góra, piłka szybuje wysoko nad bramką !

• Zagranie piłki ręką przez Karankiewicza i rzut wolny dla gości. 25 metr od bramki Wigier.

• GOOOOOOOL!!! Joel Huertas płaskim strzałem pokonuje Szrominka z rzutu karnego! 1:0 dla Wigier!

• Rzut karny dla Wigier! Szromnik fauluje Matuszewskiego ! Żółta kartka dla golkipera gości!

• Kolejna akcja Wigier, Sosnowski próbował przejąć podanie od Huertasa, na posterunku jednak Szromnik!

• Zagranie na 25 metr, uderzenie Sauczka bardzo niecelne.

• Dośrodkowanie w pole karne, Najemski był blisko wpakowania piłki do siatki, ale tylko kolejny korner!

• Płaski strzał Aftyki, piłka odbija się od zawodnika gości i korner!

• Faul Drewniaka przed linią pola karnego będzie rzut wolny dla Wigier! Ostry kąt, zobaczmy co zrobią gospodarze!

• Dośrodkowanie Aftyki, dogranie na 5 metr przez Sołdeckiego, Najemski kończy akcje strzałem nad bramką !

• Bartczak urwał się teraz lewym skrzydłem, podanie na bliższy słupek w stronę Sauczka, wybijają to goście i rzut rożny!

• Wrzutka Aftyki nie znalazła odbiorcy, piłka opuściła boisko i wznowi Szromnik

• Faul na Matuszewskim. Będzie rzut wolny dla Wigier.

• Teraz szansa dla Wigier, w polu karnym z piłką był Sauczek i zdecydował się na uderzenie, ale niecelne!

• Poradzili sobie z tym stałym fragmentem gry gospodarze, wciąż przy piłce utrzymuje się Chrobry.

• Kolejna dobra akcja gości, w trudnej pozycji strzał oddaje Benedyczak, broni nogami Kąkolewski i rzut rożny!

• Uderzenie Stolca z 20 metrow, piłka szybuje wysoko nad bramką !

• Rzut rożny dla Chrobrego. To dobre 20 minut gry dla zawodników z Głogowa!

• Bardzo niedokładne zagranie Stolca. Od bramki rozpocznie Kąkolewski.

• Faul Praznovskiego na Huertasie, żółta kartka dla zawodnika gości!

• Miękka wrzutka w pole karne Kozaka, do strzału głowa dochodzi Praznovsky, piłka prosto w ręce golkipera Wigier!

• Matuszewski fauluje Kozaka i pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu! Będzie rzut wolny dla gości z okolic 25 metrów !

• Bardzo ładna akcja gospodarzy, Bartczak na lewe skrzydło do Matuszewskiego, ten z pierwszej piłki dośrodkowuje w pole karne do Huertasa, ale jego strzał niecelny!

• Szybka strata Wigier i znów przy piłce utrzymują się goście szukając swoich szans na kolejną groźną akcje.

• Krótko rozegrany ten stały fragment, dośrodkowanie Kozaka, niecelny strzał głową Benedyczaka i wznowi Kąkolewski.

• Kapitalne prostopadłe zagranie Kozaka w pole w kierunku Lebedyńskiego, ten decyduje się na strzał i broni Kąkolewski! Rzut rożny dla gości!

• Strata gospodarzy przed własnym polem karnym. Zbyt mocne podanie Kozaka na lewą stronę boiska i wznowi Kąkolewski.

• Od środka Lebedyński i gramy!

• Zawodnicy są już na murawie, dziś gospodarze zagrają w niebiesko-białych trykotach, natomiast goście z Głogowa w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach! Za chwilę zaczynamy!

• Dziś w Suwałkach spotkanie z tych o "6 punktów" obie ekipy znajdują się w niebezpiecznej strefie w tabeli i zwycięstwo dla jednej z nich będzie miało ogromne znaczenie w końcowym rozrachunku.

• Rezerwowi Chrobrego Głogów:

Abramowicz-Michalec-Ratajczak-Diduszko--Mandrysz-Kubica-Piła-Piotrowski-Kowalczyk

• Ławka rezerwowych Wigier Suwałki:

Balawejder-Gierach-Diallo-Ozga-Olszewski-Furst-Łapiński-Piekarski-Gużewski

• Znamy już wyjściowe składy obu ekip, za chwilę przedstawimy ławkę rezerwowych!

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, na stadionie miejskim w Suwałkach melduje się Adrian Milewski i zaprasza do śledzenia relacji NA ŻYWO z meczu pomiędzy Wigrami Suwałki, a Chrobrym Głogów.

psz

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE. W bardzo ważnym spotkaniu na dole tabeli Wigry Suwałki zagrają w niedzielę z Chrobrym Głogów w 15. kolejce Fortuna 1 Ligi. Zwycięzca tego pojedynku złapie głębszy oddech i wyprzedzi rywala w tabeli. Relacja na żywo z meczu Wigry - Chrobry live w GOL24.pl!

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE

Wigry przystępują do meczu z Chrobrym po dwóch z rzędu porażkach. Co prawda minimalnych (0:1), ale to przecież bez znaczenia. Piłkarze z Podlasia musieli uznać wyższość Sandecji Nowy Sącz i GKS-u Jastrzębia.
Ostatnie zwycięstwo miało miejsce trzy kolejki temu, z zamykającą tabelę Odrą Opole (1:0). Jeśli zespół prowadzony przez Pawła Crettiego poważnie myśli o utrzymaniu, nie może w niedzielę ulec Chrobremu.

A o to może być ciężko, gdyż głogowianie złapali serię trzech zwycięstw z rzędu bez straconego gola. Kolejno 1:0 z Chojniczanką Chojnice, 3:0 z Zagłębiem Sosnowiec i 1:0 ze Stalą Mielec. Praca Ivana Djurdjevicia zaczęła przynosić efekty, a Chrobry opuścił strefę spadkową. Czy w Suwałkach podtrzyma świetną passę?

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Wigry Suwałki - Chrobry Głogów live w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.