MH Automatyka Gdańsk nie wykorzystała szansy

ŁŻ
Piotrhukalo
Niestety, gdańscy hokeiści nie sprostali w piątek drużynie JKH GKS-u Jastrzębia. Podopieczni trenera Andrieja Kowaliowa przegrali z rywalem 1:4.

Hokeiści MH Automatyki jeszcze w drugiej tercji byli w grze, a mówiąc inaczej - wciąż zachowywali szanse na korzystny wynik w tym pojedynku. Rywal w tym fragmencie skupił się na defensywie, ale gdańszczanie w żaden sposób nie potrafili tego wykorzystać.

Niestety, to się zemściło. Goście najpierw podwyższyli prowadzenie, a w trzeciej tercji wbili gwóźdź do trumny gospodarzy. A konkretnie uczynił to Leszek Laszkiewicz.

Po 13-stu spotkaniach gdańscy hokeiści mają na swoim koncie 21 punktów i zajmują 6. miejsce w tabeli.

W niedzielę MH Automatykę czeka wyjazdowy pojedynek z Unią Oświęcim (godz. 17).

MH Automatyka Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

0:1 Patryk Pelaczyk (6 min)
0:2 Dominik Paś (6)
1:2 Mateusz Strużyk 10)
1:3 Kamil Wróbel (27)
1:4 Leszek Laszkiewicz (45)

MH Automatyka: Witkowski, Bilcik, Maciejewski - Steber, Polodna, Szczerbakow, Lehmann, Wachowski - Vitek, Stasiewicz, Samusienko, Dolny, Wysocki - Strużyk, Pesta, Marzec, Różycki, Gierasimienko - Wrycza, Rompkowski, Skutchan

JKH GKS: Raszka, Michałowski, Jankowić - Laszkiewicz, Paś, Wozdecki, Lukacik, Homer - Kominek, Kulas, Świerski, Kubeś, Gimiński - Ł. Nalewajka, Jarosz, R.Nalewajka, Matusik, Bigos - Bryk, Wróbel, Pelaczyk.

TOP sportowy: zobacz hity internetu

Materiał oryginalny: MH Automatyka Gdańsk nie wykorzystała szansy - Dziennik Bałtycki