Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Oba zespoły zaczęły od porażki

1

0 1 połowa

• Na dziś z Suwałk to już wszystko, dziękuję za uwagę i żegnam się z Państwem - Adrian Milewski!

• I koniec tego spotkania ! Miedź rzutem na taśmę wywozi z Suwałk jeden punkt !

• GOOOOOOOOOL ! Miedź doprowadza do wyrównania ! Mijusković po strzale głową umieszcza piłkę w siatce !

• 3 minuty doliczone do tego spotkania !

• Kacper Kostorz

• Wrzutka w pole karne, piłka opuszcza boisko. Jeszcze jakieś spięcie pomiędzy Karankiewiczem i Kostorzem oboje otrzymują żółta kartkę.

• Faulowany Roman, będzie rzut wolny dla Miedzi

• Adamec w miejsce Bartczaka

• Sauczek oddaje strzał, broni Załuska, piłka kończy lot na bocznej siatce bramki. Rzut rożny dla gospodarzy!

• 20 metrów od bramki, będzie rzut wolny dla gości.

• Czerwona kartka dla Santany! Prawdopodobnie pomocnik Miedzi powiedział coś bardzo nieprzyzwoitego!

• Niecelny strzał zawodnika Miedzi, wznowił Balawejder i teraz to Miedź przeważa na murawie szukając bramki na remis.

• Wybijają Wigry i kolejny korner

• Rzut rożny dla Miedzi

• Patryk Czułowski otrzymał podanie na 30 metrze, oddał płaski strzał zza pola karnego i bezradny Załuska !

• GOOOOOOOOOL !!! Patryk Czułowski! Wejście smoka !

• Wznowi od bramki Balawejder

• W miejsce Huertasa pojawił się Czułowski

• Strzał z niczego Adriana Karankiewicza obok bramki.

• Roman za Śliwę

• Traci Santana piłkę, od autu Wigry.

• Gojko wywalczył rzut rożny.

• W drugiej połowie to Wigry więcej utrzymują się przy piłce, brakuje jednak konkretów na połowie rywala.

• Gojko wychodzi z piłką po za boisko, Załuska wybiciem wznowi grę.

• Fatalnie zagrał to Matuszewski, piłka opuszcza boisko.

• Rzut wolny dla Wigier, szansa na dośrodkowanie w pole karne

• Zmiana w ekipie gospodarzy, schodzi Aftyka, pojawia się Sauczek

• Uderza z dystansu Aftyka, bardzo niecelnie

• Strata gospodarzy, ruszyli z kontrą podopieczni Nowaka, Marquitos oddaje płaski strzał z linii 16 metra, nie stworzyło to problemów dla Balawejdera.

• Wigry ! Wełniak dwukrotnie starał się zagrać prostopadłą piłkę w pole karne, gdy już dotarła do Aftyki ten uderza i broni Załuska!

• Z ogromnego dystansu uderza Santana, spokojnie golkiper Wigier to wyłapuje

• Dobra sytuacja dla Śliwy, jednak uderza obok bramki !

• Faulowany we własnym polu karnym stoper Wigier, od bramki Balawejder

• Zaczynamy drugą odsłonę.

• 45+3' koniec pierwszej części spotkania, bezbarwne 45 minut meczu w Suwałkach.

• 45+3 Oddala zagrożenie Karankiewicz.

• 3 minuty mamy doliczone do pierwszej połowy spotkania

• Za mocne dośrodkowanie z tego stałego fragmentu gry, wznowi od bramki Załuska

• Aftyka uderza bezpośrednio, piłka otarła się o mur gości, będzie rzut rożny!

• Faulowany Maruszewski, będzie rzut wolny dla Wigier z okolic 20 metra !

• Akcja Wigier ! Huertas do Aftyki ten uderza na bramkę, broni Załuska, a dobitka Bartczaka w boczną siatkę !

• Widowisko w Suwałkach nie porywa, miejmy nadzieję że to tylko kwestia czasu.

• Matuszewski do środka, tam przejął piłkę Huertas, próba strzału zablokowana

• Uderzenie z dystansu Santany, bardzo niecelne.

• Mijusković w miejsce Chrzanowskiego

• Chrzanowski nie podnosi się z murawy, będzie wymuszona zmiana

• Zderzyli się zawodnicy Miedzi na własnej połowie, leży na murawie Chrzanowski. Potrzebna jest pomoc medyczna

• Wigry oddalają zagrożenie

• Zły jest teraz Marquitos na swoich kolegów, nie miał do kogo zagrać piłki w polu karnym, więc wywalczył rzut rożny

• Podanie na czystą pozycję do Zielińskiego, ten oddaje mocny strzał, na posterunku był arbiter który wskazał spalonego !

• Kartkę również otrzymuje Loua za faul w środku boiska

• Omar Santana ukarany żółtą kartką

• Pierwsza próba kontrataku Wigier, Bartczak zbyt mocne podanie i piłka opuszcza boisko.

• Zamieszanie w polu karnym, wybija piłkę Karankiewicz

• Zablokowana wślizgiem próba uderzenia Chrzanowskiego

• Rzut rożny dla Miedzi, Wigry nie miały jeszcze swojej szansy w polu karnym

• Będzie rzut wolny dla gości, od środka wznowi grę Santana

• Kiepska próba wrzutki w pole karne gospodarzy. Balawejder wyłapuje bezpańską piłkę.

• Sędzia Kuźma uspokaja graczy Miedzi. Po kartki jeszcze nie sięga.

• Wigry nie mają zbyt wiele miejsca na rozegranie piłki.

• "Jesteśmy z wami, hej Wigry jesteśmy z wami!" - kibice dziś dobrze słyszalni. Na stadion wrócą jeszcze w czerwcu.

• Próba strzału na bramkę Załuski - zablokowana. Potem obrońca Miedzi został kopnięty. Faul.

• Miedź gra dzisiaj w jednakowych zielonych strojach. Wigry na biało.

• Od początku Miedź gra ofensywie. Jest pierwszy celny strzał. Piłkę łapie Balawejder.

• Sprzed stadionu dobiega doping. Jest dość wietrznie.

• Pierwszy gwizdek w meczu - zaczynamy!

• Pora na 24. kolejkę Fortuna 1 Ligi! Zaczynamy ją na Podlasiu. Walczące o utrzymanie Wigry zagrają za moment z Miedzią, która spadła z ekstraklasy, ale bardzo chciałaby do niej już wrócić.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Wigry - Miedź LIVE! Oba zespoły zaczęły od porażki

Wigry - Miedź LIVE! Oba zespoły zaczęły od porażki ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Ani dnia wytchnienia. Jeszcze w czwartek emocjonowaliśmy się 23. kolejką Fortuna 1 Ligi, a już od piątku czekają nas pierwsze spotkania 24. kolejki. Zaczniemy na Podlasiu, gdzie drużyna broniąca się przed spadkiem zagra z kandydatem do awansu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE

Z realizacją celów idzie jak po grudzie. Wigry zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem 19 punktów. Mają najgorszą passę w całej lidze. Ostatnia porażka z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (0:1) była piątą z rzędu, a czternastą w ogóle.

Wcale lepiej nie wypada Miedź. Spadkowicz z ekstraklasy jest dopiero szósty. Ma aż 12 punktów straty do miejsc premiowanych bezpośrednim awansem. W zeszłej kolejce uległa u siebie Stali Mielec (1:2).

Miedź na najdalszy wyjazd w sezonie wyjechała w czwartek o 7 rano. Piłkarze zjedli obiad w autokarze, w formie cateringu. - Obostrzenia są, ale myślę, że nie są wielkim utrudnieniem. Da się to zorganizować w ten sposób, żeby przygotowywać się normalnie, jak do tej pory – uważa drugi trener Miedzi, Grzegorz Mokry.

Spotkanie w Suwałkach poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma z Białegostoku.

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie, w aplikacji IPLA TV. Dostęp jest bezpłatny. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:30. Zapraszamy!