Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE. "Miedziowi" chcą zatrzymać mistrza. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Zagłębie - Legia LIVE! "Miedziowi" zatrzymają mistrza?
Zagłębie - Legia LIVE! "Miedziowi" zatrzymają mistrza? Adam Jankowski
Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE. To będzie ostatnie spotkanie w marcu - ostatnie przed przerwą na reprezentacje. "Miedziowi" liczą na sprawienie niespodzianki, a taką niewątpliwie byłaby wygrana z aktualnym mistrzem i liderem, na którego w lidze nikt nie znalazł sposobu od stycznia. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE

Legia udała się do Lubina z serią czterech zwycięstw, ale bez Filipa Mladenovicia. Serb przeciw Warcie Poznań (2:2) złapał czwartą żółtą kartkę, która oznacza pauzę. Brak wahadłowego w składzie to poważne osłabienie, biorąc pod uwagę choćby fakt, że z beniaminkiem zdobył dwie bramki i zapisał asystę.

W tabeli Legia posiada bezpieczną przewagę nad Pogonią Szczecin (4 punkty) czy Rakowem Częstochowa (8 punktów). Bez względu na dzisiejszy wynik i tak spędzi przerwęw wygodnym fotelu lidera, na który ponownie wskoczyła w lutym. Zagłębie w przypadku zwycięstwa zrówna się z piątym Górnikiem Zabrze.

Dziś zdecydowanym faworytem jest Legia, ale Zagłębie w takich meczach potrafi napsuć krwi. Do wysokiej formy wrócił Filip Starzyński. To on może okazać się największym zagrożeniem ze strony "Miedziowych". Legia liczy m.in. na przebojowość Luquinhasa, który w piątek przedłużył kontrakt do połowy 2024 roku.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa w Player.pl >>>

Martin Sevela, trener Zagłębia: - Przyjeżdża do nas przeciwnik silny mentalnie, który w ostatnim czasie gra bardzo dobrze i będzie to dla nas wyzwanie. Chcemy zagrać dobrą piłkę, pokazać jakość i choć zdajemy sobie sprawę z potencjału Legii, to jednak my także mamy swoje atuty. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, ale w piłce jak i w życiu, czasem nie ma łatwo i trzeba walczyć o swoje. Mamy ogromną motywację, aby dobrze zaprezentować się na swoim stadionie.

Czesław Michniewicz, trener Legii: - Jedziemy na mecz z drużyną, która potrafi grać w piłkę i ma dużo atutów. Zagłębie świetnie gra w kontrataku, jest groźne zwłaszcza, kiedy przeciwnik gubi piłkę. Mają dobrze rozpracowane stałe fragmenty gry w wykonaniu Filipa Starzyńskiego. Zagłębie obchodzi teraz 75-lecie, każdy mecz to dla nich pielęgnowanie historii. Sam jestem małą cząstką tego klubu, z przyjemnością pojadę do Lubina. Liczymy na dobry mecz, a wynik jest sprawą otwartą.

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Legia:
Zagłębie: Żivec, Sypek, Poręba (?)
Legia: Mladenović, Valencia, Yaxshiboyev, Vesović, Muzyk

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Legia - Zagłębie 2:1 (Ekstraklasa, 18.10.2020)
Zagłębie - Legia 2:1 (Ekstraklasa, 20.12.2019)

Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Premium. Komentuje duet Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30 - zapraszamy!