Mecz Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów ONLINE. Grają najgorsi z 1 ligi. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Zagłębie - GKS Bełchatów LIVE! Mecz najgorszych drużyn 1 ligi
Zagłębie - GKS Bełchatów LIVE! Mecz najgorszych drużyn 1 ligi Karina Trojok
Mecz Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów ONLINE. Fakty nie kłamią. Na Ludowym spotkają się dwie najgorsze drużyny albo jak kto woli drużyny zajmujące najniższe miejsca. Niewykluczone, że jedna z nich zakończy sezon na ostatnim miejscu i z hukiem zleci do 2 ligi. Relacja LIVE z wiosennego rewanżu w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów ONLINE

GKS Bełchatów na wiosnę nie wygrał nawet meczu. Zespół po kolejnych, wymuszonych zmianach w kadrze dopisał ledwie dwa punkty na dwadzieścia jeden możliwych (dwa remisy i pięć porażek). Ostatnio pomimo ambitnej gonitwy przegrał ze Stomilem Olsztyn 2:3, tracąc decydującą bramkę w 85 minucie.

Zespół z Sosnowca wprawdzie nieco ożył wiosną, czego dowodem dwa zwycięstwa i tyle samo remisów, ale w poprzedniej kolejce przegrał z rewelacyjną Sandecją Nowy Sącz 1:2. W tym meczu przespał zwłaszcza pierwszą połowę, gdy oddał inicjatywę przeciwnikowi.

Zagłębie ma trzy punkty zapasu, GKS trzy punkty do bezpiecznego miejsca. Jesienią o jego zwycięstwie w meczu bezpośrednim zadecydowała bramka Bartłomieja Eizencharta. Pomocnika nie ma już w klubie, bo na początku roku wrócił do macierzystego Górnika Zabrze, w którym dotąd nie zaliczył ani minuty gry.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Bełchatów - Zagłębie 1:0 (1 liga, 10.10.2020)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Transmisja z meczu wyłącznie w IPLA TV (za darmo). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!