Mecz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole ONLINE. Sześć punktów...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole ONLINE. Sześć punktów różnicy w tabeli. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Koniec spotkania! Odra Opole wygrała z Zagłębiem 3:1!

• Rafał Niziołek wszedł na boisko w miejsce Mateusza Czyżyckiego.

• Krzysztof Janus wyłożył piłkę Szymonowi Skrzypczakowi. Piłkę po strzale napastnika gości z czterech metrów odbił nogą Chorążka!

• Tomas Mikinić zszedł z boiska. W jego miejsce wszedł Jarosław Czernysz.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Rubio wszedł na boisko w miejsce Markasa Benety.

• Mateusz Kuchta instynktownie obronił mocny strzał Patryka Mularczyka z dziesięciu metrów!

• Szymon Skrzypczak zameldował się na boisku w miejsce Arkadiusza Piecha.

• Po wrzutce Fabiana Piaseckiego niecelny strzał głową oddał Piotr Polczak.

• Arkadiusz Piech przy biernej postawie czterech zawodników Zagłębie wszedł w pole karne i zdecydował się oddać bardzo mocny strzał. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOL! ARKADIUSZ PIECH! 3:1!

• Rafał Grzelak faulował Arkadiusza Piecha i obejrzał żółtą kartkę.

• Żółtą kartką ukarany został Markas Beneta za faul na Tomasu Mikiniciu.

• Szymon Pawłowski dograł na bliższy słupek na głowę Markasa Benety, a ten uderzył precyzyjnie i piłka wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOL! MARKAS BENETA! ZAGŁĘBIE PRZEGRYWA 1:2!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krzysztof Janus zgrał futbolówkę do Miłosza Trojaka. Pomocnik Odry miał czas, żeby sobie ją przyjąć i dokładnie uderzyć prawą nogą. 2:0 dla przyjezdnych!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! MIŁOSZ TROJAK! 2:0 DLA ODRY!

• Patryk Mularczyk zameldował się na boisku w miejsce Kacpra Radkowskiego.

• Filip Karbowy zszedł z boiska. Zastąpił go Tomasz Hołota.

• Patryk Janasik obejrzał żółtą kartkę za faul na Szymonie Pawłowskim.

• Raz jeszcze piłka wylądowała w bramce Zagłębia! Arbiter odgwizdał tym razem ofensywne przewinienie na Piotrze Polczaku.

• Nieprawdopodobne! Bartłomiej Babiarz z Zagłębia podał piłkę do... wychodzącego na czystą pozycję Arkadiusza Piecha. Napastnik Odry umieścił futbolówkę w siatce. Arbiter bramki nie uznał, bo asystent zasygnalizował pozycję spaloną.

• Piotr Żemło zobaczył żółtą kartką za faul na Tomaszu Nawotce.

• Patryk Janasik zbyt głęboko zacentrował, ale z tego zagrania wyszedł groźny strzał. Interweniujący Kaper Chorążka zderzył się ze słupkiem.

• Tomasz Nawotka z lewego skrzydła podawał na szósty metr do Mateusza Szweda, ale pomocnik Zagłębia został przyblokowany.

• Arbiter rozpoczął drugą część meczu! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Zagłębie Sosnowiec przegrywa z Odrą Opole 0:1.

• Arbiter przedłużył pierwszą połowę o co najmniej dwie minuty.

• Tomasz Nawotka wywalczył rzut rożny. Po wrzutce Szymona Pawłowskiego zablokowany został skaczący do główki Markas Beneta.

• Kolejna żółta kartka. Taktyczny faul Bartłomieja Babiarza, który niezgodnie z przepisami zatrzymał Matusza Czyżyckiego.

• Kacper Tabiś ukarany żółtą kartką za faul na Tomaszu Nawotce.

• Szymon Pawłowski uderzył z rzutu wolnego ponad murem. Piłka wyraźnie minęła jednak poprzeczkę bramki Odry.

• Po złym wybiciu obrońcy Odry piłka zmierzała pod nogi Szymona Pawłowskiego, ale pomocnika Zagłębia sfaulował Tomas Mikinić. Rzut wolny z 20. metrów dla gospodarzy.

• Bardzo ostre wejście od tyłu Miłosza Trojaka w nogi Filipa Karbowego. Żółta kartka.

• Patryk Janasik uderzył płasko z dystansu. Futbolówka przeszła obok bramki Kacpra Chorążki.

• Fabian Piasecki minął w polu karnym Piotra Żemłę. Chwilę później uderzył po dalszym słupku, ale nie trafił w światło bramki.

• Piotr Polczak wygrał walkę o piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymona Pawłowskiego, ale zdaniem arbitra przekroczył przepisy.

• Szymon Pawłowski dośrodkował z rzutu rożnego. Dalekie piąstkowanie Mateusza Kuchty zażegnało niebezpieczeństwo.

• Markas Beneta dośrodkował z lewej flanki w kierunku Fabiana Piaseckiego. Niecelna główka napastnika Zagłębia.

• Kontuzja bramkarza gospodarzy. Sztab medyczny udzielał pomocy Chorążce. Golkiper będzie mógł kontynuować grę.

• Tomas Mikinić zagrał z prawej strony między bramkarza a środkowych obrońców Zagłębia. Niefortunnie ratował sytuację Piotr Polczak, który przeciął piłkę, a ta trafiła w słupek. Z metra futbolówkę do pustej bramki dobił Arkadiusz Piech.

• GOOOOOOOOOOOL! ARKADIUSZ PIECH! 1:0 DLA ODRY!

• Prosta strata Odry. Szymon Pawłowski wystawił piłkę w polu karnym Fabianowi Piaseckiemu, a ten uderzył przy bliższym słupku. Mateusz Kuchta odbił na rzut rożny!

• Spotkanie już się rozpoczęło!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się na murawie. Za parę chwil arbiter rozpocznie spotkanie Zagłębia z Odrą.

• Mecz w Sosnowcu rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem.

• Spotkanie w Sosnowcu poprowadzi sędzia Piotr Urban z Warszawy.

• Rezerwowi Odra: Kacper Rosa, Rafał Niziołek, Konrad Kostrzycki, Łukasz Winiarczyk, Jarosław Czernysz, Szymon Skrzypczak, Marcel Sług, Thijs Timmermans, Kacper Kaczka.

• Rezerwowi Zagłębie: Krystian Stępniowski, Kacper Łopata, Jakub Sinior, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Wojciech Słomka, Quentin Seedorf, Rubio.

• Odra ambitnie walczy o pozostanie w lidze. Ostatnio pokonała Chrobrego Głogów i Wartę Poznań, a punkt ugrała w meczu przeciw Sandecji Nowy Sącz. Po wznowieniu rozgrywek uległa tylko GKS-owi Jastrzębie - 1:2. Jesienią w 11. kolejce Odra zremisowała w Opolu z Zagłębiem 1:1.

• Zagłębie zajmuje 9. miejsce i ma tylko 2 punkty straty do strefy barażowej. Drużyna z Sosnowca w poprzedniej serii gier wygrała w Jastrzębiu z GKS-em 3:1. Z kolei w ostatnim domowym meczu Zagłębie zremisowało 2:2 z Radomiakiem Radom.

• Na Stadionie Ludowym dziewiąty zespół Fortuna 1 Ligi zagra z piętnastym. Początek spotkania 28. kolejki Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole o godzinie 20:10. Witamy w relacji na żywo!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Zagłębie - Odra LIVE! Sześć punktów różnicy w tabeli

Zagłębie - Odra LIVE! Sześć punktów różnicy w tabeli ©fot. Karina Trojok

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole ONLINE. Piątek z Fortuna 1 Ligą dokończymy na Stadionie Ludowym. Dziewiąty zespół zagra z piętnastym. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:10.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole ONLINE

Odra ambitnie walczy o pozostanie w lidze. Ostatnio pokonała Chrobrego i Wartą, a punkt ugrała w meczu przeciw Sandecji. Po wznowieniu rozgrywek uległa tylko GKS-owi Jastrzębie - 1:2.

Co na to tabela? Odra jest tuż nad kreską. Nie ma jednak żadnego zapasu punktowego. Zagłębiu brakuje natomiast dwóch punktów do miejsca gwarantującego baraże o ekstraklasę.

W Sosnowcu zagwiżdże sędzia Piotr Urban (Warszawa). W lutym sparing wysoko wygrała Odra (5:1), ale jesienią w lidze padł remis (1:1).

Ciekawostka? Nie tylko Odra po wznowieniu ugrała osiem punktów. Tyle samo zgarnęło też Zagłębie, które pokonało Stomil i GKS Jastrzębie, zremisowało z Radomiakiem i GKS Tychy, a uległo GKS Bełchatów - również 1:2.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (koszt to 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:10. Zapraszamy.