Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE. Hyballa dostrzegł lenistwo, czeka na reakcję. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Wisła Kraków - Raków LIVE! Wielki test dla Hyballi
Wisła Kraków - Raków LIVE! Wielki test dla Hyballi Andrzej Banaś
Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE. Gospodarze spróbują zrehabilitować się za porażkę z beniaminkiem, gości wracają do gry po blisko trzech tygodniach przerwy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE

20 dni minęło od ostatniego meczu Rakowa. Zespół Marka Papszuna tak jak inni odbył przerwę w rozgrywkach z powodu meczów el. MŚ 2022. Potem jednak doszło do zakażeń koronawirusem i mecz ze Stalą Mielec trzeba było przełożyć na inny termin.

Raków zachował miejsce na podium, ale Lechia Gdańsk zbliżyła się do niego już na oczko. Presję zaczął wywierać również Piast Gliwice. Przed Rakowem ważne dni, bo w przyszłym tygodniu zagra o awans do finału Pucharu Polski. Rywalem będzie Cracovia, która broni trofeum.

Dziś zadanie jest nieco ułatwione, bo zgodnie z zapisami umowy po stronie Wisły nie może wystąpić Felicio Brown Forbes. W zeszłej kolejce Wisła przegrała 0:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Drużyna zajmuje jedenaste miejsce, mając tyle samo punktów co Jagiellonia Białystok.

Peter Hyballa, trener Wisły: - Problemem Wisły jest to, że za dużo ludzi żyje w starych czasach, przeszłością. A teraz mamy walkę o utrzymanie. I dlatego w każdym meczu musimy dawać z siebie sto procent. Faktycznie, pierwsza linia w meczu z Podbeskidziem grała słabo. Szczególnie w pierwszej połowie. Zawodnicy byli leniwi, a na to nie możemy sobie pozwalać. Dlatego zrobiliśmy analizy wideo. Dużo było pracy w grupach. Teraz musimy pokazać reakcję. Musimy być bardziej konkretni, silniejsi i musimy zacząć wygrywać.

Oglądaj mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Wisła Kraków - Raków Częstochowa:
Wisła Kraków: Brown Forbes, Mehremić, Plewka, Basha, Duda
Raków Częstochowa: Petrasek, Szczepański, Bartl (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Raków - Wisła 0:0 (Ekstraklasa, 08.11.2020)
Raków - Wisła 3:1 (Ekstraklasa, 20.06.2020)
Wisła - Rakow 3:2 (Ekstraklasa, 10.06.2020)

Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30 - zapraszamy!

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

To było widowisko na miarę meczu na szczycie. Liderująca Legia Warszawa wysoko pokonała drugą Pogoń Szczecin 4:2. Zobaczcie zdjęcia z sobotniego spotkania 23. kolejki PKO Ekstraklasy.

Zdjęcia z meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4:2 [GALERIA]