Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. Nowy trener na...

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. Nowy trener na trybunach. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Zagłębie Lubin w ciągu 45 minut pozbawiło piłkarzy Wisły Płock złudzeń. "Miedziowi" już do przerwy wbili bezradnym "Nafciarzom" trzy gole. W końcówce meczu gospodarze dobili gości jeszcze dwoma trafieniami. Spotkanie w Lubinie obejrzało zaledwie 2876 widzów, w tym typowany na nowego trenera Zagłębia Martin Sevela.

• Koniec meczu! Zagłębie zmiażdżyło Wisłę Płock 5:0!

• Kolejna asysta Alana Czerwińskiego! Jego podanie na bramkę zamienił rezerwowy Dawid Pakulski!

• GOOOOOOOOOOL! 5:0! DAWID PAKULSKI!

• Bartosz Slisz stawia kropkę nad "i". Po dośrodkowaniu Alana Czerwińskiego Slisz głową wpakował piłkę do siatki. 4:0!

• GOOOOOOOOOOL! BARTOSZ SLISZ! 4:0!

• Dawid Pakulski zmienił jednego z bohaterów meczu - Damjana Bohara.

• Szarża Kamila Mazka, ale Alan Uryga wślizgiem wygarnął piłkę pomocnikowi Zagłębia.

• Kamil Mazek wszedł w miejsce Sasy Żivca.

• Filip Starzyński brzydko sfaulował Cezarego Stefańczyka. Zasłużona żółta kartka.

• Patryk Szysz lewą nogę uderzał z 12 metrów, ale został zablokowany.

• W Lubinie bardzo słaba frekwencja. Spotkanie obserwuje zaledwie 2876 kibiców.

• Suad Sahiti dograł w pole karne do Grzegorza Kuświka. Napastnik Wisły źle przyjął piłkę, a po chwili próbował jeszcze uderzać nożycami. Piłka minęła bramkę.

• Ewidentnie faulował Dominik Furman, który ostro zaatakował Filipa Starzyńskiego. Żółta kartka.

• Sasa Balić dostrzegł w polu karnym Patryka Szysza. Napastnik gospodarzy powinien uderzać z kilku metrów na bramkę, ale źle przyjął futbolówkę.

• Suad Sahiti wszedł w miejsce Piotra Tomasika.

• Podwójna zmiana w Wiśle. Damian Michalski zastąpił Macieja Ambrosiewicza.

• Posypały się żółte kartki. Grzegorz Kuświk ostro wszedł w nogę Jakuba Tosika. Żółta kartka.

• Patryk Szysz przerwał rajd Piotra Tomasika. Napastnik Zagłębia zobaczył żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Merebaszwiliego po faulu na Alanie Czerwińskim.

• Jakub Rzeźniczak uderzał z półwoleja zza pola karnego. Po rykoszecie futbolówka wyszła na rzut rożny.

• Chwila przerwy w grze. Patryk Szysz leżał na boisku, ale nic groźnego się nie stało. Napastnik Zagłębia będzie mógł kontynuować grę.

• Miedziowi oddali inicjatywę gościom. Nafciarze mają dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale póki co nie są w stanie skonstruować groźnej akcji.

• Sasa Balić obejrzał żółty kartonik za nieprzepisowe zagranie łokciem.

• Bartosz Kopacz uderzał głową na bramkę Wisły, ale niecelnie. Podawał Filip Starzyński.

• Alan Uryga uderzał głową po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu wolnego. Strzał obrońcy płocczan niecelny.

• Jakub Rzeźniczak zmienił w defensywie Wisły Jarosława Fojuta.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Wisła Płock nie zawiesiła dzisiaj zbyt wysoko poprzeczki Zagłębiu Lubin. Pierwsza część spotkania toczyła się pod dyktando gospodarzy. "Miedziowi" bardzo łatwo dochodzą do sytuacji strzeleckich, a trzy z nich zdołali wykorzystać. Wracamy za kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy! Zagłębie do przerwy deklasuje Wisłę Płock!

• Kontratak Zagłębia zakończony trzecim golem! Sasa Żivec podawał do Damjana Bohara, Piłka nieco szczęśliwie dotarła do pomocnika Miedziowych, który z bliska wpakował ją do siatki!

• GOOOOOOOOOOL! DAMJAN BOHAR! 3:0!

• Świetna szansa Wisły Płock! Grzegorz Kuświk trafia w słupek!

• Bartosz Kopacz zablokował uderzenie Giorgi Merebaszwiliego. Rzut rożny dla przyjezdnych.

• Filip Starzyński zwodem położył w polu karnym Mateusza Szwocha, a następnie uderzył z 14 metrów na bramkę Wisły! Piłka minimalnie minęła słupek bramki Daehne!

• Silny strzał Jakuba Tosika z lewej flanki! Thomas Daehne odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Gwizdek arbitra Dobrynina. Giorgi Merebaszwili złapany na pozycji spalonej.

• Znakomita akcja Zagłębia! W roli głównej wystąpił Sasa Balić i Alan Czerwiński. Do Balicia odgrywał w polu karnym Damjan Bohar. Lewy obrońca Miedziowych przerzucił piłkę w kierunku Czerwińskiego, który trafił precyzyjnie z powietrza i zaskoczył Thomasa Daehne.

• GOOOOOOOOOOOOL! ALAN CZERWIŃSKI! 2:0!

• Ricardinho przejął piłkę odbitą po dośrodkowaniu Piotra Tomasika. Brazylijczyk uderzał z około 25 metrów. Futbolówka wyraźnie minęła cel.

• Wymienili kilka podań gracze Zagłębia. Alan Czerwiński dośrodkował z prawego skrzydła w kierunku Patryka Szysza. Napastnik Miedziowych uderzył głową, ale minimalnie się pomylił!

• Sasa Żivec otrzymał w polu karnym podanie od Damjana Bohara, ale w prosty sposób stracił futbolówkę.

• Ricardinho uderzał głową z kilku metrów po podaniu Merebaszwiliego. Znakomicie w bramce lubinian spisał się Konrad Forenc!

• Patryk Szysz uderzał z woleja z ponad 20 metrów. Skuteczna interwencja Thomasa Daehne.

• Sasa Żivec miał bardzo dużo miejsca. Obok Słoweńca stało czterech obrońców Wisły, ale żaden go nie zaatakował. Żivec zdecydował się więc na mocny strzał lewą nogą, a piłka wpadła niemal w okienko.

• GOOOOOOOOOOL! SASA ZIVEC! 1:0 DLA ZAGŁĘBIA!

• Niezła okazja Miedziowych! Filip Starzyński uderzał zza pola karnego. Futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki Wisły.

• Alan Uryga obejrzał żółty kartonik za przewinienie na Filipie Starzyńskim.

• Mateusz Szwoch dośrodkował z prawej strony. Bez najmniejszych problemów piłkę przejął Lubomir Guldan.

• Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu rożnego. Poradzili sobie z tym zagraniem obrońcy płockiej Wisły.

• Piotr Tomasik wywalczył rzut rożny. Po kornerze ofensywny faul na Lubomirze Guldanie.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zawody prowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

• Siatka w bramce Thomasa Daehne jest zbyt luźna. Póki co nie zanosi się, by ktoś miał ten problem szybko rozwiązać.

• Piłkarze ponownie na rozgrzewce. Jest pewien problem z siątką w bramce płockiej Wisły...

• Rezerwowi Wisła Płock: Wrąbel, Michalski, Marcjanik, Sielewski, Kwietniewski, Angel Cabezali, Rzeźniczak, Zawada, Sahiti.

• Rezerwowi Zagłębie: Hładun, Dąbrowski, Oko, Jończy, Pakulski, Tajti, Żyra, Mazek, Sirk.

• Miedziowi rozpoczynali sezon z trenerem Benem van Daelem. Wisła Płock - z Leszkiem Ojrzyńskim. Po obu, z różnych powodów, nie ma już w klubach śladu. Holender spakował się niedawno. Podziękowano mu po porażce 2:4 z Wisłą Kraków - trzeciej z rzędu w lidze. Z ławki Zagłębie poprowadzi dzisiaj asystent Paweł Karmelita. Płocczan od początku sierpnia prowadzi Radosław Sobolewski.

• Po niemal dwóch tygodniach przerwy wraca ligowa piłka. Na początek 8. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin skonfrontuje się z Wisłą Płock. Początek meczu o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Zagłębie - Wisła Płock LIVE! Z tymczasowym trenerem

Zagłębie - Wisła Płock LIVE! Z tymczasowym trenerem ©Piotr Krzyżanowski

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. Po blisko dwóch tygodniach przerwy wracamy do ligowej rzeczywistości. Na początek czeka nas spotkanie zespołów, które zawodzą. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE

Zagłębie rozpoczynało sezon z trenerem Benem van Daelem. Wisła - z Leszek Ojrzyńskim. Po obu, z różnych powodów, nie ma już w klubach śladu. Holender spakował się niedawno. Podziękowano mu po porażce 2:4 z Wisłą Kraków - trzeciej z rzędu w lidze.

Oficjalnie Zagłębie nie przedstawiło jeszcze jego następcy. Tajemnicą Poliszynela jest jednak to, że chodzi o Martina Sevelę, który zdobył mistrzostwo Słowacji ze Slovanem Bratysława i został w kraju uznany najlepszym fachowcem. Dzisiaj ma usiąść na trybunach, a lubinian przejąć w kolejnym tygodniu.

Z ławki Zagłębie poprowadzi dzisiaj asystent Paweł Karmelita (będzie w sztabie Seveli). - Wisła jest dla nas bardzo niewygodnym rywalem. Na dodatek ostatnio złapała formę. Wygrała dwa mecze z rzędu - zauważa Karmelita. - Musimy wyzwolić z siebie potencjał i zacząć cieszyć się z futbolu - dodaje.

Karmelita po raz trzeci w karierze będzie prowadzić Zagłębie. Poprzednie dwa spotkania wygrał. - Marzę o kolejnym zwycięstwie. To normalne. W sporcie bywa jednak różnie. Zobaczymy więc czy się uda - mówi sam zainteresowany, który nie skorzysta z Łukasza Poręby. Młodzieżowiec wrócił z kadry ze zszytym łukiem brwiowym.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Zagłębie Lubin - Wisła Płock:

Zagłębie: Poręba (kontuzja)
Wisła: Rasak (pauza za kartki), Nowak (zapis w umowie wypożyczenia), Stevanović (odsunięty)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wisła - Zagłębie 0:1 (Ekstraklasa, 29.03.2019)
Zagłębie - Wisła 3:3 (Ekstraklasa, 21.10.2018)

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Robert Skrzyńsk i Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!