Medalowe boje Ostrowskiego KKK. Zobacz zdjęcia

Arkadiusz Dobkowski
Ostrowscy karatecy zbierali cenne szlify
Ostrowscy karatecy zbierali cenne szlify Ostrowski KKK
Złoty, dwa srebrne i brązowy medal wywalczyli reprezentacji Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai w V Piaseczyńskim Turnieju Karate Kyokushin. Tym razem w większości ostrowski klub reprezentowali zawodnicy z mniejszym doświadczeniem turniejowym, którzy pojechali do Piaseczna po naukę i cenne doświadczenie.

Złoty medal w gronie dzieci młodszych (2009-2010) wywalczyła Nicola Toczyska w finale pokonując klubową koleżankę Zuzannę Pasek. W gronie juniorek -65 kg brązowy medal wywalczyła z kolei Ewa Zarzycka. Na drugim stopniu podium stanął z kolei Igor Zając w gronie dzieci młodszych (2007-2008). Na czwartym miejscu w gronie młodzików -45 uplasował się z kolei Jan Bilwin. Drużynowo Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai z dorobkiem 19 punktów uplasował się na osiemnastej lokacie.

– Z uwagi na bardzo dużą frekwencje i licznie obsadzone kategorie turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym – podkreśla sensei Radosław Grabowski. – Również organizacja zawodów była bardzo dobra.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali: Ewa Zarzycka, Wiktoria Pędzich, Zofia Niebrzegowska, Ewa Pasek, Filip Pasek, Zuzanna Pasek, Aleksander Cydejko, Nicola Toczyska, Amelia Pełszyńska, Wiktor Pencak, Julia Parafińska, Jan Bilwin, Igor Zając. Podczas tych zawodów sensei Maria Jasko zdobywała szlify jako sędzia, a drużyną opiekował się sempai Albert Żbik.

Materiał oryginalny: Medalowe boje Ostrowskiego KKK. Zobacz zdjęcia - Tygodnik Ostrołęcki