Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2 1 połowa

• Koniec meczu! Korona Kielce słabo zaczęła, ale ostatecznie zdeklasowała Wisłę Płock na jej terenie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• A jednak nie będzie rzutu karnego!

• Rzut karny dla Wisły Płock za zagranie piłki ręką przez gracza Korony! Jeszcze sprawdzi to VAR.

• Grający na szpicy Kiełb dostał piłkę, pociągnął z nią w pole karne i uderzył z lewej nogi. Jeszcze po rykoszecie od Rzeźniczaka futbolówka wylądowała w siatce.

• GOOOOOOL!!! KIEEEEEEŁB!!! 4:1 DLA KORONY!!

• Karol Angielski wchodzi za Sheridana.

• Kielczanie spokojnie rozgrywają piłkę na połowie przeciwnika.

• Piłkarze Wisły wyglądają już na zrezygnowanych. Nie wiedzą, jak dobrać się do skóry dobrze broniącej Koronie.

• Uros Djuranović za Cebulę.

• Nieprzyjemny cios między nogi otrzymał Pućko.

• Adamczyk bardzo ładnie uderzył z powietrza, ale czujny był Kozioł.

• Kolejna zmiana. Niewidocznego po przerwie Kocyłę zastępuje Suad Sahiti.

• Fin kończy występ. W jego miejsce Milan Radin.

• Co za festiwal błędów gospodarzy. Najpierw niezbyt dobrze odbił piłkę po strzale Daehne, potem o włos od samobója był Uryga, który trafił z główki w słupek. W końcu futbolówka trafiła do Forsella, który mocnym, płaskim uderzeniem wpisał się na listę strzelców.

• GOOOOOOL!!! FORSELL TRAFIŁ NA 3:1 DLA KORONY!!

• Gardawski zastąpiony przez Grzegorza Szymusika.

• Żółta kartka dla Spychały, który bardzo ostro potraktował Garcię.

• Bardzo długo trzymał piłkę Merebaszwili. Żaden z kolegów nie pokazywał się jednak do gry i Gruzin zdecydował się na słaby strzał.

• Pierwsza zmiana. Hubert Adamczyk za Ambrosiewicza.

• Merebaszwili odbił się od Macieja Spychały i teraz zwija się z bólu.

• Maciej Ambrosiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Forsell mocno z daleka, ale piłka przeszła w znacznej odległości obok słupka.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Forsella z rzutu rożnego i zapachniało kolejnym golem dla Korony.

• Wreszcie pokazał się Cillian Sheridan, który strzałem głową zmusił do interwencji Kozioła

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Naprawdę ciekawe widowisko w Płocku. Wracamy za kwadrans.

• Żółta kartka dla Cebuli.

• Bardzo groźnie z 17. metrów uderzył Giorgi Merebaszwili! Z najwyższym trudem broni bramkarz Korony.

• Gubią się, gubią tłamszeni gracze Wisły. Wyraźnie złapała wiatr w żagle Korona.

• Poprzeczka! Ależ kropnął z dystansu Matej Pućko! Zabrakło tak niewiele.

• Płasko z dystansu Forsell, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Thomasa Daehne.

• Pinball w polu karnym Korony, piłka w rękach Marka Kozioła.

• Trochę na siłę Forsell szukał w polu karnym Cebuli, błąd popełnił Angel Garcia i pomocnik Korony wykończył akcję mocnym strzałem pod poprzeczkę.

• GOOOOOOL!!! JUŻ 2:1 DLA KORONY!! CEBULAAAA!!

• Petteri Forsell z kornera idealnie dorzucił na głowę Kovacevicia, który udkupił winy za straconą bramkę.

• GOOOOL!!! 1:1!! KOVACEVIĆ REHABILITUJE SIĘ!!

• Znowu poradził sobie Kocyła z Kovaceviciem. Odegrał do Szwocha, którego uderzenie zostało jednak zablokowane.

• Marcin Cebula wzięty w kleszcze tuż przed szesnastką, ale zdaniem sędziego nie ma faulu. Kontrowersyjna decyzja.

• Bliski podwyższenia prowadzenia Michalski, który niemal wygrał pojedynek główkowy z Gardawskim.

• Korona stara się odpowiedzieć, ale brak jej argumentów i pomysłu, jak przedrzeć się pod bramkę Nafciarzy.

• Fatalny błąd kapitana Korony, Adnana Kovacevicia, który w nierozumiały sposób przepuścił piłkę zagrywaną z lewej strony.

• GOOOOOOL!!! DAWID KOCYŁA!! 1:0!!

• Sprytne zachowanie przy linii bocznej Michaela Gardawskiego, który w trudnej sytuacji wymusił faul.

• Dominik Furman dogrywał z rzutu rożnego, do strzału głową złożył się Damian Michalski, ale nie trafił czysto.

• Pierwszy celny strzał. Sprawdził bramkarza gości Giorgi Merebaszwili.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy za sprawą Mateja Pucki, ale ostatecznie futbolówka ląduje w rękach bramkarza.

• Faulowany w środku pola Mateusz Szwoch, który ładnie zabrał się z piłką.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą na boisko, za moment zaczynamy.

• Do gry piłkarze tych zespołów wracają po bitych dwóch miesiącach, bez obozów i sparingów. Niewykluczone, że w pierwszym meczu po takiej przerwie kluczową rolę odegrają stałe elementy gry - rzuty wolne, rożne, może nawet karne. Korona właśnie po jedenastce załatwiła ŁKS Łódź (1:0) w marcowym, ostatnim spotkaniu. Wisła kończyła tamten okres wygranym wyjazdem z Arką Gdynia (2:1).

• Cele drużyn na resztę sezonu wydają się różne. Korona marzy wyłącznie o utrzymaniu, Wisła celuje w awans do grupy mistrzowskiej. Czy to zadania ponad siłę? Teoretycznie nie... Wisła do czołowej ósemki traci ledwie dwa punkty. W przypadku Korony strata do bezpiecznego miejsca to pięć punktów. A wszystko to na jedenaście meczów przed zakończeniem sezonu.

• Witamy! Na pierwszy ogień w niedzielę spotkanie Wisły Płock z Koroną Kielce. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Wisła Płock - Korona LIVE! Czy jest nadzieja dla kielczan?

Wisła Płock - Korona LIVE! Czy jest nadzieja dla kielczan? ©Dawid Łukasik

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE. Niedzielę z PKO Ekstraklasą zaczniemy w porze obiadowej. O godz. 12:30 dwunasta drużyna zagra z piętnastą. Między nimi jest dziesięć punktów różnicy. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce ONLINE

Cele drużyn na resztę sezonu wydają się różne. Korona marzy wyłącznie o utrzymaniu, Wisła celuje w awans do grupy mistrzowskiej. Czy to zadania ponad siłę?

Teoretycznie nie... Wisła do czołowej ósemki traci ledwie dwa punkty. W przypadku Korony strata do bezpiecznego miejsca to pięć punktów. A wszystko to na jedenaście meczów przed zakończeniem sezonu.

Przed wznowieniem rozgrywek Wisła straciła Rafała Wolskiego. Piłkarz, który dopiero co przyszedł z Lechii Gdańsk po raz trzeci w karierze zerwał więzadła krzyżowe... Czeka go nawet kilka miesięcy przerwy - i to tuż po podpisaniu umowy do czerwca przyszłego roku.

W przypadku kadry Korony z listy uciętych zostało kilka nazwisk. Z innych powodów. Klub postanowił rozwiązać umowy jeszcze przed końcem ligi. Stracili na tym m.in. Wato Arweladze czy Nemanja Miletić. Z powodu zaległości odszedł Daniel Dziwniel.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Korona - Wisła 0:1 (Ekstraklasa, 19.10.2019)
Wisła - Korona 2:1 (Ekstraklasa, 25.04.2019)
Korona - Wisła 2:2 (Ekstraklasa, 08.12.2018)

Mecz Wisła Płock - Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport. Komentuje duet Piotr Domagała, Wojciech Jagoda. Początek już o godzinie 12:30. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy!