Mecz Wisła Płock – Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock – Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV

2 1 połowa

Arka Gdynia

0

0 1 połowa

• Bardzo dobry mecz gospodarzy! W końcu zasłużyli sobie na to aby wygrać i daje to iskierkę nadziei na dalszą część sezonu! Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę miłego wieczoru!

• Koniec! Wisła Płock w końcu się przełamuje!

• Wisła nie odpuszcza! Teraz Giorgi Merebaszwili huknął z dystansu, ale świetnie broni Steinbors!

• Damian Rasak delikatnie za mocno do Jose Kante. Snajper Wisły już wychodził sam na sam z bramkarzem Arki.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Kamil Biliński za Nico Varelę.

• Steinbors pięknie broni strzał Michalaka! Było blisko!

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Alan Uryga zmiana Igora Łasickiego.

• Leszek Ojrzyński wykorzystuje ostatnią zmianę. Tadeusz Socha schodzi, a Adam Danch wchodzi.

• Antoni Łukasiewicz ogląda żółtą kartkę.

• Dobra akcja Konrada Michalaka, ale jego strzał ląduje tylko na bocznej siatce.

• Seria dośrodkowań Arki Gdynia, lecz żadna z tych wrzutek nie miała nawet prawa zaskoczyć Kiełpina.

• Semir Stilić opuszcza boisko. Melduje się na nim Konrad MIchalak.

• Igor Łasicki ukarany żółtym kartonikiem.

• Nico Varela oddaje taki dość nieprzygotowany strzał, który ląduje gdzieś daleko w trybunach.

• Gra teraz odbywa się w większości w środku pola. Czy jeszcze Arka zdoła doprowadzić choćby do remisu?

• Grzegorz Piesio również ukarany za pyskowanie sędziemu.

• Giorgi Merebaszwili ukarany żółtą kartką za faul na Steinborsie.

• Rafał Siemaszko zmienia Siergieja Kriwca.

• Ależ Kiełpin ma dzisiaj znakomity dzień! Najpierw świetnie piąstkuje, a później spokojnie broni potężne uderzenie Grzegorza Piesio!

• Kolejna świetna akcja duetu Stilic - Merbaszwili! Tym razem jednak Gruzin uderza prosto w Steinborsa!

• Przeciągnięte dośrodkowanie Semira Stilicia i Wisła łatwo traci piłkę.

• Ależ zakotłowało się w polu karnym Arki! Semir Stilić na małej przestrzeni zmylił kilku rywali, zagrał w stronę bramki, ale słabo uderza Kante.

• Po przerwie na boisko nie wrócił Luca Zarandia. Zmienił go Patryk Kun.

• Wracamy po przerwie! Czy Wisła Płock dociągnie swoje prowadzenie!?

• Oglądamy dzisiaj naprawdę dobre widowisko! Wisła gra dzisiaj bardzo dobrze i zasłużenie prowadzi do przerwy!

• Koniec pierwszej połowy!

• Ruben Jurado powinien zdobyć bramkę do szatni. Hiszpan uderzył z 3 metra prosto w Kiełpina. Szok.

• Jose Kante znakomicie przyjmuje sobie piłkę w polu karnym, lecz już nie zdołał oddać groźnego uderzenia.

• Skrytykowałem grę obu drużyn i od razu mamy efekty! Jose Kante zagrał do Merebaszwilego, a Gruzin wyłożył piłkę do pustej bramki dla Vareli! Gracz Wisły szybko się zrehabilitował!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nico Varela na 2:0!

• Po emocjonujących 10 minutach gra mocno się uspokoiła. Czekamy na kolejne okazje.

• Ruben Jurado groźnie uderza, ale góra w tym pojedynku Seweryn Kiełpin.

• Nico Varela podchodzi do rzutu karnego, ale przepięknie broni Pavles Steinbors! Dzieje się w Płocku oj dzieje!

• Faulował Tadeusz Socha i ogląda żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Wisły! Giorgi Merebaszwili faulowany wyraźnie w 16!

• Co się teraz dzieje w Płocku! Jose Kante uderzył głową i wydawało się, że piłka przekroczyła linię bramkową. Arbiter główny zdecydował inaczej, a asystenci VAR'owi potwierdzili jego decyzję!

• Ależ zamieszania teraz mieliśmy! Jose Kante wykorzystał błąd defensywy Arki i zdobył gola. Najpierw jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i kiedy wydawało się, że sędzia wycofa bramkę to szybko zmienił swoją decyzję. Czyżby pomoc asystentów z wozu VAR?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante wpisuje się na listę strzelców!

• Semir Stelić dogrywa z rzutu wolnego, ale na spalonym jeden z graczy Wisły.

• Dobra akcja Arki Gdynia, lecz Ruben Jurado nie dosięgnął piłki aby zamknąć ja strzałem.

• Jose Kante uderza niedokładnie głową i od bramki zaczną goście.

• Świetny powrót Grzegorza Piesio, który ratuje swoją drużyną znakomitą interwencją.

• Przeciągnięta wrzutka Kriwieca. Piłka spokojnie ląduje w rękach Kiełpina.

• Dobre dośrodkowanie z autu Arki Gdynia, po którym było bardzo gorąco pod bramką Kiełpina.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek a goście rozpoczęli ten mecz!

• W składzie gospodarzy brakuje ich lidera i najważniejszego zawodnika. Za kartki pauzuje Dominik Furman.

• Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Gdyni. Arka w ostatnich kolejkach radzi sobie coraz lepiej i już głośno mówi się o miejscu w pierwszej ósemce.

• Wisła Płock od pewnego czasu nie może się przełamać. Ich gra wygląda słabo, a wyniki jak najbardziej tego dowodzą. W ostatnich 5 meczach, aż czterokrotnie wracali na tarczy. Czy dzisiaj uda się przełamać?

• Skład Wisły Płock!

• Skład Arki Gdynia!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za 30 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Wisłą Płock, a Arką Gdynia! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski. Poprowadzę dla Państwa relację LIVE z tego meczu!

Mateusz Hawrot

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Wisła - Arka LIVE! "Nafciarze" wrócą na właściwe tory?

Wisła - Arka LIVE! "Nafciarze" wrócą na właściwe tory? ©Piotr Hukało

Mecz Wisła Płock – Arka Gdynia ONLINE. Spotkanie Wisły Płock z Arką Gdynia otworzy sobotnie popołudnie z Ekstraklasą. W tym roku te drużyny mierzyły się ze sobą już trzykrotnie. Choć wszystkie mecze rozegrano w Gdyni, to żółto-niebieskim ani razu nie udało się wygrać. Dwukrotnie padł remis, a raz trzy oczka zgarnęli „Nafciarze”. Czy będąca na fali ekipa Leszka Ojrzyńskiego wywiezie z Płocka komplet punktów? Pierwszy gwizdek arbitra o 15.30. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Wisła Płock – Arka Gdynia ONLINE

Wprawdzie oba zespoły w tabeli dzieli nie tak dużo, bo cztery miejsca i pięć oczek, ale nastroje są zgoła odmienne. Dużo lepsze humory dopisują w Gdyni. Arka wróciła na właściwe tory po porażkach z Legią i Lechią – najpierw gdynianie odnieśli ważne zwycięstwo we Wrocławiu, a tydzień temu roznieśli u siebie Sandecję.
Wynik 5:0 to najwyższy triumf osiągnięty przez Arkę w historii występów w Ekstraklasie. Trener Ojrzyński mógł być zadowolony, bo pomimo dokonania kilku zmian w składzie, drużyna funkcjonowała jak należy. Szkoleniowiec postawił na rzadziej grających w tym sezonie Zarandię, Kriwca oraz Łukasiewicza, i nie zawiódł się. Wszyscy trzej zawodnicy swoją szansę powinni dostać też w Płocku. Dodatkowo Arka małym nakładem sił zapewniła sobie w środę awans do półfinału Pucharu Polski. Z jedenastki, która zdemolowała Sandecję, w tygodniu grał tylko Michał Marcjanik, więc zespół jest generalnie wypoczęty i w pełni sił. Warunki, by wreszcie ograć płocczan, wydają się być idealne.

Arkę minimalnym faworytem czyni też fakt, że gospodarze w ostatnich meczach zdecydowanie zawodzą. Cztery porażki z rzędu, kiepska forma wielu piłkarzy, nie pomagają rotacje w składzie – to nie sprzyja atmosferze w ekipie zeszłorocznego beniaminka. Posada trenera Jerzego Brzęczka nie wydaje się być bardzo zagrożona, ale wszyscy w Płocku na pewno oczekują przerwania fatalnej passy. Strefa spadkowa coraz bliżej, a przed końcem roku „Nafciarzy” czekają jeszcze wyjazdowe starcia z Wisłą Kraków i Legią, więc perspektywa zimowania na piętnastym miejscu wcale nie wydaje się być niemożliwa. Płoccy kibice mogą widzieć światełko w tunelu w postaci wzrastającej formy Semira Stilicia; Bośniak błysnął w Poznaniu i w nim fani powinni upatrywać motoru napędowego drużyny w starciu z Arką, szczególnie że za kartki pauzuje Dominik Furman. Inna sprawa, że bramki najpewniej znów będzie strzec Seweryn Kiełpin, którego babole nie sprzyjają zdobywaniu punktów. Kiepsko przeciwko Lechowi wyglądał też środek defensywy, dlatego w tygodniu trener Brzęczek miał pewnie sporo do roboty. Ewentualna poprawa wydaje się być niezbędna, by nawiązać z rywalem walkę o trzy punkty.

Miejmy nadzieję, że oba zespoły zafundują nam udane wejście w sobotę z Ekstraklasą. Jeśli trenerzy postawią na otwarty futbol, to nie powinniśmy się zawieść – w Wiśle i Arce są piłkarze, którzy w formie gwarantują wysoki poziom. Letnie starcie zakończyło się bramkowym remisem. Dla Wisły trafił Damian Byrtek, dla Arki z rzutu karnego Marcin Warcholak. Jak będzie tym razem, przekonamy się popołudniu. Obie ekipy z pewnością zawalczą o komplet punktów.

Sonda

Wisła Płock - Arka Gdynia: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Wisła: Furman, Parvulescu, Lebedyński, Rogalski
Arka: Kakoko, Sobieraj

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - Wisła 1:1 (Ekstraklasa, 30.07.2017)
Arka - Wisła 0:1 (Ekstraklasa, 16.05.2017)
Wisła - Arka 1:1 (Ekstraklasa, 22.04.2017)

Mecz Wisła Płock – Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja nSport+. W internecie mecz dostępny na stronie Canal+ Sport Online. Komentują Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda. Reporterami z murawy będą zaś Daria Kabała-Malarz i Filip Surma. Relacja LIVE w GOL24.pl od 15:30.