Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Bilety za...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Bilety za pół ceny. Będzie wysoka frekwencja?

0 dogrywka 1 połowap.

• Nic więcej nie wydarzy się w tym meczu. Zagłębie Sosnowiec wgrywa 2:0 z Wigrami Suwałki.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Jakub Sinior zmienia Patryka Mularczyka.

• Gierach miał stuprocentową sytuację i nie trafił w bramkę.

• Goście przed szansą na zmianę wyniku!

• Podanie wgłąb pola karnego, ale żaden z piłkarzy gospodarzy nie zamyka akcji.

• Pawłowski przedziera się w pole karne Wigier!

• Szybka zmiana stron. Nawotka faulowany przez Gieracha.

• Gierach faulowany. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Kacper Radkowski zastępuje Mateusza Szweda.

• Wycofanie piłki przed pole karne, strzał na bramkę Wigier, ale Kąkolewski pewnie łapie piłkę w ręce.

• Kolejny korner dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Małecki zamyka akcję, ale piłka odchodząca od bramki mija słupek.

• Bartosz Gużewski melduje się za Dawida Sołdeckiego.

• Niebezpieczeństwo zażegnane. Od bramki rozpocznie Stępniowski.

• Gierach postanowił sprawdzić bramkarza rywali, ale jego strzał sparowany na rzut rożny.

• Za lekkie podanie obrońców do Stępniowskiego, rywale mogli przechwycić tę piłkę, ale golkiper Zagłębia zdążył wybić piłkę na aut.

• Fabian Piasecki opuszcza boisko. W jego miejsce Stanisław Biłeńkyj.

• Michał Żebrakowski zmienia Kamila Sabiłło.

• Paweł Gierach melduje się w miejsce Szymona Łapińskiego.

• Małecki był w świetnej sytuacji, aby uderzyć na bramkę, ale zdecydował się na siłę podawać do partnera, co kończy się stratą.

• Szybka kontra Zagłębia trzech na trzech!

• Łapiński kręci rywalami, Bartczak w polu karnym, do niego piłka, ale Słomka uprzedza rywala i wybija piłkę.

• Stępniowski broni strzał rywala.

• Sabiłło przed szansą na zmianę wyniku, nie ma spalonego!

• Nawotka wrzuca w pole karne, Mularczyk zamyka akcję na długim słupku, ale futbolówka zatrzymuje się na linii bramkowej! Gospodarzom zabrakło naprawdę niewiele.

• Adrian Karankiewicz ukarany kartką.

• Kraczunow faulowany przed własnym polem karnym.

• Łapiński podaje do Aftyki, ten oddaje strzał i na jego nieszczęście futbolówka mija bramkę Zagłębia.

• Sauczek zatrzymany na połowie gospodarzy.

• Hołota traci piłkę, Bartczak wychodzi z kontrą gości!

• Piasecki popędził na bramkę rywali, uderzył i na jego nieszczęście nieznacznie się myli.

• Piłkarze zaczęli drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi do przerwy z Wigrami 2:0.

• Sauczek dośrodkowuje na długi słupek do Łapiński ale przytomnie asekuruje go Słomka.

• Łapiński czekał na podanie pod bramką rywali, ale nie doczekał się jej. Rywale przecinają piłkę.

• Strzał Sabiłły broni Stępniowski.

• Kamil Sabiłło przedziera się w pole karne gospodarzy!

• Piasecki dostaje piłkę kilka metrów do bramki i... nie trafia w futbolówkę!

• Defensywa Zagłębia wybija piłkę z własnego pola karnego.

• Goście pędzą skrzydłem! Szymon Łapiński dogrywa w pole karne!

• Gospodarze przed szansą! Małecki zagrywa do Pawłowskiego, ale zabrakło wykończenia.

• Dobre podanie za linię obrony do Piaseckiego, ale sędzia podnosi chorągiewkę - spalony.

• Mateusz Szwed faulowany przez rywala, ale sędzia przyznaje gospodarzom przywilej.

• Kontra Zagłębia zatrzymana przez Arkadiusza Najemskiego, ktory ogląda kartkę.

• Okazja dla gości. Za chwile wykonywać będą rzut wolny z niebezpiecznej odległości od bramki rywali.

• Płamen Kraczunow, który w ostatniej chwili zastąpił w wyjściowym składzie Polczaka wpisuje się na listę strzelców.

• BRAMKA! Zagłębie podwyższa prowadzenie!

• Fabian Piasecki dostaje piłkę na linii pola karnego, przełożył jednego obrońcę, ale kolejny defensor Wigier zabiera piłkę napastnikowi gospodarzy.

• Piasecki wykłada piłkę do Małeckiego na piąty metr i piłkarzy gospodarzy nie mógł się pomylić.

• GOOOOOOL! Szybkie otwarcie Zagłębia!

• Zagłębie w ataku! Piłka do Pawłowskiego, ale Piaseckiego, ale próba gospodarzy zatrzymana.

• Goście od razu atakują bramkę Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony boiska, jednak defensywa wybija piłkę.

• Sędzia Tomasz Marciniak rozpoczyna dzisiejsze zawody!

• Goście dzisiejszego spotkania znajdują się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli, będąc jedynie przed Odrą Opole. Drużyna z Sosnowca natomiast jest cztery punkty nad strefą spadkową i zajmuje obecnie 13. miejsce w klasyfikacji.

• Ekipie z Suwałk nie wiedzie się z kolei najlepiej. Na ostatnich pięć ligowych spotkań aż trzykrotnie schodzili z murawy pokonani.

• W lepszych humorach do tego spotkania podejdą piłkarzy z Sosnowca. W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych tylko raz musieli uznać wyższość rywala.

• Witamy! Już niebawem Zagłębie Sosnowiec podejmie Wigry Suwałki.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Zagłębie - Wigry LIVE! W Sosnowcu za pół ceny

Zagłębie - Wigry LIVE! W Sosnowcu za pół ceny ©Karina Trojok

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Jedna z tych drużyn może się dziś przełamać. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE

Trener Dariusz Dudek po przejęciu Zagłębia Sosnowiec wygrał dwa mecze – u siebie z Sandecją Nowy Sącz 3:1 i na wyjeździe z Wartą Poznań 3:2. Potem sosnowiczanie przegrali z Chrobrym w Głogowie 0:3 i zanotowali dwa remisy – z Chojniczanką 3:3 i ze Stalą w Mielcu 1:1. W sobotę Zagłębie chce wrócić do zwycięstw.

Po remisowym meczu w Mielcu na uraz barku narzekał Mateusz Szwed, jednak krótka rehabilitacja poskutkowała i młody skrzydłowy Zagłębia jest gotowy do gry. Również Matko Perdijić (po urazie mięśniowym) czuje się coraz lepiej i normalnie trenuje. Dalej na zwolnieniach lekarskich przebywają Michał Góral (po operacji więzadeł krzyżowych) i Dawid Ryndak (złamana czwarta kość śródstopia) – informuje sosnowiecki klub.

Kibice Zagłębia mogą zobaczyć mecz z Wigrami za pół ceny. W weekend 8-10 listopada władze miasta organizują akcję Sosnowiec za pół ceny bonus za frekwencję wyborczą. Do tej akcji przyłączyło się również Zagłębie robiąc prezent swoim kibicom, którzy zapłacą za wejściówki na mecz z Wigrami 50 procent mniej.

Wigry zajmują miejsce w strefie spadkowej i mają cztery punkty straty do Zagłębia. Ostatnio zremisowały u siebie z Chrobrym 1:1, poprzednio przegrały na wyjazdach 0:1 z Sandecją i GKS-em Jastrzębie. Zespół z Suwałk czeka na wygraną od 18 października, kiedy pokonał na swoim boisku ostatnią w tabeli Odrę Opole 1:0. Był to mecz, w który na ławce Wigier debiutował trener Paweł Cretti. Wigry są teraz na przedostatnim miejscu w tabeli.

Mecz z Wigrami kończy rundę jesienną, choć nie jest to jeszcze koniec grania w tym roku. Goście słabo spisują się na wyjazdach – mają jedną wygraną, jeden remis i pięć porażek. Wigry notują serię pięciu z rzędu ligowych przegranych na wyjazdach, do tego trzeba doliczyć jeszcze porażkę w Pucharze Polski z rezerwami Legii.

Mecz z Wigrami będzie szczególny dla pomocnika Zagłębia Sosnowiec Patryka Małeckiego. Jest wychowankiem tego klubu i jeszcze nigdy nie zagrał przeciw swojej byłej drużynie.

Sędzią sobotniego spotkania na Stadionie Ludowym jest Tomasz Marciniak z Płocka.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - Zagłębie 1:0 (1 liga, 22.04.2018)
Zagłębie - Wigry 0:1 (1 liga, 23.09.2017)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.